Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BLoooonnDD

Jestem brunetką a chce byc blondynką. Jak to zrobić ? Zwykła farba da rade?

Polecane posty

Gość BLoooonnDD

Rozjasnialam włosy gdy byłam gówniarą mialam jakies 13 lat ,zwyklą woda utlenioną ,wfekt...super ale po tygodniu mialam żółtko na głowie ( kolezanki rowniez) ... Do fryzjera nie chce isc, szkoda mi pieniędzy , nie mam do nich zaufania - dwie wpadki i dwie zniszczone fryzury przez super ''fryzjerki'' :O Czy zwykła farba da rade? Czy wystarczy utleniacz np 9% bez farby? Chce miec zwyczajny blond a jesli sie uda tak jaksny jak to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła farba na pewnoe nie da rady. Teraz w sklepach są dostępne dekoloryaztory, jest to o wile lepsze od rozjaśniaczy bo nie niszczy tak drastycznie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znależć Fryzjerkę z parwdziwego zdarzenia graniczy z cudem wiem coś o tym :/ dlatego ja też kombinuję w domu. Nawet mam za sobą dekloryzację która przprowadzałam około 8 miesięcy temu. woda 9% może być za słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLoooonnDD
nie farbuje wlosow na ciemno , to moj naturalny kolor ,ciemny brąz czym sie rozni dekoloryzator od utleniacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo góryy
ja z natury mam kolor taki myszowaty - bardziej wpadający w brąz od już 8 lat jestem blondynką - rozjaśniam je rozjaśniaczem u fryzjerki i tylko odrosty srednio co 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam struktury rozjaśniacza i dekoloryzatorów więc nie powiem ci czym się różni. Jednak miałam przjścia z rozjasniczem i tym drugim i wiem że dekoloryzator nie nisczy tak włosów jak rozjasniacz, co mnie bradzo zdziwiło. Nawet mogę powiedziec ze moje włosy nie uległy zniszczeniu prawie wcale, jedynie były lekko nadrszarpniete przez kilka dni po zabiegu a po odżywkach wszytsko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to na myszowaty powinna wystaczyć woda 9% Moja córka ma taki myszwaty wpadający w brąz i robiłam jej ostanio pasmeka dekoloryzatorem lorala i wyszły ładne, bez zółtego kolorku, nawet nie nakładalymys juz żadnej farby ani szmpaonu koloryzujacego na to. Jak masz soje zdrowe włoski to efekt powinien być ok, inaczej jak już włsoy były farbowane to trudno uniknąć żółtka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po wlosach hhhh
Ja mam ciemne i rozjaśniałam wiele razy sama w domu ,bez farby sam rozjasniacz, efektu żołtka nigdy nie mialam ale moja kolezanka juz tak ,wyszło jej cos żółto-pomaranczowo-rudego :O wiec radze sprobowac na małym pasemku włosow zeby w razie czego bezbolesnie odciąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia30
jakiego bys rozjaśniacza nie nałożyła czy dekoloryzatora wyjda zółte pózniej i tak wypadałoby nałożyc jakiś słabszy preparat by nadac kolor i zlikwidowac zółć,sama woda 9 procentowa ci ich nie rozjaśni tylko zniszczysz włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacia a ty cotak biadolisz od rzeczy ? Dekoloryzator to dobra żecz, chyba nie miałaś tego w rękach albo masz jakieś drastyczne przezycia skoro piszesz takie banialuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia30
borzena chyba nie chcesz mi powiedziec że po nałożeniu dekoloryzatora na całe włosy wyszedł ci piekny blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcb
ale agacia ma rację, sam dekoloryzator to za mało. Żeby uzyskać chłodny odcień, który nie zżółknie po pierwszym myciu należy użyć chociażby szafirowego mixtone'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia30
zreszta na co dekoloryzator komus kto ma naturalne włosy??farbowanie się samemu na blond włosy to nie lada zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur...ka
dekoloryzator jak nazwa wskazuje sciaga kolor z farbowanych wlosow. Rozjasniacz jest ok jesli ktos chce miec zwykly,dosyc ciemny blond. Mogą wyjsc lekko rudawe, zalezy od wlosow. Z czarnego na platyne utleniaczem ? Żoltko murowane i sianko na głowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia30
i jak co wyszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×