Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurzonaaaaaaaa

depilacja bikini

Polecane posty

Ja się ostatnio zastanawiam nad depilacją laserową. Mam kilka koleżanek, które są zadowolone z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie robiłam oco prawda sobie pełnej bo nie czulabym sie komfortowo ale nigdy juz i tak drugi raz nie poszla, strata kasy, wole juz zelem do depilaci albo maszynka, wlosy i tak odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam depilację laserową. Ja wykonuję w Krakowie w Sekretach Piękna. Efekty są super i nie jest to az tak bolesne jak myślałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie depilacja bikini musi być bardzo delikatna, bo mam małą wrażliwość na ból. Dlatego postawiłam na zabiegi metodą shr in motion w depilconcept. Niby musiałam mieć trochę więcej zabiegów niż w przypadku lasera, ale przynajmniej przy fotodepilacji nic mnie nie bolało i efekty są bardzo dobre :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram domową metodę- zamawiam pastę cukrową za max 2 dyszki i nie muszę chodzić do salonów:)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam depilatora laserowego Philips Lumea już od ponad roku. Włosy zniknęły po 9 miesiącach stosowania prawie w 90 procentach. Problem pojawił się, kiedy wykonałam ostatni zabieg w maju, żeby nie używać depilatora podczas opalania. Włosy zaczęły odrastać i na początku września były prawie tak gęste jak przed używaniem depilatora. Teraz po kilku zabiegach włosy nie odrastają tak intensywnie, ale zaczęły odrastać włosy w kolorze blond, który nie jest moim kolorem (szatynka). Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Jak długo należy stosować zabiegi Philips Lumea żeby pozbyć się włosów na zawsze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry🙂

Wypowiedziało się kilku mężczyzn więc i ja. Chodząc regularnie na saunę regularnie też przycinam maszynka na zero pachy i "tam na dole" Na lato depiluje laserem Philipsa-czuje się z tym dobrze,szczególnie latem jak są upały.Jestek ciemnym blondynem i mam niewielkie owłosienie więc to nie taki problem.Myslę,że to też istotne bo korzystam na saunariach z basenów czy jakuzzi gdzie przebywa się nago. Czy dla Pań które korzystają z takich jakuzzi czy solanek to obojętne czy mężczyzna ma busz na dole czy jest bardziej gładki?

Pozdrawiam forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem dziewczyny, bo jak sądzę większość tutaj to panie. Ja facet w sile młodości postanowiłem przerzucić się z jednorazówek na depilator Philipss-bre225. Jestem zadowolony, do pach i bikini wydaje mi się lepszy, golę z przyczyn higienicznych więc raz, że da komfort na dłużej, a dwa maszynka strasznie lubi podrażnić 😕 a jak się wygoi to już by trzeba on nowa golić.
Z przyczyn zawodowych (dress-code) w zasadzie non stop muszę być ogolony, a zarost mi rośnie szalenie szybko. Pomyślałem o przejechaniu twarzy raz po raz depilatorem, żeby mieć na dłużej 
spokój. Ale mam wątpliwości! Czy potem jak będę chciał na urlop zapuścić zarost to czy to jeszcze będzie normalnie rosło? Bo podobno każda następna depilacja to słabszy nowy włos. Warto? któraś zna takie próby? bo Internet raczej milczy 😛

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Janek Nowak napisał:

Czołem dziewczyny, bo jak sądzę większość tutaj to panie. Ja facet w sile młodości postanowiłem przerzucić się z jednorazówek na depilator Philipss-bre225. Jestem zadowolony, do pach i bikini wydaje mi się lepszy, golę z przyczyn higienicznych więc raz, że da komfort na dłużej, a dwa maszynka strasznie lubi podrażnić 😕 a jak się wygoi to już by trzeba on nowa golić.
Z przyczyn zawodowych (dress-code) w zasadzie non stop muszę być ogolony, a zarost mi rośnie szalenie szybko. Pomyślałem o przejechaniu twarzy raz po raz depilatorem, żeby mieć na dłużej 
spokój. Ale mam wątpliwości! Czy potem jak będę chciał na urlop zapuścić zarost to czy to jeszcze będzie normalnie rosło? Bo podobno każda następna depilacja to słabszy nowy włos. Warto? któraś zna takie próby? bo Internet raczej milczy 😛

Pozdrawiam!

I jeszcze jedno pytanie. Mianowicie depilacja okolic odbytu, czy macie jakieś sprawdzone metody? Czy depilator da tam radę tzn. jak to technicznie wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2022 o 23:10, Janek Nowak napisał:

Czy depilator da tam radę tzn. jak to technicznie wykonać?

Chyba najlepiej jak zrobi to osoba w salonie lub partner/partnerka.

No chyba ,że ktoś jest wybitnie wygimnastykowany to i sam się dokładnie wydepiluje w miejscach intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako mężczyzna też lubię dość dokładna depilację intymną i dziś wpadłem na fajny pomysł jak sobie usunąć z pupy włoski maszynka.Klade się na podlogę, kładę lustro w odpowiednim miejscu i dokładnie potrafię wydepilować przy rowku pupy.

Sporo kasy w kieszeni bo nie muszę iść do kosmetyczki która wykonuje takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Adarada napisał:

Nie depiluj bikini woskiem

A kto depiluje woskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, liwia9876 napisał:

Hej, zainwestuj w depilacje laserową, polecam gabinet Estetica Studio

Czym różni się depilowanie w domu np laserem Philips Lumea,a depilacja w studiu Estetica w Krakowie?

Chodzi mi o efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×