Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Mój mąz jest Arabem, i wcale się tego nie wstydzę. Nie dam się zaszczuć...

Polecane posty

,,mają to we krwi z tym sie rodzą'' jestem zdolna zgodzić się z tym choć tak na prawdę nie znam tej kultury i tych mężczyzn. Największa arabska szuja jaką spotkałam to facet urodzony w polsce, oboje rodziców miał arabów ale ojca właściwie nie znał i nie był przez niego wychowywany (nie wiem dlaczego) więc skąd u niego to podejście do kobiet? Z drugiej strony i wśród polaków takie osobniki się zdarzają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierkiem lakmusowym
Po chuj się nakręcasz:O? Sama zaczynasz kolejny temat o tym jacy to wszyscy nietolerancyjni, jak ktoś ci jedzie za to, że masz faceta jakiego masz to to olej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomiałem sobie takie wydarzenie, między trzecim a czwartym rokiem miałem praktyke zawodową u Cegielskiego w Poznaniu. Mieszkałem w wakacje w akademiku na Kórnickiej i jakos tak było, że prawie cały akademik zajęty był przez Arabów, i co charaktersyczne, nie było między nimi żadnej kobiety, a przecież studiowały też Wietnamki, Japonki, Z Chin, a kobiety arabskiej ani jednej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorkaa
Wzrok ma dziwny -jakby nie widzący .Jakby by bał sie ,ze można zobaczyc w tych oczach diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorkaa
Oczy -jak u węża .Twoje wyrażne ,a jego zasnute mgiełką lub cienką błoną.Mściwe ,na razie nieaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harujel
Karolinka WAWA, ile lat ma Twój mąż? Ładnie wyglądacię razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorkaa
Piszę ,to co widzę-na trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
historia lubi sie powtarzać Konflikt na Bałkanach pochłonął ponad 200 tysięcy ofiar. Kilka tysięcy kobiet zostało brutalnie zgwałconych, a ich mężów i synów bito i torturowano. Znów powstały obozy koncentracyjne. czystki etniczne w Rwandzie przyjaciel zabijał przyjaciela sąsiad zabijał sąsiada http://video.google.com/videoplay?docid=484617029025503203 Masakra w Srebrenicy funkcjonująca w światowej opinii publicznej nazwa masowych egzekucji wykonanych na około 8 000 muzułmańskich mężczyzn i chłopców przez zbrojne oddziały Serbów w dniach od 12 lipca do 16 lipca 1995 r. w czasie wojny w Bośni, w okolicach miasta Srebrenica. Masakra ta jest uznawana za "największe ludobójstwo w Europie od czasu II wojny światowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbncvz
kalafiorka - ale masz nasrane we łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ąjtph.
Ile lat jest starszy? Wygląda na ok. 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ąjtph.
A on miał jakąś żonę przed Tobą? Mieszkacie w Polsce? Dostałas 'mahr' przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolino a skad pochodzi
nie odpowiedzialas na pytanie sakd pochodzi twoj maz, z jakiego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila czy ktos z was tam mieszkal zeby sie o tym wypowiadac ? a maz pani z watka...no coz rozni ludzie maja rozne gusta :) najwazniejsze ze jest szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Egiptu. a żony miał, ale nie wnikam. mamy cywilny, ale bedzie tez w meczecie. w Warszawie postawili nie dawno. taki duży nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze jest meczet w wawie to nie jest zbyt dobre - tolerancja tolerancja ale czemu w krajach muzlumanskich np. saudii nie moze byc wybudowany zaden kosciol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi mówił, że to by było złe, ponieważ oni docelową chcą ustawić Islam także w Europie, żeby nie było tych gejowskich małżeństw itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzenia z kata 37stopni
naprawde masz 25 lat? wygladasz na 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt widzenia z kata 37stopni
a facet ma cos z oczami.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabisienka,,,,,,,,
Czy twój mąż jest upośledzony :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
chistoria z Podola tam na wezwanie UPA mezowie mordowali swie zony polki i odwrotnie i nie bylo pomylui pane to samo bedzie jak ci sludzy ALLACHA zrobia DZICHAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Egiptu. a żony miał, ale nie wnikam. mamy cywilny, ale bedzie tez w meczecie. w Warszawie postawili nie dawno. taki duży nawet. Z ciekawości- przeszłaś na islam? Tymi, co Was obrzucają błotem się nie przejmuj, to Wasze życie, a oni g*wno o nim wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67890asilka
tez mam meza muzulmana (znaczy wychowanego w tej religi)jestem z wawki tez...ale moj nie mil zadnej zony.. ile ich mial jak moge wiedziec? bo wiesz dla mnie to zastanawiajace?a dzieci sa jakie s z tych zwiazkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkfk
Do Webstera,jakbys nieco interesowal sie swiatem w tym krajami muzulmanskimi to bys glupich pytan nie zadawal i nie powielal idiotycznych przekonan ze w krajach muzulmanskich kosciolow nie ma.Zapewniam cie ze sa.Pytasz o te nieszczesna KSA.Otoz KSA to jak dla Katolikow Watykan-tam chyba raczej meczetu,prawda?tak dla Saudyjczykow pobliskosc Mekki jest na tyle wazna ze uznaja ziemie ze swieta.Inna sprawa ze w KSA jest wiele czynnikow ktore wplywaja negatywnie na postrzeganie tego kraju.W krajach juz sasiadujacych z KSA koscioly sa.Wiec w czym naprawde problem?bo mnie sie wydaje ze bardziej w twoje niewiedzy i checi czepiania sie oraz powtarzania utartych frazesow ze w krajach muzulmanskich nie wolna chodzic z Biblia,a w Pl ktos chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żony miał, kochanki, ale mnie to nie interesuję. co do Islamu, to koscioly sa... ale mało kto tam chodzi. zreszta Muzułmanką nie wolno wiązać z wyznawcami innych religii. w Egipcie za to jest śmierć, w prawie tego nie ma. ale wiem, że sądy za to nie skazują. trzeba się z tym pogodzić. oni powoli, chcą wprowadzać Islam do Europy. nawet do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×