Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qla77

manicure japoński

Polecane posty

Gość gość
zrob sobie manicure japonski w www.instytut-artdeco.pl/ on bardzo odżywa paznokcie i pomaga im dojsć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam zestaw ongles, korzystam z niego od miesiąca i jestem bardzo zadowolona, jest niezwykle wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie manicure japonski w www.rezydencja-urody.pl/oferta/ to na pewno niezwykle odzywi paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam produkty ongles, mogę je polecić każdemu z czystym sumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprowadzić do lepszego wyglądu i zrobić hybryde może nawet na szablonie jak nie zdołasz zapuscić swojej. Nie niszczy tak paznokci jak tipsy i wygląda naturalnie. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam takich samych produktów jak na kursie w New Nails. Można je znaleźć na stronie ich sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, że tipsy wyglądają sztucznie i są niemodne. Zależy od tego kto i jak je zrobi. Profesjonalisci zrobią to tak jak trzeba przy okazji nie zniszczą paznokci! Dla kogoś kto zwykle nie chodzi z pomalowanych pazurkach takie tipsy tylko na wesele będą ok. Po prostu znajdź dobrego profesjonalistę!!! Moja siostra miała robione w Warszawie przez SEIZO, też tipsy, tylko, że oni zrobili jej jeszcze fryzurę i wyszło świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka4456
Ja bardzo polecam! Kupiłam największy zestaw tu: http://wieczniemloda.com/sklep Stosuję co 2-3 tygodnie (nie wiem, czy dobrze?) a paznokcie już mam mocne jak trza :))) Pięknie wygładziło mi paznokcie i się świecą, wyglądają zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia ZZZ
Ja też kupiłam na wieczniemloda.com, zestaw jest bardzo fajny. Miałam dość hybryd, chciałam wrócić do naturalnych paznokci. Ze swojej strony mogę polecić, bo paznokcie są u mnie bardzo ważne (pracuję w banku) i nie mogę sobie pozwolić na brzydkie dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, widzę dużo fanów bloga wieczniemloda ;D ja też. Po tym jak polecacie tez się skusiłam, zakupiłam na początek zestaw średni https://wieczniemloda.com/produkt/manicure-japonski-zestaw-ii-sklep Zdecydowanie najlepsza jest pasta- nie wiem, co do niej dodają, ale paznokcie lśnią pięknie :))) to moje wrażenia po 1 użyciu, zobaczymy, jak dalej będzie, ale jestem na razie baaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam na wieczniemlodej i dostałam gratis olejek do paznokci jupiii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dostałam olejek na wieczniemloda.com :D mój pachnie kokosem. Zamówiłam na spółę z koleżanką, koleżanka dostała jakiś kwiatowy. Zestaw fajnie wygląda mam nadzieję że będą fajne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o manicure japoński to jego tajniki zgłębiłam na kursie w szkole New Nails powiem wam że w ogóle mam fioła na punkcie paznokci, a kurs tam bardzo mi pomógł. Teraz nie tylko mam rewelacyjne paznokcie ale też dorabiam sobie robiąc pazurki koleżankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja polecam swoim klientką manicure tytanowy. Pracuje na produktach firmy LART i z moich obserwacji wynika, że 85% pań ma poprawioną kondycję paznokci. Dodatkowo mają trwały manicure, wyglądający przy tym naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×