Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VaaneesskaA

Czy jest sens pakować się w ten związek?

Polecane posty

Gość VaaneesskaA

Jestem krótko po rozstaniu. Spotykam się z pewnym facetem... Podoba mi się jest w porządku, liczy na coś wiecej. Jest tylko kilka aspektów które wydaje mi się że mogą źle wróżyć na przyszłość. Ja mam 21 lat a on trzydzieści i ma 6letnie dziecko. No i ma wyrok w zawieszeniu... Wiem że się zmienił jeśli chodzi o ostatni... Doradźcie coś. Chce usłyszeć wasze zdanie jako osób postronnych. Czy jest sens w to wchodzić i się angażować? Myślicie że może nam się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziennikarka bez zęba dwójki
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o dziecko
to nie widze problemu,ale ten wyrok.... ja osobiscie nigdy nie pakuje sie w zwiazki z facetami ,ktorzy mieli cos wspolnego z sadem,a dzieci mi nie przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VaaneesskaA
Jakoś tak dziwnie że ma dziecko, nigdy nie podobał mi się facet z dzieckiem i nie myślałam że bede w takiej sytuacji... A nasza różnica wieku? Szczerze mowiąc ten wyrok mi najmniej przeszkadza bo wiem że to przeszłość, wybryk z młodości...teraz to odpowiedzialny rozsądny mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VaaneesskaA
Zaskoczył mnie ten komentarz '0/10'... Ten kto to napisał żyje w jakiejś odrealnionej rzeczywistości. Naprawde mój problem jest nieprawdopodobny? Przecież wielu ludzi ma podobne obiekcje żeby się wiązać z kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbrbgdfbgd
nie.bo wyrok ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Polka i uzdrowicielka świata. Dziewczyni zmienić można tylko siebie, a innych kochać lub jedynie tolerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×