Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurzonaaaaaaaa

depilacja bikini

Polecane posty

Gość gość
Mogę zdecydowanie polecić salon Laser Delux we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, ponieważ w zasadzie po 6 zabiegach wykonywanych co dwa miesiące moja skóra jest idealnie gładka. Polecam to miejsce, mają naprawdę świetny laser light sheer https://www.laserdelux.pl/wroclaw/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka2
Jest wiele sposobów na to, żeby pozbyć się nadmiernego owłosienia. Zobacz sobie tutaj https://www.bravebeaver.pl/inne/depilacja-w-domu/ , zależy też w jakim miejscu jest masz nadmierne owłosienie, na przykład na twarzy nie proponuje golić się maszynką, a raczej depilować woskiem. W ostateczności, dobrze jest iść do laserowe usuwanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarionka
Ja byłam na wosku, potem epilfree, mega wygoda. Robisz raz a na długi czas masz święty spokój, może nie jest to jakieś super przyjemne, ale woskiem owłosienie szybko usuną, a epilfree to już luz bo to tylko wcieranie środka na utrwalenie efektu depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez kilka lat korzystałam z depilacji woskiem, jednak chciałam w końcu pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic bikini na stałe. Skorzystałam z depilacji laserowej we Wrocławiu w Laser Delux. Jestem bardzo zadowolona z efektów po 6 zabiegach moja skóra jest idealnie gładka. Warto! https://www.laserdelux.pl/wroclaw/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinka
depilację woskiem wspominam baaardzo zle i u mnie depilacja laserowa okazała się prawdziwym wybawieniem :) Jeśli chodzi o konkretne miejsce to polecam wrocławski salon COCO-TIME :) Nowoczesny sprzęt, korzystne ceny . Efekty są trwałe i były dość szybko widoczne. Polecam i salon i zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruiza
@Marionka, a to w każdym salonie można zrobić? Bo pytałam u siebie i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezboleśnie depilują w Beauty Skin, nie wiem czy to kwestia laseru czy chłodzenia czy samej techniki pani która wykonuje zabieg ale mimo mojej dość dużej wrażliwości na ból praktycznie nic nie czułam. Polecam!! Cenniki depilacji są na https://www.beautyskin.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do depilacji bikini wykorzystuję specjalistyczną pastę cukrową. Spisuje się ona rewelacyjnie, dzięki czemu jestem w stanie pozbyć się każdego owłosienia, nie jest to żaden kłopot. W produkt ten zaopatruję się od ROYX PRO www.royxpro.com i to po rewelacyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej odczuwasz ból bo laser vectus ma chłodzącą głowicę :) Też miałam nim depilowane bikini. Bardzo cieszę się z efektów. Ja robiłam w Warszawie na Twardej, fajny salon, obsługa, wszystko na 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modrra

Laser vectus jest najlepszy,  zabiegi miałam na bikini a teraz umówiłam się na całe nogi.  Jesień i zima to dobry czas na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinna

ja trafiłam na Gocławiu - The Beauty Room by BiNatural, robię epilację laserem the epi lab. Ponoć najlepszy laser, nic nie boli i na każdym fototyp skóry jest odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania89

JA robiłam najpierw depilacje laserowa w www.lenartowiczclinic.pl nie był to zabieg tak bolesny ak się spodziewałam , jestem już po 4 zabiegach i jeszcze 2 i na długo będę miała spokój :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Wolę kremy do depilacji, niż maszynkę albo co gorsza wosk. Mam skłonność do podrażnień bikini, tak jak myślę większość z was, a kremy znacznie minimalizują ten efekt. Krem, którego używam od lat to  krem Bielendy - Vanity Złoty Pył. Dla mnie jest jak do tej pory najlepszy, po kropkach po jego użyciu nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasia789

Ja się boję bólu i dlatego zrezygnowałam z depilatora. Wolę kupić sobie krem do depilacji, można się włosków pozbyć bezboleśnie. Lubię ten z veeta, używam wersji do skóry suchej, 3 minuty i po włoskach. Ładnie liliowo pachnie, po depilacji skóra jest jak po peelingu, gładka i nawilżona a efekt utrzymuje się nawet do tygodnia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Czy facet powinien wydepilować sobie nogi? Bardzo mi się nie podobają włochate racice, wygląda to obleśnie a tym bardziej że dużo jest tych kłaków i w dodatku ciemne. Na nieopalonych nogach (a ciężko jest je opalić przez te włosy) wygląda to okropnie tym bardziej że nie mam tych nóg masywnych tylko raczej typu patyki. Kiedyś spróbowałem ogolić maszynką fakt najpierw taką do strzyżenia potem poszły jednorazówki (zabrakło ich w ilości 12 sztuk) ale pamiętam że wtedy nogi jakoś lepiej wyglądały nawet do spodenek, ale odrastać zaczęło już na drugi dzień a po tygodniu to już był busz. 

Co sądzicie, czy jest w ogóle warto i czy wypada, czy poddać się naturze i być cienkim i wychudzonym drwalem czy znowu być zniewieściałą panienką z ogolonymi nóżkami (ale chyba wybiorę to drugie) bo wg mnie to dużo lepiej wygląda niż małpa w spodenkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do kosmetyczki w sprawie bikini raczej bym nie poszła 🙂 Ja stosuję od jakiegoś czasu krem do depilacji Veet dla skóry wrażliwej, on jest z aloesem i nie podrażnia tak jak maszynka. Nadaje się też właśnie do depilacji bikini. No i efekt jest widoczny zdecydowanie dłużej niż przy goleniu maszynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mezczyzna moze wydepilować nogi u kosmetyczki na sezon na plaże ale tak normalnie to bym mojemu mezczyznie odradzała bo lubie wlosy u mezczyzny :) 

teraz szal na depilacje az do przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też maszynka to jakies nieporozumienie. Włosy mi wrastały juz na drugi dzień miałam "szczecinkę" jakiś czas temu odkryłam Veet krem do skóry normalnej z nawilżającym kwiatem lotosu. Z technologią Silky Fresh skóra jest jedwabiście gładka, efekt utrzymuje mi się do 7 dni a włoski nie wrastają. Cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja byłam na depilacji w Instytucie Piękna Bielenda. Depilacja laserowa, parę zabiegów, koszt niski, a rezultaty świetne. Nie muszę się teraz o nic martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka

U mnie też kremik Veet. Nakładam raz dwa, parę minut, prysznic i lecę do pracy. Nie chce mi się bawić z maszynką, zwłaszcza latem, kiedy włoski odrastają szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka

To ja mam jeszcze szybsze rozwiązanie ;) Krem, którego używam pod prysznicem. Też z veet zresztą, jest do skóry normalnej i delikatnej, bardzo skuteczny i nie spływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwas33

Ja też polecam depilację w Laser Delux, skończyłam u nich niedawno depilację bikini i jestem mega zadowolona. WARTO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli jesteście wrażliwe na ból oraz macie alergię na wosk, polecam pastę cukrową. W Warszawie mozna na takie zabiegi zapisać się do tego salonu

https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-pasta-cukrowa

Polecam głównie ze względu na swój naturalny skład, bez zbędnych dodatków chemicznych podrażniających skórę (np. formaldehydów, barwników czy syntetycznych konserwantów). To sam cukier jest naturalnym konserwantem, więc skutecznie uniemożliwia rozwój bakterii w paście, nie ma tutaj sensu używania chemikaliów i innych sztucznych dodatków.

Metoda ta jest bardzo znana na wschodzie, do nas dopiero w sumie przychodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1990

Drogie Panie w tych czasach nie tylko wy korzystacie z takich zabiegów. Ja sam często chodzę na zabiegi depilacji - https://manspa.pl/oferta/depilacja i serdecznie to SPA dla mężczyzn w Krakowie polecam. Sam bym się nie odważył podjąć tego w domu. Tutaj ma profesjonalne ręce i naturalne kosmetyki. Bałem się na początku bólu, ale to kwestia przyzwyczajenia. Wiem, że później są efekty, a to oznacza, że warto wytrzymać. Później w takim salonie mogę też liczyć na odpowiednią pielęgnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maii

Ja chodzę na depilację bikini do salonu kosmetycznego ESTHE w  Lublinie. Obsługa jest tam cudowna, panie przemiłe i potrafią rozluźnić atmosferę, o jednak taka  usługa jest dosyć krępująca, ogólnie polecam serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy depilacji bikini trzeba zawsze robić to delikatnie i z głową. Ja od jakiegoś czasu chodzę na depilację laserową i widzę ogromną różnicę od domowych sposobów. Na serię zabiegów jeździłam do Ego Med Spa w Krakowie, mają duże doświadczenie i wiele razy mi pomogli. Depilacja przebiega szybko i dla mnie bezboleśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie trzeba uważać

Edytowano przez Maciejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam uważać tanie okazje w wielu sytuacjach takie zabiegi nie dają dobrych rezultatów z uwagi na to, ze są wykonane niestarannie ( dostajecie dokładnie to, za co płacicie).  NO i bez znaczenia na to jaki laser wybierzecie, wymagane jest wykonywanie co roku zabiegów przypominających. 

Ze swojej strony polecam rownież depilację woskiem. NIe jest to kosztowne, a daje spokój na praktycznie 5 tygodni. W trakcie depilacji kosmetyczka odsłania jedynie tę okolicę, ktora jest depilowana oraz robi to szybkimi ruchami Tak wiec nieprzyjemne wrazenia są tutaj zredukowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×