Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mjluska89

SKUTECZNE ODCHUDZANIE!!! KTO SIĘ PRZYŁĄCZY?

Polecane posty

jestem w domu na godzinke, bo zaraz jade na dzialke bo przywiezc maja dzisiaj zywoplpt ozdobny do sadzenai wiec z 2 godziny mnie zejdzie po drodze na zakupy jeszcze wpadne :) , a jutro tzreba bedzie posadzic wiec zjem cos pobiegalam z psem i jestem zmeczona troche :) korba - juz przepisy dostalas od OLI - to fajnie, mozesz juz przegladac ja uciekam musze sprawdzic jeszcze poczte i wpadne pod wieczor

witaj -korba:) Serene ja jak wchodze przez Mozille-to mam tez maly druk,ale jak przez eksplora to duzy. Miuska-nieszkodzi,juto bedzie lub pojutrze,ale napewno bedzie! Jvonka,-gratki! Oli zazdroszcze wam tych wszystkich zabiegow,sepr sprawa! Misiaczku-u mnie tez zimko,ale u ciebie jeszcze bialo!!?? Ja jak pieklam ten chlebek wogole nie dawalam sody i tez wyszlo_)

mam dzisiaj takie smaki ,że zjadłam kawałek pizzy której nawet nie specjalnie lubię,ale przy @ czasami tak mi się zdarza,nie mam doła ale idę zaraz do pokoju dziecka na zumbe spalić kalorie

mietka z brytfanką miałam ten sam wczoraj proble,ale serena poradziła żeby wyłożyć papierem do pieczenia i wtedy wlać to ciast,no i do piekarnika

dopiero wrocoiłam jutro sadzenie kzraczkow na działce no jest w srodku chlebek wilgotny dzis tez mam taki wilgotny siedzial cala noc w piekarniku dzis został kawaleczek wloze go do lodowki ja uciekam - do apteki bo zapomnaialm ze mam leki odebrac :) do jutra :) 3 cie się mjluska co nic nie piszesz?

nie wiem, czy coś jest nie tak z tym chlebem czy ze mną ale mi on nie smakuje :( :( załamałam się.. miałam przejść na sb ale bez chleba nie dam rady. nie wiem co robić, bo bardzo się nastawiłam. na 1000 kcal strasznie boli mnie głowa i źle się czuję, a tu ten chleb..

Korbko-to ciesze sie ,ze wybralas sb_) Podaje ci przyklady sniadanek dietki sb w 1 fazie (14 dni) np. ruloniki z salaty z szynka jaja na miekko,kanapki z papryki z twarozkiem i pomidorkiem galaretka sb z jajkiem,szyneczka,krabami-w zaleznosci co lubisz twarozek ze szczypiorkiem,rzodkiewki i pomidorki rozne salatki-z tunczyka,z fasola czerw,biala,z salata ,feta itp ruloniki z szynki,z ogorkiem konserwowym. mozma tez cos na cieplo jajecznice ze szczypiorkie,z papryka,pieczarkami,omety sb,faszerowane roznorakie warzywa-papryka,cukinia,ponidor itp Sama wiedzisz,ze mozliwosci jest tysiace,napewno cos dopasujesz:)

miętko,sama widzisz ,że nie za bardzo sobie radzisz,bo przez jakiś czas jest ok.a potem rzucasz się na jedzenie,ja naprawdę ci dobrze życzę bo w twoim wieku przechodziłam to samo:( ale wtedy nie było tak ogólnodostępnych fachowców od otyłości,chce Ci poradzić zebyś zasięgnęla porady u dietetyka,on ustawi ci dietę stricte pod Ciebie i wtedy na pewno dasz radę,i będzie to bezpieczne dla ciebie,a co najważniejsze, będziesz pod kontrolą specjalistów

jeszcze w podstawówce byłam u lekarza w tej sprawie. nic mi nie wytłumaczył, nic nie poradził. dostałam pogadankę i wielki ochrzan. od tej pory mam uraz i nie mam zamiaru tego powtarzać..

hej laski mnie cały dzień w domu nie było. teraz zjadłam kolację i siałam odpocząć. ale mykam zaraz ogarnąć mieszkanie, i się kładę bo jestem zmęczona. odezwę się chyba dopiero jutro. w takim razie do jutra :)

bo coś mi się wydaje,że to był tylko lekarz pierwszego kontaktu,nie mający doświadczenia w leczeniu otyłości:(