Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pierwszaKuchnia

meble kuchenne

Polecane posty

Gość gość

Możesz mocno zminimalizować koszty zamówienia kuchni w http://adolux-meble.pl/. Tak prawdę mówiąc u nich wyszło mi taniej niż planowany wcześniej zakup gotowych mebli. Do tego dochodzi projekt, montaż, transport, więc dużo rzeczy, jakby odpada z cennika. Byłem pozytywnie zaskoczony, bo dużo osób mnie straszyło drożyzną. Trzeba samemu się przekonać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz mocno zminimalizować koszty zamówienia kuchni w adolux-meble.pl/. Tak prawdę mówiąc u nich wyszło mi taniej niż planowany wcześniej zakup gotowych mebli. Do tego dochodzi projekt, montaż, transport, więc dużo rzeczy, jakby odpada z cennika. Byłem pozytywnie zaskoczony, bo dużo osób mnie straszyło drożyzną. Trzeba samemu się przekonać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My zdecydowaliśmy się, że fronty wykona nam firma prolack.pl jestem bardzo zadowolona z wykonania pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o kuchnię to mam wspaniałe kamienne blaty muszę tyko odpowiednio je zabezpieczyć wiele pozytywnych uwag słyszałam o preparacie Dynasil FX czy ktoś stosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata567

Dobrze, że nasze szafki nie wymagają wymiany. Mają już co prawda kilka ładnych lat ale jak kupiło sie solidne to i służą. Co innego z krzesłami te sa w tragicznym wręcz stanie ale już za kilka dni będziemy mieć https://scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar/336 . Idealnie będą nam pasować i jak widać zapowiada się, że będą miękkie i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną ofertę ma firma WIDAX Meble z Kielc.
Niedawno zamawiałam u nich meble do łazienki i jestem bardzo zadowolona.
Realizacja jest szybka, ceny przystępne, a wykonanie bardzo dobre!

Ich salon zjaduje się pod adresem: Zagnańska 27, Kielce

NAPRAWDĘ WARTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie polecam audyt rodo z firmą  audyt-szkolenie.bielsko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

A sprzęt macie zabudowany w meblach? Nic się wtedy złego nie dzieje? Mam upatrzony piekarnik 900 PRO SteamPro z wykorzystaniem pary podczas gotowania, producent zapewnia, że można go zabudować, ale chętnie poczytam opinię doświadczonych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na meblach trzeba się troszeczkę znać. Mieć przynajmniej blade pojecie o materiałach i podzespołach które w przyszłych meblach będą zainstalowane. Jeżeli zamawiamy meble na wysoki połysk to warto zobaczyć jak wyglądają gotowe polakierowane fronty. Wtedy możemy porównać jakość wykonania. ( front powinien być gładziutki. Bez względu na kąt patrzenia) W Dąbrowie Górniczej polecam https:///modnestol://kuchnie-na-wymiar-dabrowa-gornicza/

Edytowano przez modnestol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są też firmy w których kuchnie robią na wymiar, wybierasz materiał jaki tylko chcesz, oni wszystko zamawiają, wymierzają itd, super sprawa, wszystko jest idealnie skrojone, kolega w takiej robi i pokazywał zdjecia i to naprawdę robi wrażenie w zadnym sklepie nie widziałam aż tak dobrze dopasowanej kuchni, a cena wcale nie taka duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zastanawiacie się nad blatami kuchennymi mnie marzą się granitowe czytałem tylko że trzeba je odpowiednio zabezpieczyć najlepiej preparatem Dynasil FX czy ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×