Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eaale

Macica jednorożna

Polecane posty

Gość eaale

Dziewczyny czy któraś z was wie coś więcej na ten temat? Może jest tu jakaś szczęśliwa posiadaczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem posiadaczką macicy jednorożnej o której dowiedziałam się podczas cc ciąża przebiegała prawidłowo z tym że mały był położony miednicowo czego powodem pewnie była ta wada.hmmm w czasie pobytu w szpitalu nikt mnie o tym nawet nie poinformował ja sama słyszałam jak mi robili cięcie jak lekarze dziwili sie że donosiłam ciąże bez komplikacji. a na wypisie dopiero napisali... chcę mieć 2 dziecko i boję sie że teraz nie pójdzie tak gładko... pzredemną wizyta u gina to sie zapytam ehh a z tego co czytałam szanse donoszenia dziecka to 40 %:( dobrze że 1 ciążą było oki i mam ślicznego synka urodzonego w 39 tygodniu a niby rodzą się wcześniej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxyyyyyyyzzzzzzzzzz
Temat założony dawno, ale może komuś się przydadzą te informacje... Ja również mam macicę jednorożną,ponadto miałam również problemy z endometriozą, więc lekarze ostrzegali, że może być ciężko z ciążą. W ciążę zaszłam w wieku 30 lat, po miesiącu starań, bez wspomagania (!). Przez pierwsze 30 tygodni ciąża przebiegała książkowo, potem zaczęły się problemy z wagą dzidziusia. Lekarze stawiali mało przyjemne diagnozy, jednak w 34 tygodniu urodziłam zdrowego, chociaż malutkiego dzidziusia. Dziewczynom, które mają tę nieszczęsną macicę, życzę powodzenia i trzymam kciuki. Mnie nikt nie dawał szans na szczęśliwe macierzyństwo, a jednak! Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moge sie z toba skontaktowac. Dowiedzialam sie o jednoroznosci po cc. Teraz planujemy kolejna ciaze i bardzo sie boje. chetnie porozmawialab z innym "jednorozcem" bo faktycznie jestesmy unikatowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8731
Jestem mama 2 dzieci syn urodził się w 2010 roku poroniłam w 2013 r i urodziłam córkę w 2014 r obecnie jestem w ciąży i byłam na prenatalnym 10.03.2017 i tu zdziwiło mnie że Pan Doktor stwierdził u mnie macicę jednorożną skoro nikt wcześniej tego nie zdiagnozował a miałam wcześniej robione badania prenatalne w 2010 r i w 2014 r i tam nic takiego mi nie powiedziano . Teraz mam od początku zagrożoną ciąże byłam 3 razy z krwawieniem w szpitalu z powodu krwiaka a teraz diagnoza jednorożnej macicy , szczerze będę rozmawiać w poniedziałek z moim lekarzem co dalej bo troche się wystraszyłam :-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewadiana
powodzenia! napisz później jak Ci idzie :) Trzymam mocno kciuki. Ja planowałam drugie, ale odłożyłam decyzją jeszcze o jakiś rok. W pierwszej ciąży nie miałam problemów, ale poród był ciężki, udało się cc i spore komplikacje po. Dowiedziałam się o jednorożności dopiero po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieSlodycze

Jest tu jeszcze jakaś dziewczyna z jednorozna macica , endometrioza i niedrożny jednym jajowodem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2020 o 20:37, Gość LubieSlodycze napisał:

Jest tu jeszcze jakaś dziewczyna z jednorozna macica , endometrioza i niedrożny jednym jajowodem? 

Ja mam macice jednorozna i usuniety jajowod 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×