Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ślubniczka 2012

bielizna ślubna

Polecane posty

dziewczyny poradźcie, jaką bieliznę pod suknię ślubną z gorsetem bez szeleczek??? żeby była wygodna ale znów żeby nie była przesadnie droga, nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaaa
129zł za stanik??? aaaaaa////// I czy on nie bedzie sie zsuwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do jakiegoś lepszego sklepu z bielizną i popytaj. Pewnie zaproponują bardotkę - te lepsze mają taki silikonowe obramowanie, dzięki czemu stanik nie przesuwa się. Ewentualnie te żelowe wkładki zamiast stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july25
a czy te żelowe wkładki są naprawde dobre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie chwalą, że podnoszą biust i się nie odklejają, ale to trzeba sprawdzić pewnie samemu. Zależy też jaki masz biust, bo jeśli duży, to te wkładki mogłyby go nie unieść, a jeśli mały, to lepsza bardotka z push upem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takie silikonowe wkładki na studniówce- generalnie nie polecam. na studniówce jeszcze spoko wytrzymały (swoją drogą-kiedy to było ;) ) ale jak je założyłam na wesele w lato kiedy było gorąco to masakra. Skóra się pociła i miałam wrażenie że się ześlizgują :/ Najlepszy stanik bez ramiączek, a jeżeli masz duży biust bardzo- to gorset który go utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny, ja mam mały biust po ciaży, pomyśle nad tą bardotka, moze też krawcowa mi coś poradzi, wiem ze ona wszywa staniki w suknie, ale tez słyszałam ze dziewczyny zakłądają staniki do sukni gdzie mają miseczki już wszyte i sama nie wiem, za linka dziekuję, 129zł za sam stanik trochę drogo, ale pewnie dobra inwestycja na ta jedyną noc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogle nie mialam biustonos
za nie ma takiej potrzeby suknie maja wszywane usztywnienia albo jakies wkladki a figi doslownie kupilam na targu za 6 zl :P:P ladna biala koronka maz jakos nie mial za zle ze nie sa firmowe zreszta kiedys kupowalam firmowa bielizne i niestety ale jakosciowo to samo co na targu a ceny z kosmosu do tego targowa bielizna mi nie farbuje natomiast np czerwony komplet z triumpha tak i jeszcze chcialam dodac ze firmowe sklepy guzik wiedza o biustonoszach ide do sklepu mowie ze potrzebuje 60 E a pani do mnie no moge zaoferowac 70 C a 70 C to ja moge na targu za 15 zl kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figi, podwiązka i biustonosz, niestety jeśli chodzi o ten ostatni, to jeśli chcesz wzmacniany silikonem, żeby się nie ślizgał, to musisz trochę na niego wydać, ale nie koniecznie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś odświeżył mój temat, choć on już jest nie aktualny za bardzo bo moja suknia będzie mieć ramiączka marszczone i gąbki wszyte i nie wiem czy wogóle jakiś stanik będzie potrzebny, ale to sie okaże za tydzień przy odbiorze sukni, bardzo wiele się zmieniło od tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminkaa29
Fajną bieliznę ślubną widziałam tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-slubna w twoim przypadku przydał by się biustonosz bez ramiączek takowe też tam są w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór bielizny ślubnej jest www.hurtownia-marbet.pl biustonosze majtki pończochy i inne akcesoria :) biustonosze bez ramiączek polecam ava albo kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna strona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagosia123
Ja się zdecydowałam na niezawodną dla mnie bieliznę z Liparie, uwielbiam te fasony i wiedziałam, że na tę okazję znajdę tam coś naprawdę wyjątkowego https://www.liparie.pl/slub.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinessska32
Co do Liparie w stu procentach się zgadzam, mają naprawdę bardzo ekskluzywną ofertę ślubną, sama się na nią zdecydowałam kilka miesięcy temu. To wyjątkowy dzień i należy wyglądać zjawiskowo również pod osłoną nocy dlatego się zdecydowałam właśnie na Liparie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydka
Miałam okazję kupować w Liparie, co prawda nie była to bielizna ślubna, ale biustonosz,a nawet strój dwuczęściowy. Generalnie dobrze się to nosi, materiał trwały i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być elegancko, no to było. Kupiłam bieliznę na ślub w sklepie www.telimena.pl. Mają najbogatszy asortyment, ciekawe wzory, a klasyka nigdy nie wychodzi z mody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłyście na stronę nevershy.pl? Koniecznie wejdźcie! Ja szukałam bielizny tylko w sklepach stacjonarnych i to był błąd, bo okazało się, że bieliznę marzeń znalazłam właśnie tu :P I było to też marzenie mojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMlodaIza
Coś wygodnego a zarazem ładnego wybierzesz na pewno tutaj http://ekskluzywna.pl/bielizna-slubna kwestia jaką markę lubisz lub czy lubisz dużo koronek wcięć itd. to już kwestia gustu i wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w dniu ślubu chciałam sie czuć w 100% wyjątkowo i dla tego pomyslałam o całej garderobie nawet tej najbardziej niedostępne dla oczu innych. Miałam bardzo ładną sukienkę ale zadbałam też o bieliznę i wybrałam taki zestaw https://www.marvell.pl/gorsety/18249-yvetteg-gorset-pushup.html. Bielizna bardzopodobal się mojemu mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam silikonowe wkładki na ślubie przyjaciółki i zdecydowanie nie polecam - odklejają się i przez cały czas bałam się że wypadną spod sukienki:P Także raczej na Twój ślub nie polecam, bo to jednak dodatkowy stres. Zerknij sobie na alles, tam mają bardzo duży wybrór staników, także myślę że coś odpowiedniego, pasującego do swojej sukni powinnaś dobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na co dzień bieliznę na stronie alles.pl, jest piękna i dodatkowo bardzo wygodna. Znajdziecie tam ślubne modele, piękne koronki i pastelowe kolory. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emillla87

Na swój ślub zamawiałam z https://www.wyspabielizny.pl/ , mega wygodna bielizna wysokiej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×