Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwonka250807

SZUKAM KOLEŻANKI, KTÓRA TAK JAK JA STARA SIĘ O DZIECKO

Polecane posty

Już myślałam, że ten wątek umarł. Witam nowe koleżanki. Suzi, Paulinka, nie przejmujcie się tak bardzo. O niepłodności można mówić dopiero po roku nieudanych prób, także głowa do góry, macie narazie spore szanse na ciążę naturalną. Tylko cierpliwości. Ja się staram od 3 lat i już sporo przeszłam, także wiem, że w waszym przypadku nie ma co jeszcze panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, naprawdę nie rozumiem dziewczyny która ma 23 lata i stara się dopiero 4 miesiące po takim czasie i w takim wieku to za wcześnie na taką rozpacz i łzy, wszystko przed Tobą. Paula my już się nie staramy nic się nie zmieniło nie chodzę już do lekarza bo to nie ma sensu. A jak u Ciebie? Jak badania Twojego męża? Iwonka kiedy podchodzisz do IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Motylku! Fajnie że się w końcu odezwałaś. Ja jestem właśnie po drugim IUI, w poniedziałek testuję, a narazie siedzę jak na szpilkach. Tylko mam już takie dziwne przeczucie, że jak zwykle nic z tego :( Też już nie mam siły na to wszystko, jeśli teraz się nie uda, to jeszcze z raz podejdę do IUI a potem już pasuje. Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek81 witaj dawno sie nie odzywalas i co dalej zamierzacie? u mnie nic leczenie m nie pomoglo meza nasienie totalna klapa albo i gorzej + przeciw ciala zbieramy kase i na jesien bedziemy podchodzic do IVF-ICSI cale walka cale badania leczenia nic nie pomoglo i zaszlismy na koniec drogi czyli IVF..prez najblizszy czas odpoczywam od lekarzy i od kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnotylku my z moim m sie nie staramy od ponad dwóch lat:O a i tak ciazy nie bylo i nie ma rozmawilismy juz z moim ginem na temat IVF wszystko nam wyjasnil wytlumaczyl itd wiec teraz jeszcze musze dalej sie uzbroic w cierpliwosc i mam nadzieje ze sie uda mysle pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka jak testowanie? Paula my nie zamierzamy już nic robić w tym kierunku chyba się pogodziliśmy z tym, że nie będziemy rodzicami. Teraz od rana do wieczora pracuję i nie mam kiedy myśleć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87wiki
hej dziewczyny!!!ja z moim narzeczonym staramy się o dziecko od ponad 3 lat i jak narazie nic. wcześniej brałam clo teraz po ostatniej wizycie gin przepisał mi duphaston żeby wyregulować mi @ i że po tym leku będzie nam łatwiej starać się o dzidziusia!! Jestem z tym problemem sama nie mam komu się zwierzyć z tego problemu narzeczonemu też nie chcę pokazać że jestem załamana tym że z jakiegoś powodu nie mogę zajść w ciążę a pozatym on twierdzi że wszystko będzie dobrze niestety po takim czasie ja zaczynam to wątpić. dobrze że przynajmniej Wy tutaj jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87wiki
Może któraś z was chciała by pogadać na priv o swoich doświadczeniach i dalszym leczeniu? Potrzebuję jakiejś bratniej duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek81 aha rozumiema ivf nie chcesz sprubowac chociaz? a nad adopcja myslalas? no my bedzie prubowac ivf to jest ostatnia szansa i zamierzamy ja wykorzystac i nie poddam sie póki co zezbym potem nie zalowala ze nie sprubowalismy ale rozumiem taka podjeliscie decyzja nie bede do niczego namawiac 87wiki witaj a robiliscie badania? wogle jakies? leczys sie gdzies? jesli chcesz moge ci doradzic i pomóc jesli tylko bede mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87wiki
paula82 robiłam wcześniej badania na tarczyce i z krwi teraz mam wyznaczonych 8 badań hormonalnych a tak poza tym to nic więcej jeszcze nie robiłam tych badań bo mój gin powiedział że mam je zrobić od 2 do 5 dnia cyklu mam taką cichą nadzieję że po tym duphastonie coś się zmieni... proszę doradź mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhm sluchaj 3 lata to troche duzo zadnych innych badan nie robilas? HSG? badanie na wrogi sluz? przeciw ciala plemnikowe? badania nasienia? ( co jest podstawa przy diagnozowaniu niepłodnosci) radzilam bym ci sie wybrac do klniki leczeniu nieplodnosci mam juz doświdczenie u takich lekarzy i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87wiki
wiesz nigdy żaden lekarz mnie nie skierował na takie badania tak szczerze powiedziawszy to teraz od ciebie się o nich dowiaduję napomknę o nich mojemu gin. No takie leczenie po klinikach jest chyba strasznie drogie co nie? Nie zarabiamy zbyt dużo nie wiem czy było by nas stać na takie leczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to radze zmienic lekarza:O skoro zaden w ostatnim czasie nie skierowal cie na te badania nawet na badanie nasienia???? to w szoku jestem !!!! szczerze powiedziawszy....... sami idzcie i zróbcie a drogo hhm zalezy co masz na mysli drogo najpierw trzeba znalesc przyczyne niepowodzen o ile taka jest a potem mozna mowic o ewentualnyym leczeniu zalezy w jakim regionie Polski mieszkasz za wizyte gora 120-150 zl chodz mi tacy zwykli lekarze nie pomogli dopiero w klinice leczenia nie plodnosci albo niech ci poprstu porobi te badania jesli masz jakies pytania to moj nr gg 31030124 a i tak za pare miesiecy podchodze do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87wiki
paula 82 właśnie czytałam Twój blog i aż mi się płakać zachciało ... :( Boże ale ty przeszłaś ale ile jest w Tobie siły i nadziei!!! Jestem samolubna że myślałam że dużo przeszłam fizycznie jak i psychicznie ale to dlatego że nie poznałam wcześniej takich dziewczyn jak Ty!!! Życzę Ci z całego serca tego maluszka!! I trzymam kciuki mam nadzieję że mi też w końcu się uda bo już wariuje powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona jak tam
jestes juz w ciazy? jak tam inseminacja jestes po ???mam nadzieje ze beta wysoka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaak, beta wysoka jak diabli :). Nie jestem w ciąży, znów się nie udało. Niestety. 87wiki witaj na pokładzie. Zdziwiło mnie to co piszesz, ja też staram się już ponad 3 lata tak jak Ty, ale ja z moim mężem przeszliśmy już tyle badań, że głowa mała. Dziwię się Twojemu lekarzowi, że Was nie wysłał na żadne badanie. A większość nie jest jakaś tam mega droga. Tzn. to też pewnie zależy od regionu Polski, ale badania z krwi, czyli oznaczenie hormonów i przeciwciał to tak 20-25 zł tutaj u mnie. Badanie nasienia coś koło 100-150 zł. HSG miałam na kasę chorych, lekarz kieruje Cię do szpitala i tam wykonują badanie. Zapytaj koniecznie lekarza, bo to jest wręcz niewiarygodne, żeby po 3 latach starań jeszcze Was nie skierował na żadne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87wiki
Iwonka250807 już wszystkie właśnie koleżanki mi mówią że ten lekarz jest jakiś niedorobiony dlatego go zmieniłam bo tamten cały czas sugerował mi klinikę a mną wogóle nie chciał się zajmować teraz byłam pierwszy raz u innego i skierował mnie chyba na 8 badań jak na razie z krwi mam się z nimi zgłosić do niego zobaczymy jak się to dalej potoczy dzięki za przyjęcie mnie do swojego grona :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina81
HEJ DZIEWCZYNY!!!!!!!zglaszam sie do was poniewaz wy wiecie chyba najlepiej jak mi pomoc a wiec od 2 lat leczymy sie maz ma slaba jakosc nasienia tzn.od 8 sztuk znieksztalconych plemniczkow do 6.552 mln/ml tak wychodzi z kilkudziesieciu badan leczyl go urolog na zapalenie prostaty przez rok strasznie duzzo kasy poszlo a tak naprawde zadnych rezultatow ok.20 tys skierowal meza na lampy ustawil maszyne i kazal sie mezowi naswietlac no i to byl koniec z tym lekarzem pozatym strasznie duzo badan ciagle tych samych drogie leki same witaminy i leki na polepszenie nasienia 850zl na miesiac pol roku na antybiotykach.po roku u tegoz lekarza trafilismy do katowic do prowity tam kazano zrobic nam badania po pierwszej wizycie ja FSH LH ESTRADIOL PROLAKTYNA TSH FT4 anti-TPO a maz przeszedl badanie wykluczajace mukowiscydoze genetyczna i badanie nasienia na kolejnej wizycie lekarz zrobil mi usg przepisal marvelon i kazal zglosic sie na kolejna wizyte pomiedzy 15 a 20 dniem po miesiaczce na usg no i juz z kasa na zabieg.i to by bylo tyle teraz mam pytanie czy nie warto szukac przyczyny slabego nasienia u meza jest wiele przyczyn chodzby zylaki czy ja nie powinnam miec zrobionej droznosci jajowodow?byc moze ja wydziwiam bo juz raz nas oszukano jak stwierdzil pan doktor z prowity ze nie ma czegos takiego jak leki na polepszenie nasienia no i z ta prostata to tez by sie zastanowil ale sam nie dotkna nawet mijego meza DZIEWCZYNY NAPISZCIE MI CO O TYM MYSLICIE BO JA SAMA JUZ NIE WIEM CO ROBIC?PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina81 ja też lecze sie w provicie i jestem zadowolona z mojego lekarza a co do tego co powedziel lekarz to prawda na nasienie nie ma leków moj maz bral przed prawie rok rozne witaminy itd itd i nasienie sie nie poprawilo za pare mc podchodze do ICSI w provicie własnie ja na twoim miejscu prubowalabym ivf mysle ze to nie ma sensu w waszym wypadku sama widzisz ile juz zapłaciliscie za to wydajem i sie ze to wyrzucanie pieniedzy w błoto ale zrobisz jak bedziesz uwazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina81
wielkie dzieki moze i masz racje moze trzeba poddac sie zabiegowi a nie szukac nie wiadomo czego.zaczelam wydziwiac od kad stracilam prace nic nie robie tylko siedze czytam i wymyslam a moze gdyby to a moze to nic mi to nie daje tylko wkurzam wszystkich do okola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina81 a jaka jest ogólnie przyczyna nie powodzen? jak dlugo sie staracie? ja tam nie narzekam na provite zbieramy na ICSI noi za pare mc podchodzimy juz mam badania do ivf i od kwietnia zaczynam robic jeszcze czeka mnie histeroskopia no ivf to sa koszta ja sama na icsi potrzebuje te 12 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina81
leczymy sie od ponad 2 lat zaczelo sie od tego ze moja ginekolog poprosila aby maz zrobil badanie nasienia no i wyszlo bardzo slabe skierowala nas do urologa tam stwierdzono zapalenie prostaty gdzie dalsze badania potwierdzily chlamydie w przypadku meza a moim ureoplazme pol roku na antybiotykach bo caly czas po kazdym badaniu bakteria byla az w koncu zrobiono mezowi wymaz z gardla i wyslano do poznania do jakiejs kliniki gdzie w koncu stwierdzono ze bakterii nie ma w maju 2012 roku trafilismy do prowity do dr.grettki ktory na pierwszej wizycie stwierdzil ze tylko in vitro ja przyjmuje to do wiadomosci jest mi z tym ciezko jak wam wszystkim tylko nie moze dotrzec to do mnie jak powiedzial ze nasienie meza jest zbyt slabe i byc moze bedziemy musieli skorzystac z banku nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cóz zycze ci cierpliwosci i wytrwałosci mi tez nie jest latwo staram sie juz tyle lat ciezko jest i tylko ivf zostalo ale ja czekam jeszcze pare mc i mam nadzieje ze sie uda za 1 razem w sumie juz odliczam dni do procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina81
wielkie dzieki chyba zrobie kolejny krok juz dzis zadzwonie i umowie sie na wizyte co ma byc to bedzie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotosuu
zaglada tu jeszcze ktoś? szkoda ze temat umarł:O motylek81, Iwonka250807, paula 31 co tam u was slychac jakies postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, ale znowu przychodzą mi do głowy myśli o dziecku, myślę in vitro, adopcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widze ze forum calkiem upadlo a szkoda Motylku witaj moze pomysl rzeczywiscie nad ivf? Od lipca panstwo bedzie dofinansowywac ivf jesli bedzie sie spelniac podane przez nich warunki moze warto pomyslec ?lepiej sprubowac wszystkich mozliwosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co u was
Slychac?szkoda ze temat umarł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×