Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama w świecie wózkóww

Jaki wózek wybrac ? Jakie wy macie i sobie chwalicie ?

Polecane posty

Gość mama w świecie wózkóww

W ogóle się na tym nie znam, pomóżcie. Jakie wy macie wózki ? Podzielcie się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
wszystko zależy od tego jakie masz możliwości finansowe, ile planujesz wydać na wózek, co jest dla ciebie najważniejsze (waga, wygląd itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy wydac do 1 tys zl maksymalnie. No wiadomo, żeby się też ładnie prezentował i był w miarę lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość implaastNIE
na pewno nie wybieraj IMPLAST BOLDER , mam go ja i moja znajoma i nie jest wart swojej ceny ja ci moge polecic x landrra , pozyczalam raz od znajomej gdy implast sie zepsuł i był rewelacyjny! bardzo żałuję że go nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w świecie wózkóww
my tak do 2 tys mozemy sobie pozwolic, waga nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
ja miałam taki http://allegro.pl/wozek-neo-baby-smile-2011-3w1-parasolka-gratis-i2086636756.html i jedyne co mi nie odpowiadalo to to, ze dziecko mialam urodzone zimą i w gondoli nie bylo takiej oslonki wysokiej, tzn byla ale po prostu za krotka i trzeba bylo wysoko kocykiem przykrywac. poza ty same plusy, duza gondola, duza siatka na zakupy, material i kolor mialam taki ze wogole nie brudzil sie, koła skrętne, spacerówka montowana tyłem lub przodem, podnoszony podnóżek, oparcie regulowane paskiem a nie punktowo. Takze polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozyczkowyni
moja siostra miala trojkolowy-jane- 3 lata temu, teraz kuzynka ma 4 kola duze - 2 obrotowe- w stylu x-landera, ja kiedys, szalalam za x-landerami- z 4 lata temu; ale od 2 lat jestem za klasycznymi wozeczkami i np emmaljunga smart bo tanszy niz mundial.. lubie nowoczesnosc , trend , mode, ale kocham dzieci i bardzo taki wozeczek bym chciala, takze ze ja jestem za emmaljunga, tanszy wariant, np roan marita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja mam tako jumper x - jest rewelacyjny - tani - a solidny i przede wszystkim baardzo wygodny no ale ciężki dosyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam implasta bolder sd eco line i chwale sobie bardzooo! Uważam że nie mogłam lepiej wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh cześć Misiaczkowa 😘 Co do implasta to slyszalam że poprzednie wersje tj bolder 3 i 4 byly niezbyt udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ecoline to słyszałam od kilku osób, że ma stanowczo za nisko kosz którym zahacza się o krawężniki itp. Ma ktoś navigtona? Bo ja się na niego nastawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
a czy moglybyscie polecic mi lekki wozek, zeby gondola malo wazyla i porecznie sie skladal? mieszkam na 3 pietrze bez windy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/zestaw-quinny-speedi-ocanic-reflection-i2098579720.html ja mam taki jest bezawaryjny ,mam go 6 lat przezył 2 dzieci ,bardzo dużo nim jeżdzę , i jeżdzę z nim na rolkach (w rączce ma hamulec), możne też biegać jak kto lubi,wnoszę na 2 piętro fajnie się składa na pewno lepiej niż np x lander xa i jest od niego lzejszy . na allegro kupisz używany zestaw wszystko już za 1000zł, opłaca sie dołożyć i cieszyć się wygodą i bezawaryjnościa , miałam wczesniej implast driver, też myślałam że tak do 1000 nie więcej :)po mies. musiałam go oddać do naprawy koła odlatywały hamulec się zepsuł , potem oddawałam go jeszcze 4 razy i w końcu sie go pozbyłam najgorszy wózek na swiecie i firma która go produkowała oszukuje .gondola w speedim na długo mi nie starczyła bo miałam duże dzieci tak do 4 mies się mieściły, potem jezdziły w foteliku .w spacerówce jest dużo miejsca, jak starszy syn miał nogę w gipsie i miał 4,5 roku jeżdziłam z nim tym wóziem i się mieścił :) i jakbym miała taraz znowu kupować kupiła bym właśnie quinniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaa
potwierdzam- Quinny speddi jest oki. stelaż świetnie się składa, z tą gondola wcale nie jest tak źle- mam również wielkie dzieci i córeczka ma 7 miesięcy i waży chyba 10 kg ma 80 cm i mieści się w gondolce. Prawie nie mieści się już w foteliku ale strasznie go lubię. Spacerówka jest wielka i synek jeździł w niej do 3 roku życia. Mam również drugi wózek- maxi cosi- też jest super, choć stelaż jest nieco cięższy i mniej poręczny. Spacerówka ma więcej bajerów. Oba wózeczki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o gondole to polecam emmaljunge, ja miałam taką: http://www.tosia.pl/sklep/product/p/130/emmaljunga,smart,duo,combi.html. Bardzo duża, wysoko zabudowana gondola, duże pompowane koła. Idzie jak burza po leśnych ścieżkach, łąkach czy naszych słynnych krzywych polskich chodnikach :P w porównaniu do tych pierdółkowatych gondol z innych wózków ta wygląda jak kareta :) Jednak spacerówka z zestawu nie przypadła mi do gustu. Przedewszystkim nie podoba mi się rozwiązanie pasów, górne pasy które powinny przechodzić nad ramionami, były tak wysoko, że zaczepiały głowke dziecka ( a syna mam dużego). Po za tym podnóżek w spacerówce też jest idiotycznie rozwiązany, powstaje szpara tak, że zimą przewiewa przez nią wiatr :O Sprzedałam cały zestaw i teraz mam spacerówke X-Landera XA http://www.tosia.pl/sklep/product/p/487/x-lander,xa,-,spacerowy.html, przedewszystkim dużo lezejsza od emajungi i ma skętne koła. Zobaczymy jak będzie nam się nią jeżdzić bo narazie mam ją dopiero od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozyczkowyni
potwiwrdzam wredzioszka z wpisu wyzej- emmaljunga super ta smart wersja , ale wogole "bujany" wiozeczek to jak tylko gleboki, a jak dzidzia wieksza to jakas fajna spaceroweczka, tylko nie parasolka- nie przapadam za tymi wozkami i za tym czyms co juz wozkow nie przypomina. ja lubie sie nacieszyc a nie na pokaz wozki-odrzutowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siala babka mak
ja mam raidera jane- bardzo dorbry wózek, w miarę lekki, poręczny, z wygodnym siedziskie, dobrze amortyzowany, łatwo się składa (a miałam już raz taki, że we dwójkę z męzem nie dawalismy rady złożyc, bo skomplikowane było) ten jest ok, fajne jest tez w nim to że jest dość wysoki i mogę go spokojnie do stolu dostawiac jak jestesmy w gosciach czy w jakiejs restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa kulka
ja ciągle szukam wózka, przejrze sobie te co polecacie, to moze cos wybiore, ogolnie ukierunkowana bylam na jane, ale moze z tych co mowicie, bedzie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja może jeszcze nie mam, ale już się zdecydowałam:) Ostatnio na forum był poruszany temat wózków Knorr-Baby. Wgłębiłam się nieco w temat bo to dość nowa marka na polskim rynku. Z początku nie za bardzo byłam przekonana bo w Polsce jest chyba tylko jeden sklep/dystrybutor. Firma jest niemiecka. Pojechałam jednak i wszystko w porządku. Na żywo wózeczki wyglądają bardzo porządnie tzn. solidne koła, dobre materiały i ciekawe wzory. Zdecydowałam się na http://goonis.pl/wozek-wielofunkcyjny-knorr-baby-monaco-sahara.htm , ale do porodu jeszcze trochę czasu. Nie zaszkodzi się trochę porozglądać jeszcze. Myślę jednak, że finalnie zdecyduje się na ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja podaje od 6 mies., ale juz
Mam porownanie z oboma rodzajami kol (pompowanymi i piankowymi) i powiem ci, ze na polskie warunki zdecydowanie wygodniejsze sa pompowane. Wkladki sa faktycznie mniejsze od niektorych gondoli, ale nie tak znowu wszytkich, bo ostatnio w sprzedazy jest pelno malenkich ciasnych gondol, ktore ledwo wystarczaja do tego 6 mies., takze na jedno wychodzi. Niewiele jest wozkow z duzymi gondolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz sobie
A czy ktoś używał może mutsy evo? Czy warto go kupić? już właściwie jesteśmy zdecydowani ale zawsze kolejna opinia się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózeczkowa mama
http://allegro.pl/polski-wozek-wielofunkcyjny-crv-3w1-wozki-dzieci-i2670459286.html ja polecam TEN wózeczek! :)))) To podróbka Mutsy urbanrider :) Prowadzi się identycznie jak oryginał, materiał też praktycznie taki sam ;) Wszystko na klik klik, śliczny i co najważniejsze- posiada skrętną oś!!! Przez co jest wygodny i lepszy niż wózki z dwoma mniejszymi kółkami z przodu. Dlaczego lepszy? Gdyż prowadzi się go tak samo super (wg mnie nawet lepiej) i nie problemu na podjazdach dla wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Anex Sport. Bardzo sie broniłam przed polską firmą ale mąż sie uparł. I zwracam mu honor. :-) wózek wygodny i miekki. Dobrze amortyzowany , przystosowany do naszych dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam czegoś ładnego:) mieszkam przy lesie więć chciałam dużą amortyzację. Wybrałam Anexa Sporta i jest ok. Daje radę wszędzie. Wykonany z żakardowego materiału, i w gondoli ma kokosowy materac-podobno najzdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×