Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proomocjaa

pampersy-gdzie najbardziej oplaca sie kupowac

Polecane posty

Gość proomocjaa

Mamusie, gdzie kupujecie pieluchy? chodzi mi tu o orginalne pampersy, ile wychodzi 1 sztuka pieluchy przy dobrej promocji??ostatnio wyszło mi ok1zł za sztuke i to ponoć byla już promocja, ale wydaje mi sie, ze bywa i taniej... ile wam wychodzi za sztuke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes07
ja używam dada są tanie i też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tesco i Realu są niezłe promocja na megapacki np wtedy wychodzi od 60 do 70 gr za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proomocjaa
od początku używałaś te pieluchy z biedronki? Moj synek ma dopiero 4 tyg,wiec chce mu jeszcze zafundować te lepsze:) a potem tez będę te kupowała, a ile one kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikolec
na stronie promobaby sa wszystkie aktualne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kupować pampersy
na allegro w dużych ilościach. CHoć poprzedniczkę również popieram. Dada są lepsze, niż wcześniej się spodziewałam. Ale co do pampersów, kupwałam ostatnio na allegro rozmiar 3. Sprzedawca sprzedawał jako 1 sztukę zestaw 336 pieluch i wychodziło jakoś sześćdziesiąt parę złotych groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam takze Dady z biedronki Oryginalne pampersy nigdy sie u nas nie sprawdziły, dlugo uzywałam Huggies, ale Dada bije je wszystkie na głowe. Wychodzi przede wszytskim tanio ale za niska cena nie idzie zła jakość. Wercz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlnder
mysmy tez wczoraj kupili Pampersy i moge je do kosza wyrzucic. po godzinie córka ma mokrą pupe i pielcuha jakby wcale nei wsiąka wilgoci. mam active baby. nie wiem co jest nie tak z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proomocjaa
kikolec, bardzo i dziękuję!!!! super strona!!!!!!! a ile kosztuja te pieluchy z biedronki??napisze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dady kosztują do 30 zł ( w zaleznosci od romiazru) Ja place 28 zł za 54 sztuki chyba- rozmiar 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia powiem tak:
pampersy to przereklamowane "szmaty" - dosłownie! Najlepsze są DADA z Biedronki oraz Toujours z Lidla. Reszty nie polecam. Szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruziaaaa
ja od urodzenia synka kupowalam Dada z biedronki, ale kiedys dostalam pampersy i juz do dady nie wracam. dwa tyg temu, a synek ma juz 5 miesuecy, musialam dokonzyc dade, no i jak dla mnie tragedia, co godzine musialam malego przebierac:/ pampersy niby drozej wychodza za sztuke, ale rzadziej trzeba je zmieniac. Synek spi nocy 12 godzin i pielucha to wytrzymyje:) a ja kupuje pampersy niemieckie i wychodzi mi 51 groszy za sztuke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak interesuje cie dobro
Najmniejszy rozmiar to mi wyszlo,ze najtaniej jest: pampers (zielone) - 53 gr/sztuke (w promocji z rossmana) huggies - byly gdzies za 39 za sztuke babydream bez promocji - 42 za sztuke Tez polecam strone promobaby. Dady jeszcze nei sprawdzalam,bo nigdzie nie znalazlam rozmiaru 1 (czy dwojki nadaja sie dla kilkutygodniowego dzieciaczka? takiego kolo 3,5 kg?). A Babydream niestety u nas sie nie sprawdzily :( Odparzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdej cenie w supermarkecie powinno byc przeliczenie na 1 sztuke Ostatnio w real byla promocja na hugies i za paczke 78sztuk rozmiaru 1 z wycienciem na pempek zaplacilam 35,99zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
pewnie że pampersy sa najlepsze. Twierdzą inaczej tylko ci których na nie nie stać. ceny są różne w różnych sklepach, najtaniej kiedykolwiek kupiłam w realu ale nie pamiętam dokładnie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
znajomi używają dada i pożal się Boże - biedne dziecko ma pupę całą odparzoną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w11.
efrtbh5y5 pewnie że pampersy sa najlepsze. Twierdzą inaczej tylko ci których na nie nie stać. śmieszna jestes,mówił Ci to juz ktos? zapewniam Cie,ze stac mnie na pieluszki firmy Pampers,ale od kiedy "spróbowałam" tych Dada z Biedronki smiem twierdzic,ze są one o niebo lepsze od Pampersów-ale to moje zdanie,nie koniecznie inni muszą sie z nim zgodzic wiec skoro uwazam,ze Dada są lepsze od Pampersów to po co mam przepłacac? Zaoszczędzone pieniądze moge wówczas przeznaczyc na np lepsze jedzenie dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w11.
efrtbh5y5 pewnie że pampersy sa najlepsze. Twierdzą inaczej tylko ci których na nie nie stać. widze,ze markowy napis jest dla Ciebie wyznacznikiem statusu społecznego-załosne uwierz,znam takie "paniusie" jak Ty które w opakowaniu po Pampersach trzymają własnie Dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
wiem że pampers sa najlepsze bo wypróbowałam inne. Dada na swoim dziecku nie próbowałam za to moi znajomi - z oszczędności rzecz jasna. Skutki opłakana. Smieszne jesteście wy, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
uwierz,znam takie "paniusie" jak Ty które w opakowaniu po Pampersach trzymają własnie Dada chyba masz nie równo pod sufitem. zapraszam możesz mi zrobić przegląd w domu hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam marka jest obojetna poki co niemoge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze te czy tamte sa lepsze bo malenstwo jeszcze w brzuszku siedzi, ale wiem napewno ze jesli firmowki beda odparzaly moje dziecko nie bede ich kupowac tylko i wylacznie dlatego zeby sie pokazac ze stac mnie na nie. moge uzywac tych z biedronki lidla. Z tego co kolezanka mi mowila to te z biedronki sa dla jej malego najlepsze. a poprzedniczka dobrze mowi ze naprawde przeplacanie tylko za metke nie ma sensu duzo lepiej zaiwestowac w porzadne zabawki, jedzenie czy cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
a kto tu mówi że liczy sie metka? ważna tylko i wyłącznie jakość, sucha pupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv77
Taniej wychodzi przejść na pampersy wielorazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, kiedy misie urodzilo dziecko, to na niczym nie chcialam oszczedzac i wlasnie papmersy u nas sie nie sprawdzily, przemakały, wydawaly mi sie za cienkie . A Dady są super, tak samo ktos pisal o tych z LIdla Toujour- sa bardzo dobre. Pampersy sa przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrtbh5y5
no nie wiem widocznie jednym się sprawdzają a drugim nie. Dla mnie są super nie dlatego że mają nazwę pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu pieluszki pampers, kupuję na stronie internetowej www.espozywczak.pl. Ceny są bardzo atrakcyjne i przesyłka jest zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam pampki z feedo. Pl. Od kwoty 99 zł przesyłka jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest promocja w Auchan. Pieluchy pampers rozm. 2 wychodzi 46 gr za sztukę. Promocja jest od 2-6 rozm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz się tak nie podniecajcie tymi orginalnymi pampersami,zgadzam się z koleżanką wyżej,ze są przereklamowane.Używałam różnych pieluch u synka i tak: zielone pampersy-plus chyba jedyny,ze maja boczne rozciagliwe gumki.A poza tym,nie podoba mi sie nadruk,kupa wychodzi jak syn zrobi i usiądzie-to ma brudne spodnie w kroku i nóżki, nasika 3razy i wisi mu ten pampers jakby mial nalane nie wiadomo ile, juz bardziej mi pasują pampersy sleep&play,te pomarańczowe,używałam latem,bo sa cieniutkie z lidla tez sa ok a poki co u nas najlepsze-dada z biedry.uzywamy rozm 4lub4plus sa wysokie,kupa sie nie wydostaje,niezbyt grube,starczaja na cala noc. za to u nas pieluchomajtki z biedry sie nie sprawdzily,syn mial uczulenie i czerwona dupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×