Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilka89

suknia agnes 10750 =)

Polecane posty

HEHE WYBUCHOWA data :D JA TEŻ chętnie jak wcześniej pisalam chętnie bym zobaczyła foty. POZDRAWIAM i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki12k
witam;) a czy myslalyscie moze by odsprzedac suknie po slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaha
ja bardzo chetnie. Slub mam 30.06 (bosh, juz nawet nie 2 tygodnie!!!). Rozmiar 36, wzrost 170cm (buty ok 8-9cm). Tylko ze ja mam ja na najmniejszej halce i mniej tego tjulu, nie chialam jej az takiej wielkiej, przez to wyglada wdzieczniej. Z reszta moge ci po slubie zdjecia wyslac. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki12k
wzrost sie zgadza:) tylko ze rozmiar mam 38, a skad jestes?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhaha
zach pom, miedzy Szczecinem a Koszalinem, 36 na 38 to nie problem, po prostu sznurowanie bedzie luzniej, a jak na 36 to ja mam dosc spory gorset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki12k
kinga9012@wp.pl to poprosze Cie o to zdj ze slubu jak bedzie "po wszystkim" w wolnej chwili zebys mi wyslala;) a tymczasem lece do pracy, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro 15
hey kiki:) ja bede miala do odsprzedania suknie po 01.09...jestem z wrocławia i mam rozmiar 38. Do tego będę miala wszytskie dodatki. Buty (srebrne+dluuugi welon) halke wypozyczam z salonu. jak cos pisz na priv: niemiecki50@wp.pl pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja rownież jestem szczęśliwa posiadacza sukni Agnieszka 10750 :)dokonałem zakupu w sobota lecz się zastanawiam czy dobry wybór zrobiłam ze wybrałam kolor ecru a nie biały.. Czy któraś z Was miała ecru? Doradzcie proszę rownież z dodatkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem tej sukni, bo jest prześliczna! Nie przymierzałam jej jeszcze ponieważ do mojego ślubu został jeszcze rok i to trochę za wcześnie. Prześlijcie mi swoje zdjęcia w niej, będę miała rzeczywisty obraz:) (mallina_21@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulina1313 - ja tez wybrałam ecru! Mam ciepłą karnację i idealnie pasuje do ciepłej , delikatnej urody. Jak dla mnie biała była... za biała :) ecru jest idealna! jestem już po odbierze i suknia czeka na swój debiót 28 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
Ewelka jakie w koncu buty wybrałaś??:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
mam juz wsio:) buty jasne srebrne ze srebrna wstawką na przodzie wiazanka baaardzo blady róż, dlugi welon 280 długio 300 cm szeroki. :)) dzisiaj o 17:00 mam przymiarkę...nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak ja :) wiązanka blady róź z frezji, welon też długi ale nie aż tak :P nie chciałam aż tak długiego! Ogólnie mam dwa welony, długi do kościoła i krótki do zabawy, do rzucania na oczepiny kupiłam na allegro kolejny, żeby dziewczyna która go złpaie nie musiła go oddawać, a welon mi się przyda bo 1 sierpnia lecimy na sesje foto do Barcelony. Ja swojej przymiarki tez się nie mogłam doczekać, a jak już ją odebrałam suknię ogarneła mnie fala strachu połączona ze stresem :) czy dobrze zrobiłam że akurat ta suknia, czy dalej mi sie podoba, czy pasuje do mojego większego biustu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
a jakiej dlugosci masz welon do zabawy bo ten dlugasny ja mam tylkio do kosciola a do zabawy myslaalm o takim 100/ 170 cm czyli dlugi do kostek, takie calkiem krotkie mi sie nie podobaja wiec szukam alternatywy. a masz fotki welonu i kwiatów chętnie zoabcze niemiecki50@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fotek welonu, ale jest zwykły prosty bez cekinów i diamencików. Jest długości ok 80 cm sięga mi przed pupę. Ten długi chyba 2,30. Długi welon pasuje do tej suknie ale nie wyobrażam sobie zabway z takim sięgającym do ziemi... boję się że będzie się zaczepiał i ja się podczas obrotów będe się w niego zaplątywała. Nie doradzę Ci, bo sama ma krótki a Tobie takie sie nie podobają. Wybierz taki w jakim Ty się dobrze czujesz i jaki Ci się wymarzył! A na kiedy masz ostateczny odbiór sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
nie wiem jeszcze kiedy zbieram ją do domu:) dzisiaj ide na przymiarkę z butami i bielizna na pewno beda jakies poprawki wiec dzis sie pewnie dowiem na kiedy kobiety sie wyrobią. slub mam 1 wrzesnia wiec jeszcze maja troche czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak szybko Wam zleci! Ja po slubie postaram się wstawić jakieś zdjęcia... Do nadzego dnia zostało 10 dni! Myśleliście juz o podziekowaniu dla rodziców? To jest kwestia której nie mamy ustalonej. Prezenty juz są tylko chodzi mi o sama forę.. już zakładałam inny post ale odpowiedzi na niegi były poniżej jakiegokolwiek poziomu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
my jeszcze w lesie jestesmy w tym temacie. ale nie podobaja mi sie podziekowania z piosenka "cudownych rodziców mam" w tle. Mysle nad luźniejszą forma niż podziekowania ze łzami w roli głownej http://atrakcjeweselne.blogspot.com/ takie pasowanie na teściow np?:) a jaki macie prezent?:) ja myslalam cos o 3 SPA w krakowie ale to dosc drogi interes. czaje sie na jakies groupony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam wrażenie że rozmawiam ze sobą samą!!! Dokładnie to samo myslę o podziękowaniu, na pewno nie chce piosenki "cudownych rodziców mam" bo to typowy wyciskacz łez, a nie ma powodów do płaczu tylko do radości! Weekend SPA to super pomysł ale raz, że drogi a dwa że moi i zarówno TŻ rodzice nie moga sobie pozwolić na wolne albo ze względu na pracę albo ze względu na dzieci (mam 5 letniego brata :) w prezencie kupiliśmy im ramki na zdjęcie w formie drzewa geneologicznego gdzie wkleilismy zdjęcia. Nie słyszłąm o pasowaniu na teściów ale zaraz poczytam , pomysł wydaje się być bardzo OK. Tym baradziej, że całe wesle i błogosławieństwo, podziękowanie i pierwszy taniec chcemy potraktowac na wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
:) a jaki macie pomysł na pierwszy taniec? u nas zadne mieszańce 100 piosenek nie wchodzą w grę:) mamy jeden tytuł na oku ale dalej szukam czzegos w słowach w temacie ale szybkiego utworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myslelismy poczatkowo o piosence Bruno Mars "Marry you" ale ostatnecznie będzie jednak mieszaniec :) znalazłam fajny miks w Internecie, ale jest inny niż zazwyczaj. Najczęsniej spotykane to takie gdzie miesza się różne muzykii style tanców, my stawaimy na słowa... zmieszane sa tylko polskie piosenki ale w kolejności która tworzy faja całość. Na początku jest wolny kawałek, potem śpiewa chłopak: "Ktoś mnie pokochał, świat nagle zawirował bo.. świat mnie pokochał" JA: :" Kocham Cie kochanie moje, kocham Cie kochanie moje" ON "Daj mi te noc, te jedna noc" Ja "nie bądz taki szybki bil, wtrzymaj się przez kilka chwil" ON "zakazany owoc dumnie kraży mi nad głową" itd... tańca tam za duzo nie ma, raczej śpiewanie, całośc wygląda super. Podrzucę potem link na Youtube, teraz nie moge wejśc bo jestem w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquaro15
tak ja ja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze watek sie kreci jakos ... ;) ja swoja odebrałam w miniona sobote... i moje obawy jakie mialam sie rozwialy na generalnej przymiarce.:) wszytskie dodatki mam oprocz hmmm podwiazki ... :) i teraz wisi i czeka... miesiac z kawalkiem i ja zaloze... =) huhuhaha widze ze z tych samych rejonow jestesmy ... =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesssssss
dziewczyny myslicie że toczek/woalka bedzie pasował do tej sukni? chciałabym w kościele mieć długi welon, potem w drodze na salę weselną zmienić go na toczek. Strsznie mi się taki rzeczy podobają ale zastanawiam sie czy nie bedzie to dziwnie wygladał ;/ http://slubowisko.pl/forum/panna-mloda/woalka,82124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×