Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salmea

Dzisiejsza muzyka vs kicz z lat 80 i 90

Polecane posty

Gość Salmea

Jak mozna bylo sluchac kiczu z lat 80 i 90. Wspolczuje ludziom, ktorzy wtedy zyli, byli zmuszani sluchac tandety jak queen, disco polo, madonna, lady pank i reszty. Dopiero dzisiaj muzyka jest muzyka, wpada w ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniewinaswiata
a ja kocham disco 90 i disco 80 i discopolo a wiecej dodatm bo lubie techno rowniez wiec mnie nie wykrwiaj bo ci przyjde przyklepac w buzke ta nowa muzyka to chujo mujostwo a mam malo lat i tak mowie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała, że jest dokładnie odwrotnie :D Dawniej było czego słuchać, było zdecydowanie więcej mocnych osobowości, prawdziwie obdarzonych talentem a dzisiaj połowa to jest elektronika, retusze, cuda studyjne, playbacki, itp, jak już nawet taka Mandaryna mogła być gwiazdą to ja nie mam pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam rock dawnych lat, dzisiejsza muzyka to gówno dla ograniczonych umysłowo :) Muzyka ma mieć sens, tekst z przesłaniem a nie bębnienie "wpadające w ucho"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvvvvvvvvvvvvvvvv
widać ,że jakaś gimgówniara tu się wymądrza :O wróć gówniaro do słuchania tego komerecyjnego gówna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ala
ale mielismy takze U2, Bon Jovi, Scorpions, Bryana Adamsa, Tine Turner itd. :) a Wy macie lady Gaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvvvvvvvvvvvvvvvv
jeżeli Queen to kicz to sprawdź sobie polskie teksty piosenek rihanny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfghfg
To chyba prowo. Nie mówcie, że naprawdę istnieją tacy ludzie na świecie. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to jakaś nastka, co jara się nowościami. Muzyka lat 80-tych to klasyka, wtedy kobiety były piękne, nie jak teraz sztuczne silikony. Kiedyś wykonawcy mieli swój styl, dziś za pomocą techniki każdy może śpiewać. Autorko jeszcze musisz się wiele nauczyć, ale przymykam oko bo młoda widać, że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sr81
niech napjerdala muzyczka i piwo się leje! w głowie faza musi być! TRZEŹWIAKI NIECH SPJERDALAJOM DO KOŚCIOŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italofanka
Hejka zapraszam do posluchania radia z muzyka lat 80-tych nawww.italodance.pl Jesli ktos chce sie cofnac do lat mlodosci, sluchajac muzyki to polecam goraco. Organizujemy imprezy na ktore zapraszamy gwiazdy takie jak: Miko Mission, Ryan Paris czy Eddy Huntington. Pozdrawiam Italofanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet po 40
Chrzanicie wszyscy. W latach 80 i 90 była i ambitna muzyka i kicz. Jedni uwielbiali Modern Talking, C.C. Catch, Bad Boys Blue itp inni Pink Floyd, Led Zeppelin, Dorsów (wiem, to lata 70-te ale też się słuchało); jeszcze inni Depeche Mode, Alphaville . Ja słuchałem z przyjemnością wszystkich ww wykonawców. Marek Niedźwiedzki w trójce ustalał trendy. Słuchałem co puszczał pasjami. Ale jak szła Republika, Kult szlag mnie trafiał jak nie chciał puścić MT wyłączałem radio i szedłem na dyskotekę...Każdy ma swoje preferencje muzyczne. Jak miałem 16-17 lat puszczałem staremu na cały regulator co miałem. Teraz tego nie rozumiem i nie chciał bym, żeby moje dzieci tak samo mi robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie. Muzyla byla kiedys, teraz tp jest cos co przypomina muzyke. Kiedys. Bylo duzo rodzajow muzyki, teraz jeden. A teledyski? Lepiej nie mowic jakie sa teraz. Kiedys piosenka milosna, romantyczna miala klimat, teraz to nawet nie mam pojecia, ze to piosenka milosna. Dopiero jak po jakims czasie wslucham sie w tekst to zauwaze. Wole ten kicz niz to byle co, ktore teraz jest. Procz disko polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym przykladem dzisiejszej muzyki jest rihanna, ktora spiewa o parasolu i ludzie sie zachwycaja. Dno, dno. Obraza dla muzyki. Ambrela, ele ele e e e... Zajebiaszczy tekst. Nic tylko sie pochlastac. A lejdy zgagi juz nie ma, bo nie moglem patrzec i sluchac tej paskudy i psychopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jestes jeszcze z glupim rozumem, jestes niedojrzala i byc moze taka bedziesz, choc juz wiem, ze kiedys, kiedy bedziesz miala 35-50 lat bedziesz bluznila, ze muzyka jest dupiata, a muzyka Twoich lat mlodosci byla ta lepsza. Kiedys to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dzieci, dzieci... dobra muzyka była zawsze, tak samo jak ta mniej dobra. I teraz jest podobnie. Tyle tylko, że to co się lansuje w mediach to straszna sieczka. Ale jest pełno dobrych wykonawców robiących dobrą muzykę w każdym gatunku. Ale trzeba samemu do nich dotrzeć. I to jest problem; kiedyś MTV to była MUSIC television. Teraz (o ile nadal istnieje) pokazuje tylko jakieś idiotyczne reality show i inne rzyganie i r00chanie na ekranie. W radio też puszczali więcej różnorodnej muzy. Teraz leci wszędzie to samo. Ja słucham Pogody, Zet Gold itp, bo tam jest muza dla mnie. Ale każdy może znaleźć muzykę dobrą, także współczesną. Tyle, że nie w esce, rmf itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia_Blade
To nie był kicz, to była wrażliwość durna peezdeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO nie był kicz tylko wrażliwość. x I nie cenzurujcie mnie za wulgaryzmy, bo wulgaryzm to szczerość, jak ktoś pisze farmazony to się sam ciśnie na język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×