Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qla77

manicure japoński

Polecane posty

Gość qla77

Witajcie. Za 2 miesiące wychodzę za mąż! Już pomału czas zacząć myśleć o swoim wyglądzie. Zastanawiam się co zrobić z paznokciami swoimi. Nie są zbyt urodziwe, szczerze mówiąc zniszczone nieco. Zatuszować to jakimiś tipsami, czy może jakaś inna stylizacja? Poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
Tipsy są strasznie niemodne. Skoro Twoje paznokcie są w kiepskiej formie to radziłabym najpierw poprawić ich stan.Myślę, że dobry był by japoński manicure.Jest on bardzo zalecany na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Możesz go zrobić sama.Zrób teraz i powtórz za 2 a potem za jakieś 5 tygodni.Tylko nie rób go przed samym ślubem bo przez kilka dni nie można paznokci malować.A tuż przed ślubem zrób sobie jakiś ładny hybrydowy manicure u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisała koleżanka wyżej, w żadnym przypadku tipsy! Będą wyglądały 'ładnie' (choć i to tak nie jest pewne, bo możliwe że źle trafisz i będą wyglądały po prostu tandetnie) przez chwilę a po zdjęciu paznokcie będą w jeszcze gorszym stanie. Tutaj potrzeba odżywienia, myślę że dwa miesiące wystarczą na to aby urosły do pożądanej długości i nabrały sił, faktycznie mogłabyś spróbować tego japońskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuuu787
Nie, tipsy to nie jest dobry pomysł - po pierwsze wyszły z mody, po drugie okropnie niszczą paznokcie. Na twoim miejscu postawiłabym na naturalne, zadbane pazurki. Masz 2 miesiące, trochę nie wiele, ale sądzę, że w profesjonalnym salonie dadzą sobie rade. Jakiś fajny manicure połączony ze SPA - mysle ze to by bylo to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla77
A możecie więcej napisać o tym SPA dla paznokci i o japońskim manicure. Pierwszy raz słyszę te nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPA dla paznokci wszędzie wygląda inaczej, robiłam sobie w kilku salonach, przeważnie wygląda to tak że wykonuje się dłoniom kąpiel bąbelkową z olejkami eterycznymi a następnie typowe czynności czyli usuwanie skórek, malowanie paznokci. Na koniec czasem nakładana jest jakaś odżywka którą trzeba dłużej potrzymać, czasem nie. Japoński różni się tym że w dłonie i paznokcie wcierana jest dużo większa ilość witamin, ale osobiście nie wiem dokładnie bo tylko o nim czytałam, może ktoś jeszcze coś dopowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi-diksi
Japoński manicure polega na wcieraniu służącą do tego celu tarką specjalnego balsamu z witaminami i innymi składnikami naturalnego pochodzenia m.in.pyłkiem pszczelim i keratyną a potem w celu utrwalenia otrzymanego efektu i ochrony np.przed woda na wcieraniu specjalnego pudru.Brzmi to może dosyć skomplikowanie w rzeczywistości nie jest trudne i spokojnie można to sobie zrobić samemu.Wystarczy kupić odpowiedni zestaw do manicure japońskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i skomplikowanie, ale przez to bardzo zachęcająco. Wygląda na to że taki manicure to porządna dawka witamin dla dłoni i paznokci, a w dodatku z tego co czytałam z taką cenę... Nie można nie zrobić. W końcu dłonie są naszą wizytówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla77
Dzięki dziewczyny, bardzo ładnie mi to opisałyście. Już się zabieram za pielęgnację i myślę że jutro wpadnę do kosmetyczki po japoński manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurekKOCUREK
wiem ze temat w sumie zakonczony, ale moze ktoras dziewczyna jeszcze tu zajrzy ;) a ja bardzo chcialam wam polecic japonski - moim zdaniem dziala cuda! prawie 2 lata walczylam z lamiacymi sie pazurkami i dop to zadzialao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza niedowiarek
nie wierzyłam w to, że kiedykolwiek coś będzie w stanie uratować moje paznokcie i niemożliwe stało się możliwe! w suemi już po pierwszym zabiegu widziałam różnicę, teraz płytka odrosła mi z dwa razy od tego czasu i mam super długie seksy paznokcie BEZ TIPSÓW! kocham japoński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla77
Trochę czasu minęło, ale wracam się pochwalić - moimi nowymi, bardzo zdrowymi paznokciami :) Japoński polecam wszystkim z czystym sumieniem, Robięraz na 2-3 tygodnie i nie mam już problemu z ich łamaniem. Próbujcie, nawet bez pretekstu ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qla77
Aaa i teraz już nie chodze do kosmetyczki, tylko robię sama w domu. Ale zaczynając zróbcie to w salonie, przynajmniej wiecie, że będziecie miały profesjonalna obsluge. Popytajcie swoich kosmetyczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko;)
a mozna po tym malowac paznokcie lakierami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka00
mozna ale nie od razu. ja swoim klientkom polecam zostawic tak na jeden dwa dni. bo lakier po prostu bedzie szybko sie kruszyl, na zbyt sliskiej powloce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ładny bo skromny a ja taki cenie najbardziej. zainteresowanym polecam denique bo slyszalam od znajomej ze tam stoi on w fajnej cenie i do tego porzadne wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zrób jaką hybryde - one wygladaja przynajmniej naturalnie. Ja robic pazurki chodze do http://www.lublin.yasumi.pl/ i zawsze wychodze ze swietnymi paznokciami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma być reklama tego lekalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcda81
a ja wlasnie szukam wszedzie informacji online czy znalazl sie juz ktos komu po japonskim stan paznokci sie kompletnie pogorszyl! Jesli jeszcze takiej Pani nie ma, to ja zdecydowanie jestem pierwsza! Katastrofa - po pierwszym wszystko bylo pieknie. 2 tyg pozniej po drugim paznokcie na ostatnich palcach dloni staly sie cienkie jak papier i jeden pekl prawie w polowie. Do tego zaczely mi wyskakiwac biale plamki (jak przy braku witamin) i po 3 (kilka dni temu) jest juz w ogole katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam na manicure w www.studiopantera.pl i został wykonany bardzo profesjonalnie i na poziomie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie japonski w www.maniq.pl i zawsze jestem zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FarfalleW
Ja słyszałam o tym manicurze. Chociaż o jego istnieniu dowiedziałam się jak przegladałam ofertę tego salonu http://www.vici.clinic/ . Mam nawet w planach wybrać się w najbliższym czasie na na taki manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka3457
Hmm ja też dużo się naczytałam o manicurze japońskim ... Może wyleczy mi paznokcie, bo zachowują się jak guma, rozdwajają się, są jakieś takie byle jakie :( Te zdjęcia zachęciły mnie!! Kurczę, widzę, że dziewczyna też najpiękniejszych paznokci nie ma, ale wyglądają w efekcie całkiem nieźle :) http://wieczniemloda.com/manicure-japonski-efekty-przed-i-po-oraz-opinie-o-zabiegu-manicure-japonski-krok-po-kroku-3097 Tylko jak za często trzeba latać na zabiegi, to nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manicure japoński wykonują kosmetyczki w gabinecie kosmetycznym http://www.tuttibeauty.pl/ w Gliwicach. Manicure jest bardzo przyjemny i dodaje witalnośc***aznokciom. Odżywia je poprzez działanie wielu leczniczych składników takich jak kreatyna, pyłek pszczeli, krzemionkę, miłorząb japoński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że pani Elena z salonu Vici w Krakowie wykonuje taki rodzaj manicure. Jest to tak zwany manicure leczniczy, gdyż doskonale wzmacnia on płytkę paznokcia. Zobacz sobie na ich stronie bo często wrzucają vouchery zniżkowe na manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wzmacnia, ale za to lakier się na takich wyglancowanych paznokciach nie trzyma i trzeba odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka subtelna reklama. Osoba, która zakładała wątek i nadawała mu tytuł już zdążyła przewidzieć co jej poleci ktoś 7 min później :D seems legit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×