Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekołł

Co myślicie o butach Ecco ?

Polecane posty

Gość JolaPoznań
Badziew, badziew i jeszcze raz badziew. Kupiłam adidasy dla siebie, pękła podeszwa. Nieroztropnie kupiłam potem buty zimowe dla syna, (ponieważ myślałam że owa pęknięta podeszwa w moich adidasach to jednorazowy przypadek), to u dziecka rozkleiły się po jednym sezonie. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarownay
Buty wygodne, ale po roku pękła skóra przy palcach na górze. Oddałem do reklamacji i odpowiedź negatywna.. Bardzo rozczarowany jestem, buty 450 zł - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goFerrariść
Miałem kilka par tych butów ogólnie mówiąc to tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ja od lat kupuję dzieciom ecco, sobie też mam sportowe i śniegowce i jestem bardzo zadowolona. Nie spotkałam dotąd wygodniejszych butów a dzieciom szczególnie. Młodsza córka w butach Ecco biom chodziła nawet w upał na wycieczce zagranicznej, cały dzień na nogach, skarpetka sucha, noga wypoczeta. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię, podobnie jak Clarks czy Geox. Ostatnio właśnie kupiłam super botki z Clarksa, wynalazłam na https://butami.pl/ świetny model, w sam raz na jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii obuwia to mogę śmiało polecić również stronę www.Alfasan.pl miła obsługa i szeroki wybór markowych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to jedne z lepszych butów, ostatnio chyba widziałam takie na promocji w - www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony

Kupiłem buty trekkingowe  Ecco wydałem ponad 600 zł i po niespełna 6 miesiącach puścił szew. Oddałem buty do reklamacji. Reklamacja została odrzucona. Napisali, że zła konserwacja, co nie jest zgodne z prawdą. Nie wiem jak można konserwować nici żeby były mocniejsze. Odwoływałem się , ale odrzucili odwołanie. Jak na buty na 6 miesięcy stanowczo za drogo. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolony

Jako dotychczasowy fan butów ecco musze to skomentować, a bardzo rzadko pisze komentarze w sieci. Obecne ceny butów ecco (500 - 900 zł ) to jest porażka. Te buty w Bangladeszu sa pewnie robione za max 20$.  Są wygodne - to trzeba oddać. Ale to nie jest warte tej ceny. Mogłem zapłacić za te buty 200, 300, no 400 zł jeśli sużyły mi kilka sezonów ( np zimowe ze skóry wielbłąda - były tego warte ). Ale letnie buty za 600 zł jasne, które w zasadzie ładnie wyglądają tylko przez pierwszy sezon to jest żart. Stado baranów kupuje...to i producent trzyma ceny; bo ecco; bo drogie; bo modne; bo fajne.... Ja już ecco dziękuje. za 600 zł to mam 3 pary innych butów i to nie najtańszych. Zachęcam Was do poszukania innej alternatywy. Nie dajmy sobie wmówić, że za buty trzeba płacić 900 zł bo te buty naprawdę nie są tego warte. PS: A dodatkowo... nie da się dokupić oryginalnych wkładek (czyli tych wygodnych). Jeśli stare sie zuzyją, a chcesz mieć ten sam komfort musisz kupić nowe buty 😉 Wkładki, które są w sprzedaży to tylko standard, w przeciwienstwie do tych dostarczanych razem z butami.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Buty ecco są super 

wygodne, areodynamiczne 

mam bardzo szeroka mogę i poprzeczne płaskostopie wiec wiem co mówię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Mam trzewiki ecco od kilku lat, ostatnio bardzo intensywnie nosze. Sa juz nieco wytarte ale poza tym rewelacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja
Dnia 4.01.2019 o 16:54, Gość Niezadowolony napisał:

Kupiłem buty trekkingowe  Ecco wydałem ponad 600 zł i po niespełna 6 miesiącach puścił szew. Oddałem buty do reklamacji. Reklamacja została odrzucona. Napisali, że zła konserwacja, co nie jest zgodne z prawdą. Nie wiem jak można konserwować nici żeby były mocniejsze. Odwoływałem się , ale odrzucili odwołanie. Jak na buty na 6 miesięcy stanowczo za drogo. Nie polecam

Dokładnie tak samo wygląda reklamacja  z butami w sklepie Timberland .

Timberland , sklep inetent. odpowiedział mi odsyłajac buty z  opinią negatywną  rzekomego rzeczoznawcy o złej konserwacji obuwia . Sąd konsumencki ,po zapoznaniu się ze sprawą wszczął postępowanie . Rozprawa zakończyła się niczym .Nikt ze strony pozwanej, sklepu , nawet nie stawił się na niej . Finał był taki że po tym wszystkim zasugerowano mi ,założenie sprawę w sądzie cywilnym. 

A na to potrzeba dużo czasu i pieniędzy. 

Efekt jest taki że sklep i firma Timberland nie dostaną już ode mnie złamanego grosza ,bo nic u nich nie kupię .A na sądy konsumenckie szkoda tracić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
 

Dokładnie tak samo wygląda reklamacja  z butami w sklepie Timberland .

Timberland , sklep inetent. odpowiedział mi odsyłajac buty z  opinią negatywną  rzekomego rzeczoznawcy o złej konserwacji obuwia . Sąd konsumencki ,po zapoznaniu się ze sprawą wszczął postępowanie . Rozprawa zakończyła się niczym .Nikt ze strony pozwanej, sklepu , nawet nie stawił się na niej . Finał był taki że po tym wszystkim zasugerowano mi ,założenie sprawę w sądzie cywilnym. 

A na to potrzeba dużo czasu i pieniędzy. 

Efekt jest taki że sklep i firma Timberland nie dostaną już ode mnie złamanego grosza ,bo nic u nich nie kupię .A na sądy konsumenckie szkoda tracić czas.

A próbowałeś skorzystać z własnego rzeczoznawcy? Oni tam w tych wielkich sieciówkach często zatrudniają ludzi z przypadku, co to nawet nie wiedzą, co robią. Ja na twoim miejscu poszłabym do osoby, która faktycznie się na tym zna, a wbrew pozorom taka opinia wcale dużo nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traper

Ja używam buty z ECCO i każde są trwałe i super wygodne a czy ładne to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaki piękny wysyp spamu i wyssanych z palca opinii o różnych sklepach 🙂 Mam nadzieję, że nikt się nie da nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×