Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaaa

seks coraz rzadziej..

Polecane posty

Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaaa

narazie nie jest może rzadko tak zupelnie bo jest 2,3 razy w tygodniu średnio.. Zyjemy w zwiazku na odległość ,ale widujemy sie np w weekendy. ale znamy się 3 lata i na początku było ze 3 razy dziennie, potem 2 razy dziennie , potem jakies 7, 8 razy w tygodniu , teraz 2, 3 razy czasem więcej odpowiada mi nawet seks 3 razy w tygodniu ,ale martwi mnie ,ze kochamy się coraz rzadziej to co bedzie za rok np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Z czasem w związku spada liczebność stosunków, ale jeśli taki układ Ci nie odpowiada, to po prostu porozmawiaj ze swoim facetem, że chciałabyś więcej bliskości, częściej. Myślę, że rozmowa może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaaa
no i brak mi w tym zwiazku takiej namietnosci.. tzn seks mi odpowiada sam w sobie bo sie super dobralismy z partnerem. ale nie ma takiej namietnosci , takich pocałunkow namietnych przed , nie ma tego ,ze on już sie nnie może tego doczekać aż bedziemy mogli.. tylko np ogladamy sobie filmy do pozna ,a potem przed snem seks . albo planujemy sobie ,ze sie pokochamy kiedys tam bo bedzie chwila czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem czy taka rozmowa pomoże.. może troche ,ale czuje ,ze namietnosć w tym zwiazku powoli bo powoli ,ale wygasa .. no i kłocimy sie cześciej moze to tez z tego wynika i ogolnie nie ma juz takiej sielanki jak na poczatku bo na poczatku to bylo wrecz super. pisalismy do siebie ciagle . on rzucał wszystko zeby sie ze mna zobaczyc. kolegow , nie kolegów.. nie zalował na mnie kasy wogóle , jak nie mielismy gdzie spedziec nocy to on wynajmował pokój w dobrym hotelu, plus obiadki w restauracjach jezdził do mojego miasta rodzinnego w wakacje 500 km a teraz .. jest zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×