Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bach,bach po pupie.

4 Letnia córka mnie bije ...

Polecane posty

Gość bach,bach po pupie.

Wiem głupio to brzmi.Chodzi o to,że odkąd córka jest w państwowym przedszkolu,to dziwnie się zachowuje.Wcześniej chodziła do prywatnego,a w państwowym była na liście rezerwowej.Od stycznia 3osoby zrezygnowały i córka została przyjęta.Zaczęło się od tego,że płakała po pierwszym dniu,że więcej tam nie pójdzie-nie chciała powiedzieć dlaczego.Sądziliśmy,że tak reaguje na zmianę-nowe dzieci,nauczycielki,ona była obca dla dzieci,które chodziły od września...Potem zaczęło się moczenie w nocy.A od dwóch tygodni jest agresywna-kilka razy się na mnie zamachnęła.Rozmawiałam z panią,która prowadzi ich grupę- Mila jest lubiana przez inne dzieci.Rozmawiałam z dyrektorem-twierdzi,że nie ma żadnych skarg.Ale wczoraj jak odbierałam córkę,to jedna z matek mnie zaczepiła,bo jej córka poskarżyła się,że pani w przedszkolu powiedziała,że da jej w pupę,jak nie pozbiera klocków i szarpnęła ją za rękę.Pytałam córki czy ktoś ją uderzył,ale ona nie chce nic mówić.Nie wiem co robić,coś się złego dzieje z córką i nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik062007
skoro corka teraz dopiero probuje bicia, gdzies musiala to zaobserwowac albo doswiadczyc. wszystko wskazuje na przedszkole. z jakiegos powodu wczesniejsze osoby zrezygnowaly. a jesli biciem kaze przedszkolanka-sama przeciez nie powie, to ja bije pani dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lej ją i ty
/@!@\ -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwwwee
Ja bym z corka porozmawiala i postaralabym sie zmienic jej przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bach,bach po pupie.
No właśnie córka nigdy takich problemów nie sprawiała. Ale z tego co mówiła tamta mama to nikt z rodziców nie chciał z nią rozmawiać. Nie wiem-może iść z córką do psychologa,żeby nakłonił ją do mówienia o tym co się dzieje w przedszkolu. Do lutego miałam czas,żeby wrócić do prywatnego przedszkola,a teraz to nie wiem co zrobię jakbym musiała zrezygnować,bo coś by się działo. Córka jest oczywiście najważniejsza,ale będzie ciężko. Nie wiem czy wierzyć tej kobiecie,że jej dziecko było szarpane,a córka równie dobrze mogła zostać uderzona przez inne dziecko. W każdym razie u nas w domu nie ma przemocy i musiała przynieść takie zachowanie z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to zabawki?
Moim zdaniem w tym przedszkolu dzieje się coś złego-ja bym nie ryzykowała i wynajęłabym opiekunkę lub zmieniła przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa12345678
juz to ze corka zaczela sie moczyc to powinno byc dla CIebie alarmujacym sygnalem!! cos jest nie tak w tym przedszkolu, moze ona czuje sie zastraszona. Pomijajac to czy inne dzieci mowia prawde czy nie to moczenie jest bardzo waznym objawem. Ja bym zabrala dziecko jak najpredzej stamtad. Wiadomo ze przeszkolanki i dyrekcja beda udawac ze wszytsko jest super ok, i nie powiedza Ci ze dziecko jest szarpane albo popychaneprzez przedszkolanke albo dostaje lanie od innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośś
Poproś córkę by narysowała to co jej nie odpowiada w przedszkolu, może tak się otworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×