Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodziutka samotna mama

Tylko normalny facet nie odrzuci dziewczyny dlatego ze ma nieslubne dziecko

Polecane posty

Gość mlodziutka samotna mama

Taki facet wie jak sie zachować, nie jest egoistą myślącym tylko o sobie. Jest odpowiedzialny i troskliwy. Taki facet to skarb ;-) Tylko dlaczego tak ciężko takiego znaleźć ? Większość facetów to obrzydliwi tchórze bez honoru i ambicji :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie.Mi by bylo rowniez ciezko zaakceptowac tego drugiego faceta,ktory pewnie by zabieral dziecko na weekendy.badz co badz w takim zwiazku musisz akceptowac obecnosc eks. nie wydaje mi sie,ze tu chodzi tylko o egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tak pisze bo sama się
wkopała w życiu i teraz musi się wyżyć i opisywać swój ideał. a ty nie jesteś egoistką, skoro tylko tak myślisz o facetach? może Cię ktoiś nie chce, bo sama nie miałaś mózgu, kiedy dawałaś nieodpowiedniemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ludzie ledwo
sobie radzą ze swoimi dziećmi,ciekawe co za desperat poradzi uważa,że poradzi sobie z dzieckiem cudzym,które w każdej chwili może się ciebie spytać kim ty dla niego jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli ludzie ledwo
dzieci jak skończą już kilka lat to się mogą zrobić małymi terrorystami,nie mówiąc już o nastolatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84wws
ja bym nie odrzucił kobiety tylko dlatego że ma dziecko. Jednak gdy zacznie wymagać żebym dokładał do jego utrzymania szybko spakuję swoje walizki i niech szuka jelenia dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza minełam się z powołaniem
nie chodzi o normalnosc... dziecko to duza odpowiedzialnosc..on nie tylko ciebie bierze ale i dziecko,nie kazdy moze to udzwignac a i dzieci nie ulatwiaja czesto zycia partnerom matek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×