Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malamiminka

suknia ślubna

Polecane posty

Gość malamiminka

witam dziewczynki, jestem w trakcie wybierania sukni ślubnej, podobaja mi sie dwa modele, jedna bardzo skromna, bez specjalnych zdobień ani żadnych fikuśnych dodatkow: http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=207&item_id=3368&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 a druga juz bardziej zdobiona: http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=207&item_id=3875&cmd=show_item&gallery_id=&shift=3 co o nich sadzicie? ladniejsza skromniejsza czy juz ta druga, sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtek
Druga-najpiękniejsza, pierwsza-ładna, trzecia-beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1986
Ta druga jest najładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajna
Żadna z tych mi sie nie podoba ale jak już to 2 chyba najlepsza z tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem za trzecią
pierwsza wcale nie jest skromna, bo ma wielgachną spódnicę - jak przerośnięty dmuchawiec :-p druga ma dziwnie przedłużony gorset, zniekształca sylwetkę trzecia jest ciekawa, ma ładnie zaznaczoną talię - tylko dekolt zmieniłabym na prosty, bo serduszko jest niestety ordynarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co by to było
wybrałabym 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghfghsdfghsdfgh
trzeba ziola dodawac i dziala jak bez problemu i szybko ja nie wiem w ogole po o kobiety tak sie spiesza z wychodzeniem za maz czy uwazaja ze bycie sluzaca dziwka i kucharka za darmo i do tego sprzataczka to taki zaszczyt a moze by sie przydalo najpierw jakies marzenia zrealizowac no penis nie ucieknie moze tam tego tam tamtego zobaczyc czy jakis sie talent ma poza wyszczepieniem z macicy nowego czlowoeczka -jak chlopczyk to pan wlasca jak dziewczynka to niwolniczka ot wychowuje sie tych tam http://www.youtube.com/watch?v=aagkM3bvSXk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhfhfs
Zdecydowanie druga. Życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 35*
zależy jay Ty będziesz wyglądała w tej sykni i jak będziesz się w niej czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalutka
salianka sliczne te suknie w Twoim linku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinkowska
maginkowska - tak. Wszystko co tradycyjne z biegiem czasu odchodzi w zapomnienie i tak już jest. Podobnie będzie z sukniami ślubnymi. Chociaż... dla wielu taka bogata suknia jest przejawem dużego majątku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzen
to zależy jak w nich wyglądasz - w ubiegłym roku brałam ślub, jestem zakochana w sukniach takich jak na zdj nr 1 - skromnych, delikatnych, ale jak taką przymierzyłam to wyglądałam jak bieda z nędzą :) z salonu wyszłam z jedną z najbardziej strojnych, bo w niej się najlepiej czułam i najładniej wyglądałam. Przymierzaj i sama zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinecka
Piękna suknia - kompletnie niestandardowa. Rzeczywiście widać jest sporą odmianę trendów. Dziewczyny nastawiają się na proste suknie, ale jednocześnie efektownie wyglądające. Jestem za ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
ta allure sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbghbhh
3 chyba najładniejsza a dekolt w serduszko nie jest ordynarny jak ktos tu zasugerował;/ spróbuj przy wiekszym biuście mieć prosty dekolt i zobacz jak to wygląda haha jak bochen chleba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×