Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka z Sieradza

Chce mi się płakać , dostałam na Walentynki rajstopy !!!

Polecane posty

Gość Jolka z Sieradza

Buuuuuuuuuuuuu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja....,.
a ja braqnsoletke, brzydką i schooyałą ale co zrobić. jakos, ze jestem szczera od razu powiedziałam, ze brzydka jest. kit z walentynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Przeciez to nie chodzi o prezenty! Ja dostalam roze i pieknie wypisana kartke, po pracy zamierzamy sobie z mezem gotowac Spaghetti Bolognese i byc moze zjemy to przy rozowych swiecach, pewnie bedzie i porcja czulosci... ... tu nie chodzi o prezenty, ale by byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaullilnka
Ale walentynki to nie dzień kobiet. Ja swojemu upiekłam ciasteczka.Kiedyś gdy je zrobiłam to był w 7 niebie,zapakowałam to w ładne pudełeczko. On przywiózł mi różę,bo wyrwał się na chwilkę z pracy, o 20 zjemy kolację przy świecach.Może jakaś kąpiel razem. U nas krucho z kasą w tym miesiącu, bo samochód nam się poważnie popsuł, ale jak dla mnie nie liczą się prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja....,.
wiem, ze nie chodzi. dlatego mam to gdzies, jakby nie kupil bransoletki to by chociaz zaoszczedził hehe :D i tak poszedł na nocke do pracy wiec nie bedziemy razem, ogolnie to mam w nosie walentynki dzien jak co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka85
ja usłyszałam ze jestm bezmózgą babą i ze jestem jebnieta super mam meza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolośc
ciesz sie ze cokolwiek dostałas moj byl niedaleko mojego domu a nawet z glupia czekolada nie przyjechał a jak mu mowie ze sie nie stara to on mi "taki mój urok" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a je tez nic nie dostalam ale
jeszcze nie wrocil z pracy. Ja siedzie w domu, bo mała chora, wiec nie moglam wyjsc nawet kartki kupic. ale zrobilam mu deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu zrobilam kosz łakoci, czyli jakies czekoladki, skitelsiki, cukierki kinder, inne slodycze, do tego Red label i miesiecznik top gear + kartka, a ja dostalam butelke malibu, pluszaka, kartek i merci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, to o czym mowie. Moj maz przyjechal do mnie do pracy, zupelnie sie nie spodziewalam tak romantycznego gestu, mieszkamy daleko, byl u lekarza i nadrobil drogi aby wreczyc mi roze. Myslalam, ze jesli cos dla mnie bedzie mial to poczeka to na mnie w domu. Ja mialam rowniez kartke i dwie koszulki - proste, do spania, umawialismy sie na wspolne gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z warmii i mazur
A ja dostałam śliczną bransoletkę i kolczyki. Ze srebra, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdolośc
niektóre chłopy są beznadziejne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy cos dostane. Tj. pewnie dostane, ale niekoniecznie dzisiaj :D Nigdy nie obchodzilismy Walentynek, az w tym roku mojemu Panu sie zachcialo. Wiec zapowiedzialam, ze o.k. byleby nie 14 - to sobie zrobimy 19 romantyczna kolacje (i tak byla planowana niezaleznie od Walentynek :P), grzecznie wyslalam mu rano zyczenia z okazji dnia paralitykow, teraz czekam na niego z bomboniera. Przypuszczam, ze bedzie mi jutro szukal prezentu, bo wtedy ma wolne, a dostane 19... albo 26 u jego mamy. Niewazne, okaze sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja, powinnas sie cieszyc, ze o tobie pamieta, moze nie do konca zna twoj gust, ale... liczy sie gest. Alka 85 - dlaczego? Czyzbys zaczela ciosac mu kolki na glowie, ze nie pamietal o tak "waznym" dniu, a to sama go sobie zepsulas. Wiekszy efekt da podarowanie czegos malego i... zamkniecie buzi na klodke :) Aniol Ciemnosci, tez tak kiedys robilam, mnostwo czekoladek bo maz jest straszny lasuch, ale... od kilku miesiecy wogole nie jemy czekoladek i slodyczy wiec w tym roku odpada. Antyfanatyk, racja, jak jest milosc i duzo cieplych gestow to nie trzeba sie pocieszac drogimi prezentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Callluna, my kolacje na wychodne bedziemy miec 26 ha ha ha, to nie wiem czy sie jeszcze liczy. Co roku organizujemy cos z druga zaprzyjazniona para, albo dwiema, a w tym ciezko nam sie zgrac, to przelozylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wybieracie takich debili
jakby go olala 10 laska z rzedu to by zaczal pracowac nad soba i moze bylby kiedys facet na poziomie same sie na to godzicie wiec nie marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładaj Jolka rajstopy na tyłek i nie pajacuj ! Rajstopy się jej nie podobaja też coś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wybieracie takich debili
to do pizdolosc min kiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wybieracie takich debili
a jakies fajne rajstopy dostalas, czy takie najzwyklejsze ? ja bym sie ucieszyla z ponczoch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego w ogole nie licze jako Walentynki... jakos nie chce mi sie "swietowac", stad i ten oklepany prezent - zazwyczaj sie staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie cieszyla z rajstop, jestem wysoka i wiecznie ciezko mi dostac takie dla dlugasnych nog, co sobie upatrze jakas firme, ktora produkuje takie jak lubie i jest mi w nich wygodnie, to... schodzi z rynku, jak mam szukac rajstop to mnie trafia, gdyby maz kupil mi kilka takich to przyjelabym z usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Calluna79 Panu? Jesteś z alfonsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka85
nic nie mówiłam włożyłam płaszcz do jego szafy i sie wydarł jak opętany... eh cos ostatnio ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham po...
A goździka też dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×