Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

womanontheway25

WALENTYNKI- co kupujecie chlopakowi na prezent???

Polecane posty

Gość Pomyslowa
Ja z nim zerwę w walentynki! A co? A za tydzień sie pogodzimy:) Zawsze tak robię jak zbliża się jakas okazja i mialabym wydawac na niego pieniądze:P A potem seksik na przeprosiny, żeby dostać prezent na dzien kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj sesia
ja nic nie kupię, ale on mi na pewno kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z moim wymarzonym chętnie poszła do kina. Jakoś mnie te prezenty nie przekonują. No, ale ja walentynki spędzę sama, w kuchni, gotując coś pysznego, zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa Ms
ja kupuje swojemu bokserki co będą w Netto do kupienia od jutra,takie czerwone z sercem z przebitą strzałą,zarąbiste są,miałam nic nie kupowac bo kasy nie ma,ale to drogo nie kosztuje;)ogólnie fajne rzeczy będą na walentynki w marketach,a sobie kupuję orchidee co będzie w lidlu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynki 14 a ja mam urodziny 16stego. Na 16 zamowil stolik na kolacje, ale nie wiem co z walentynkami? moze poprostu kino myslalam zeby kupic mu kubej I LOVE YOU, bo wciaz narzeka ze nie ma w czym pic herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman jesli to ty to za bardzo obnazasz sie w necie. Piszesz ze sama jezdzisz po swiecie..to nienormalne. I ktos to moze wykorzystac. szybko kasuj te szczere wyznanania na blogu, bo sa za szczere. I komu? Obcym osobom? tak porywaja kobiety samotne..A ty sama robisz za przynete. I jeszcze buzie wystawiasz. Niezbyt to madre. Tak kupujemy i robimy jak był słodki i kochany to ma bonusa zwłaszcza na walentynki. To czas gdzie myslimy i jestesmy z tymi, ktorych darzymy uczuciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaj sesia
oo Ty masz 16, a ja urodziny 15:P I właśnie zawszę łączymy te dwie okazje. Nie wiem co tam planuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyslowa
No żartuję, żartuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkowatości
ja nic nie kupuje i on mi pewnie tez nie, udaje ze nie pamieta o walentynkach. to ja zawsze o nich przypominalam i wiecej nie mam zamiaru wymyslac nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam, nie przesadzaj.... jakbym miala sie bac ze mnie porwia to na tylku bym siedziala i marnowala zycie. 16stego bede miala 25 lat buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubek? No a na dnie ty..bedzie szybciej pił herbate:P No tak kino to norma;P Moze kiedys były lepsze filmy? wiecie ze byłam na walentynki na operetce? A moja kolezanka w filharmonii( nie przepadam, ale ona lubiła) haha super sprawa. Ale czesciej film. na jaki film idziecie? Potem jak urosłam to kino jakas restaracja ale z klimatem lapki firanki i do domu;) Ale mam 2 znajome kolezanki, które mimo stazu małzenskiegoi dzieci nadal na walentynki, urodziny czy swieta z okazji ich rocznicy chodza na kolacje i do kina. Sa wyjatkami, tylko im pogratulowac. Patrzac na innych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ktos to przeczyta rozpozna ciebie i bedziesz miala! takich informacji nie pisze sie w necie. Glupio robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka_21 - mnie się marzy wyjście do kina na walentynki, bo w życiu nie byłam. O teatrze albo operetce nie wspominam. Taka randka to byłby szczyt moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde? Nie wierze... Szkoda mi Ciebie. Pamietaj, abys z mezem chodziła, bo to fajne:) Wszyscy chodzą za młodu, przed slubem po slubie nikt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka_21 - oj tam, po prostu nigdy nie byłam na żadnej randce. Normalnie mnie to średnio rusza, ale jak przychodzą walentynki to jakoś mi tak smętnie. Inne dziewczyny do kina, na kolację, do kawiarni wychodzą, dostana jakieś kwiaty, czy czekoladki, mają komu kupić prezent. A ja co? No, ale koniec smęcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok my juz ustalilismy idziemy do kina, na 21:20 (irlandzkiego czasu), na The vow teraz muze kupic 2 ladne sukienki- jedna na walentynki, druga na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ja ani mój chłopak nie obchodzimy tego durnowatego święta już od dawna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkowatości
Rhovannion- pociesz sie myśla ze posiadanie chlopaka nie jest gwarantem fajnych walentynek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbgfgf
ja dostane pluszowy termowfor bo sama sobie taki zarzyczyłam a jemu kupie tez jakas pierdołe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by sie taki termofor tez przydal! mimo, ze pogoda na plusie to ja mam koldre, ogrzewanie na full, polar, pizame i koszulek!!!!!wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piczkowatości - nie posiadanie wyżej wymienionego gwarantuje beznadziejne walentynki :D Ale ale, upiekę sobie pizzę i napiję się wina, obejrzę jakiś film i postaram się nie przejmować :D Nie pierwsze samotne walentynki w moim życiu. Co nie oznacza, że Wam nie zazdroszczę i to szalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkowatości
a posiadanie wyzej wymienionego , ktory nie wykazał zadnej inwencji i inicjatywy gwarantuje jeszcze bardziej beznadziejne walentynki, uwierz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do R.... Nie przemuj sie samotnymi Walentynkami. Ja jak spedzalam sama, bralam butelke wina i sie super bawilam tak samo:) Mialam to samo zrobic w dniu moich urodzin, ale postanowilam sie otworzyc dla ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rhovannion
a co z toba nie tak? jak to mozliwe ze nigdy nie bylas na randce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×