Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jusinka- co tu robić?

Miałam tylko 1 faceta,chcę spróbować z innym,wyrzuty sumienia...

Polecane posty

Gość Jusinka- co tu robić?

Witam, chciałam uzyskać opinię na temat myśli, które od jakiegoś czasu krążą mi po głowie. Mam faceta od prawie 7 lat. On był moim pierwszym i jedynym kochankiem, poza nim z nikim nie miałam seksu. Prawdopodobnie zostaniemy już razem, cieszę się z tego,ale jednak żałuję, że mam takie małe doświadczenie w sferze seksu. Chciałabym zobaczyć jak to jest z innym facetem.On miał kogoś przede mną, a ja byłam dziewicą.Czuję się jakaś "gorsza" chociaż trudno mi wytłumaczyć skąd bierze się to uczucie. Dręczą mnie jednak wyrzuty sumienia na myśl o zdradzie. Co robić? W tajemnicy dać upust swojej seksualnej ciekawości czy być wierną ale sfrustrowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewers dolara
daj upust i żałuj że zrobiłaś a nie dlatego że nie zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusinka- co tu robić?
Dodam że mam 27 lat, on rok starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebezpieczeństwo jest i takie, że ci może to bardziej się spodobać i wtedy nie będziesz już taka pewna, czy z obecnym partnerem bedziesz chciała być na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynik wieczorową porą
"Prawdopodobnie zostaniemy już razem" nie ma to jak wielka miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaritkaaa
Jesli dobrze ci z obecnym partnerem a zapewne jest ci dobrze skoro tak dlugo razem jestescie to nie ma sensu twoj skok w bok bo z przypadkowym facetem moze byc jedynie gorzej anizeli z kims kogo kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem innego zdania
Moim zdaniem mężczyźni nie są podobni. Są zupełnie różni. Też miałam okazję smakować różnych. Każdy ma inne ciało i inaczej zachowuje się w łóżku. Są długodystansowcy i krótkodystansowcy. Są ulegli, dominujący i tacy co przejawiają obie te cechy. Faceci mają też różny rytm w który im najbardziej odpowiada. Różne penisy różnie się czuje. Inaczej się maca umięśniony brzuch, a inaczej szczupły. Ważne, żeby szybko rozpoznać łóżkowego egoistę i się więcej z takim nie spotykać. Wiem, że wszystko można nadrobić nawet u prawiczka, ale jak facet koncentruje się głównie na sobie, a nie na tym, żeby kobiecie było przyjemnie to od razu należy takiego skreślić. Kobieta nie musi żebrać u jednego o przyjemność, bo z łatwością można odszukać kogoś kto będzie się starał być dobrym kochankiem, nawet jeśli są to tylko spotkania do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałaś najważniejszego- jak Ci z nim w łóżku. Macie dobry seks czy taki sobie? Kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerin
venuz - normalnie mi głópio ale i tym razem myślę podobnie a co do pytania czy jej dobrze ze swoim facetem( to powie że tak , bo seks jest przyjemny) a skąd ma wiedzieć- przeciesz nie ma porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjenhhhjjj
Dawaj numer qurwiszonie to Cie wydymam w wszystkie dziurska że ruski miesiąc popamiętasz. głupia suka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valerin- fajnie, jak ktoś się czasem ze mną zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowy zamek
ja,ja cie uwolnię dawaj, po cichutku bez pośpiechu wszystko zrobie sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renowator20009
Do Jusinka- co tu robić?, ja jestem w podobnej sytuacji tyle że jestem facetem i mam żonę. Niestety nie zastanawiałem się nad tym wcześniej a teraz to ciąży po prostu chęć spróbowania seksu z kims innym jest wielka i wzrasta z wiekiem mam tyle samo lat co Wy i teraz już się nie zastanawiam tylko szukam. Myślę że warto tak jak ktoś powiedział lepiej żałować że spróbowałaś niż żałować że nie. Zycie mamy jedno, i tak to wszystko nie bedzie miało znaczenia jak umrzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askier
Ja miałem podobną sytuacje , mianowicie moja dziewczyna obecna już 6 lat była moją pierwsza partnerką . też chiałem spróbować innej kobiety innego sexu . I powiem tak miałem ze 3 kochanki , sex wyśmienity niektórych rzeczy nie robiłem ze swoja narzeczoną bo poprostu mi nie odpowiada aby moja dziewczyna tak robiła . Wszystko ok ale ze swoją partnerką najelepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucznik555
popieram przedmówców ja też kilka razy z tego powodu dopuściłem się zdrady i nie żałuje bo dowiedziałem się jak bardzo kocham swoją kobietę i że jednak z nią jest najlepiej. Bo nigdy nie bedzie lepiej niż ze swoim stałym partnerem dlatego że się znacie, znacie swoje potrzeby, nauczyliście się siebie. Podsumowując radzę zobaczyć jak to jest z innym żeby się przekonać że nie tak dobrze jak ze swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem innego zdania.... będziesz żałować że go zdradziłaś i nie będziesz mogła mu w oczy spojrzeć - jeżeli go kochasz to tego nie rób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli go zdradzisz, a on się dowie, możesz stracić jego szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowoow
co zrobic . jebnac se pal cowke . a jak to nie pomoze o zerwac i wtedy probowac . a tak to sie powies lepiej zamiast zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja-reakcja
Nie probuj, ja dalam upust ciekawosci... i stracilam meza. A mamy dwujke dzieci:-[ I wcale lepiej nie bylo maz mnie znal , moje preferencje, punkty... . Nie trace nadzieji ze go odzyskam, puki co zyjemy w separacji... tak wiec zastanow sie czy chcialabys zaryzykowac swoje dotychczasowe zycie dla zaspokojenia ciekawosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
madre porzekadlo mowi "oczy nie widza -serce nie boli" :) i tak powinno byc ! jak masz ochote to daj upust swoim apetytom ,Brdziesz sie moe lepiej moze gorzej czula ale bedziesz wiedzila ze sprobowalas. Uwazamz e partnerzy powinni miec za soba jakoies doswiadczenia seksualne aby mogli sie dobrac bo jak seks dobry to wszytsko sie z czasem prostuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosci876
A co by było gdyby twój mąż chciałby spróbować inną tylko dlatego że nie miał żadnej przed tobą. jak byś ty się wtedy poczuła? jesteś żałosna i nie zasługujesz na swojego obecnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lit31
....gratuluje prawdziwej milosci... dobrze ze takich kurwiszonow jest stosunkowo nie wiele na swiecie ;) , slub stracilyby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek_partyzant
wierność, uczciwość, oddanie, zaufanie - czy wy do kooorvy nędzy znacie znaczenie tych słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maseratek
Fuck!, ale chcialbym zeby mi sie taki kurwiszon trafil ;D Udawalbym czulego i kochanego ... zerznalbym cie, splunol i zostawi zwiazana dzwonioc do twojego chlopaka/meza zeby odebral swojego kurwiszona z hotelu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luccecio
haha maserat jabym jeszcze zostawil plyny na jej pysku i cipsku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24letniFacet
Jak żyć ?:) Zawsze marzyłem żeby moja żona przeżyła swój pierwszy raz ze mną. Żeby mieć dziewicę ...ale jak myślę o tym, że potem miałaby taka zastanawiać się jak to jest z innym to dziękuję bardzo :). Już chyba wolę lekko doświadczoną ... bo na pewno nie taką jak powyżej ...Mającą przede mną kilkudziesięciu partnerów :). Wiem, ze cipa nie mydlo, nie wymydli się ale jakoś dziwnie byłoby mi z tą myślą, ze aż tyle kutasów się w niej rozpychało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okio[po
Należy wszystkiego sprubować-na pewno bedziesz żałować,ale jedna podstawa nigdyze znajomymi,kolegami bo cie sprzedadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur****o master
moge cie zaspokoić ,jestem chętny i nawet rozprawiczyć -szybko,szybko z jednej nogi-jestem ciekawie zbudowany 27cm 16cm obwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusia81
Do okio[po Jak mnie denerwuje takie podejscie jak twoje... piszesz ze nalezy wszystkiego sprubowac to ja mam pytanie do ciebie... czy mialbys cos przeciwko gdyby twoja polowka sprubowala na 3 baty mowiac po waszemu? lub jesli jestes facetem to sprubuj zrobic loda innemu facetowi albo daj sie dymnac w tylek gejowi wszak to tylko pruba a jak napisales nalezy prubowac wszystkiego. Wracajac do tematu w prubowaniu trzeba miec umiar i zachowac zdrowy rozsadek. Ja bym nie sprubowala, nie moglabym spojrzec mezowi w twarz. Decyzja nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×