Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilka89

suknia agnes 10750 =)

Polecane posty

Wszystkie szczzesliwe posiadaczki i przyszle posiadaczki sukni AGNES 10750 apraszam do wymieniania sie pogladami i tym co do nich dobieracie.... pozdrawiam... =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałyscie o bieliznie pod ta suknie? ja mam w kwietniu potwierdzenie wymiarow w salonie agnes ... i podobno musze miec juz bielizne i buty .... albo zle zrozumialam kobiete albo faktycznie juz musze miec buty i bielizne... ;| bielizna jak bielizna ale najwiekszy problem stworza mi buty .... chce miec przynajmniej na 10 cm obcasie/hmm koturnie, ale jeszcze do tej pory nie spotkalam takich ktore by mi sie podobaly te typowe slubne jakos mi sie nie podobaja.... oszaleje normalnie hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ancymonko ... =) na zywo jeszcze piekniejsza =) owszem jest mozliwosc wypozyczenia sukni i jest to koszt chyba cos ok 1500 zl. ale nie wiem czy aby kazdy model mozna bylo wypozyczyc. chyba sa jakies przymiarki potem jakos mesiac przed slubem ostateczna i w czwartek przed slubem odbior a w poniedzialek czy wtorek cpo slubie trzeba oddac. ja stwierdzilam ze jednak swoja kupie. jakos na spokoju mi sie to bardziej wydawalo. rodzice troche dolozyli i sie szyje juz.=) zreszta plener mamy zaplanowany w innym terminie niz slub takze nie wyrobilabym sie z oddaniem. w grudni 2011 zamowilam i podpisalam umowe, wplacilam zaliczke, w kwietniu mam ''potwierdzenie'' wymiarow i miesiac przed slubem czyli pod koniec lipca odbior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirelisa
Mam pytanie do właścicielek tej pięknej sukni. Odkąd przymierzyłam tą suknię od razu wiedziałam że to ta... Jednak cena sukienki niestety przekracza mój budżet dlatego uszyje mi na wzór krawcowa. Dlatego proszę powiedzcie mi ile warstw tiulu ma ta sukienka?? I czy z tyłu jest na guziki czy sznurowana?? I jaka halka się nadaje pod tą sukienkę? na 2 czy 3 kołach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkmdq nipj3w4t
paskudna i tandetna suknia, dziewczyny, rozumu troche... wygladacie w tych sukniach jak duze dzieci. bele ble ble tylko diademu wam do tego brakuje, kicz...wies tanczy i spiewa. jak postac z bajki disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna suknia... ja mam podobną, tylko , że bez ozdobnego pasa :) jaką biżuterię planujesz do niej założyć? będę wdzięczna za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do warstw tiulu to nie wiem nie zwrocilam na to uwagi. :) a zapiecie podwojne... najpierw na haftki i nastepnie wiazane bizuteria.. hmm... napewno kolczyki jakies eleganckie i dosc okazałe i mysle ze cos na reke ... bo przymierzajac lancuszki , naszyjniki itp. jakos nic nie pasowalo ... za duzo bylo. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś przymierzałam tą suknię ! W salonie w Płocku kosztuje 2290zł i ma 6 warstw. Pani ze sklepu wydarła się niemiłosiernie za policzenie warstw i zabroniła dotykać suknie ;/ Ile wy płacicie za tą kiecke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesssssss
u mnie kosztuje 2650 zl, wypożyczenie 1400 zl, wlasnie sie zastanawia m którą opcję wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduszka - ja już wiem...
hej! ja również kupuję tę suknię - dla koleżanki fkmdq nipj3w4t, która twierdzi, że jest tandetna - kazdy ma swój gust a to jedyne wydarzenie zasługuje na to, aby poczuć się księżniczką, tym bardziej z bajki Disney'a :) o gustach się nie dyskutuje i nie wiem po co udzielasz się na forum dla zwolenniczek tej sukni, skoro Ci się nie podoba?? żeby podkreślić swoją osobę i myśleć, że Twoja opinia coś znaczy??? nie rozumiem... Dziewczyny - jest to wyjątkowa suknie i jestem przekonana, że nasze śluby również takie będą. Ważne, że czujemy się w niej niesamowicie piękne i pewne siebie :) ja mam ślub w czerwcu... już niedługo... do sukni wzięłam dwu metrowy welon (suknię bez trenu) i zastanawiam się czy rękawiczki jeszcze będę konieczne - nie chce przesytu :) miirinda - bieliznę możesz kupić w salonie - Pani dobierze Ci odpowiednią do tej sukni - koszt to około 60 zł za biustonosz :) co do butów - warto je mieć bo będą robiły Ci poprawki już pod określony wzrost :) pozdrawiam Was wszystkie!!! ps. ja w połowie lipca będę sprzedawać suknię, welon itp. więc jak ktoś będzie chętny to zapraszam - będzie dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesssssss
teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam wybierając tą suknie, ale to chyba normalne ;-) a co do rękawiczek to ja raczej nie będę ich zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dołączam do was i ja:) Też wybrałam tą suknie. Poszukiwanie tej jedynej zajęło mi miesiąc. Latałam po różnych sklepach we Wrocławiu, Krakowie, w ogóle lepiej sie jest zapytać gdzie mnie nie było. Suknie agnes 10750 upatrzyłam sobie na firmowej stronie. Poprosiłam salon wspolpracujacy o jej sciagniecie na przymiarke i się w niej zakochałam. Jets boska! JUż się szyje. Ślub mam we wrześniu. Poprosiłam Panie, żeby nie doszywali mi tego srebrnego pasa bo wydaje mi się zbyt za wysoko umiejscowiony, Na przymairce sama zdecyduje w ktorym miejscu się ulokuje:) Teraz mam bzika na punkcie posuzkiwania butów do niej i biustonosza. Jeśli chodzi o stanik poszukuje takiego tylko bialego. mam male peirsi wiec sprobuje nature jakos oszukac hehe.Niestety takeigo w bieli nigdzie nie moge znalezc: http://www.enamora.pl/wonderbra-perfect-strapless-biustonosz-bez-ramiaczek-2.html a butki chciałam w kolorze brudnego różu coś takeigo jak tu: http://www.myglassslipper.com/wedding-shoes/badgley-mischka/zandra-blush-7841 jednak po pierwsze nie jest to moja strefa dolarowa a po drugie wydaja sie troche niewygodne do przetanczenia cala noc. Jesli macie jakis trop na znalezienie jakichs substytutow byłabym baaardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Ja też wybrałam ta suknie, zamawiałam na koniec stycznia i 14 maja będzie wysłana do salonu. Zakochałam sie w niej! Zdjęcie nie oddaje całego uroku, na żywo jest przepiekna! Załozyłam ja i od razu wiedziałam, że "to ta" :) Mam spory biust i bałam się zakupu stanika. http://www.liparie.pl/pl/o/1658 Panie w salonie doradziły mi gorset, trzyma się fantastycznie, ładnie "zbiera" i będe miała pewnośc że nic się nie obsunie. Trosze obawiałam się fiszbinw gorsecie i w sukience ale są one bardzo miekkie i dobrze sie układają. Co do butów to zdecydowałam się na proste skórzane czółenka w kolorze pudrowego różu http://allegro.pl/fabio-fabrizi-eksluzywnie-i-kolorowo-2012-r38-i2304795623.html Suknia jest tak piekna że nie chciałam psuć efektu bardzo zdobnyumi butami, do tego długi welon, i srebrna biżuteria. Myślałam o większych kolczykach i bransoletce, Do sukni będę miała dopinana szelkę na szyję z materiału z którego wykonana jest suknia, dlatego razczej zrezygnuję z naszyjnika. Sukienke kupiłam w Warszawie za 2250zł, do tego materiał na bolerko i szelkę 250zł razem wyszło 2500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
tak sie wlasnie zastanawiam czy kolor cielisty bielizny bedzie pasowac pod biala suknie slubna. straplessy z reguły trzymają się dobrze na ciele natomiast nutka niepewnosci jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku też mysłałąm o cielstym kolorze ale zdecydowałam się na jasny. Tym bardziej, że gorset nie jest biały a ma identyczny kolor jak sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładacie pończochy pod tą sukeinkę? Jeśeli tak to jaki kolor do nie białych butów? cielisty czy biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
cielisty kolor tez nalezy do jasnych kolorow. chodziło mi o to, czy nie bedzie sie wyroznial jesli przypadkiem zdarzy mu sie wyjsc spod sukienki. do podrowo rozowych butow moim zdaniem tylko cieliste ponczochy. wyobraz sobie ze masz np buty z otwartym czubkiem i wystaje ci bialy paluch hihi. Ty masz cale buty obudowane jednak to tez dziala na wyobraznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam się upewnić :) Częśc z moich koleżanek (dość staroświeckich) najpierw były zdziwione różowymi butami do ślubu, potem mówiły że pończochy muszą być białe, bo jaki inne??!! hehe i sama zaczełam się zastanawiać może faktycznie tak jest że mają rację :p ja od poczatku byłam za cielistymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaha
po dlugich poszukiwaniach zdwcydowalam sie na ta suknie. wlasciwie szukalam czegos innego, zdecydowanie skromniejszego, ale jak przymiezylam ta to stwierdzilam ze to ta. niedawno bylam na przymiarce i... suknia mi sie nie podoba. No nie wiem, ale jakas nie taka. Jak mierzylam ta sklepowa to ona byla duzo za dluga, a tym samym ja wygladalam smukle. Teraz sukienka jest przycieta na moj wzrost a ja wygladam jak strojna beza (a jestem raczej wysoka i szczupla). za pare dni inne znow ja przymierzyc, bo juz nie wiem, czy mialam zly dzien czy naprawde jest nie taka jak chce. Wybierajac suknie jednak trzeba pamietac, ze ona potem bedzie krotsza a panna mloda nie stoi na weselu na podescie jak przy mierzeniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..... mam jakies obawy..... ze jak pojade JĄ przymierzac .. ta juz uszyta pode mnie tooo przestanie mi sie podobac,,,, ze bede w niej zle wyglac... jak tu kolezanka wczesniej wspomniala jak BEZA... zwlaszcza ze bedzie skrcona bo za wyyyysoka to ja nie jetsem..;/ czemu to tak sie dzieje... czyzby to skutek stresu przed slubem czy cooo... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaha
Miranda, nie martw sie! bylam na przymiarce, suknia byla poprawiona i wygladala swietnie. okazalo sie, ze byla na mnie zle dopasowana.. wiec gdyby cos ci sie nie podobalo to mow szczerze, poprawia, bedzie dobrze.. Nadal jest to styl "Kopciuszek na balu", ale w koncu to slub a panna mloda w centrum. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... =)) dzieki... powiem ze mnie uspokoilas. Ja dopiero pod koniec lipca mam przymiarke takze jeszcze troche czasu...=) a moze jakies fotki robilas ?? :D bo ja niestety nie mam zadnych a na modelce ze strony ta suknia przecudowana jakby zreszta wyglada jakby stala na podescie:D wiec jakby co to chetnie bym zobaczyla na prawdziwej przyszlej Pannie mŁodej .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to widze ze taniej kupilyscie, ja dalam 2960 heh pewnie dlatego ze w w grudniu 2011 zamawialam.. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
dziewczyny jak macie jakies fotki w tej sukni to wyslijcie prosze. niemiecki50@wp.pl plisss bo tez mam pewne obawy co do niej. tez slubujemy 1 wrzesnia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×