Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka koIoru blond

Stomatoloszko jestes?bo mam pytanie.

Polecane posty

Gość stomatolog ze szczecina
jestem somatologiem, o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Jak chce pomocy, to raczej powinna zapłacić korepetytorowi, a nie nie żebrać o darmową pomoc stomatoloszkę, która prawdopodobnie traktuje to forum jako rozrywkę, a nie jako dodatkową pracę za friko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka taka zciebie jak ze.mnie szachista jak tak.lansujesz sie na swoj wyamigowany zawod to pomoz kolezance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Brunetko kolor4u blond, przecież każdy zauważył, że autorką tematu jest brunetka koioru blond. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje Ci się że rzucisz paroma mądrymi zwrotami i wyrażeniami i zrobisz na mnie wrażenie? zaraz wkleję zdjęcie książki to sobie poczytasz o implantach cylindrycznych, tylko pozaznaczam markerem co najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrhtgjnth
przecież to już dawno udowodnione, ona nie wiedziała że ludziom rosną zęby 9-ki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Stomatoloszko, po co tracisz czas na zawistniaczkę? :O Wyczuwam, że to ktoś "z branży". Niech robi tak dalej, to w przyszłości stanie się dla nas wszystkich powietrzem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi że nie znam łacińskich nazw, tylko o to że to chamstwo wszczynać prowokacje, zwłaszcza że każdy może sobie to sprawdzić Poza tym wklejam te implanty cylindryczne i już mnie nie ma. Nie dam sobą pomiatać. A każdy kto pomiata drugim człowiekiem jest zwykłą szmatą http://zapodaj.net/9a351050865a.jpg.html Miłej niedzieli, smacznego schabowego i doprawionego rosołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego podajesz się za stomatologa?:-DNa przyszłość śrub bikortykalnej używa się w protetyce,dokładniej przy implantach,opracowana została w 73r przez Garbaccio.Bolox składa się z 99.7% tlenku glinu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvzczfa
Już wiem. To studentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×