Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Mój mąz jest Arabem, i wcale się tego nie wstydzę. Nie dam się zaszczuć...

Polecane posty

Zawsze jak tu wchodzę, zaczyna się... Nie mogę nic napisać, bo zaraz pojawiają się wyzwiska. Panowie mamy 2012 rok!!! Ile jeszcze będziecie żyć w przekonaniach rodem z epoki kamienia łupanego? Posty zgłosiłam do moderacji, także uważajcie, bo możecie mieć kłopoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę CięKarolinko sprowadzić do parteru , Twoj mąż nie jest przystojny , ale skoro Tobię się podoba to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły facetełe
to jaki masz numerek w haremie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabusy to psy preriowe
Taka mieszanka największego gówna - żydów, czarnuchów i innych pustynnych ludów które każdy chciałby mieć jak najdalej od siebie. Tak czy siak gratulujemy wyboru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arab, dużo to mówi, szyita, sunnita, i czort wie jeszcze jaki, jedno jest pewne, że możesz zacząć obmyslać, sposób na strzelenie samobója, bezbolesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły facetełe
znam małzenstwo ktore było ze soba 10 lat tzn znałem bo on turek i uciekł do swej rodziny zostawiajac zone z dzieckiem a był podajze taki kochany i lepszy od polakow...polka sie na tym przejechała a teraz juz wpadła w nałog picia bo nie moze zniesc tego ze myslała własnie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
a jakie to ma znaczenie jak człowiek dobry to good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyli sobie różni ludzie obok siebie, nikt nawet Arabów nie zauważał, do momentu, jak jeden koszmarny głupek zrobił mocne bummm w Nowym Yorku i Arabowie na całym świecie zrobili sie persona non grata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ze arab ale absolutnie nie w moim typie wygląda jak ciota a ja lubię prawdziwych męzczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaca.jaca
Tylko szmata i zdrajca białej rasy buja sie z arabusami czy asfaltami. chuj ci w dupe i tej arabskiej małpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenna trojjjanskaa
ciapaty, feeee,,, teraz już wiem, jaka twoja rola w tym "związku"... szczepiłaś się, nieszczesna Karolino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolino a skad pochodzi
Twoj mąż? nie wyglada na pierwszy rzut oka na araba... Ty jestes ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolino a skad pochodzi
autorko jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenna trojjjanskaa
bo to gej jak nic, ktośjuż o tym wspominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w11.
stary dziaduch,ze niby przystojny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie, skąd pochodzi to bardzo ważne. Choć oni wszyscy jednacy, trzeba być cholernie odważnym by wiązać się z Arabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisław, 63 lata
odważnym albo...głupim Podejrzewam że facet ma kase, to do Polek jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisek malsmanowicz
Karolina obcionga ciapetemu i dostaje za to bony do Galerii Zlote Tarasy (cool)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie razem wyglądacie :) ja bym się nie odważyła na związek z arabem, poznałam tylko kilku i byli diametralnie różni ale mieli jedną wspólną cechę - kobiet nie szanowali w ogóle. Dupki do kwadratu. Pisze to jako osoba przyglądająca się im z boku. Ale wszędzie są wyjątki .. jak w każdej społeczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świat arabski, jest przede wszystkim światem mężczyzn, światem patrialchalnym, i oni mają to we krwi z tym sie rodzą i dla nich inny świat, jak nasz to jest świat, grzeszny, bezbożny i nic tego nie zmieni/ Choćby sie nie wiem co robiło, wody z ogniem, się nie połączy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×