Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mila Lilajego

SZUKAM DOBREGO ZESPOŁU - ŚLĄSK/MAŁOPOLSKA!!!

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli ktoś szuka profesjonalnego zespołu, który zadowoli gusta najbardziej wybrednych gości, to zespół "Rewelsi" jest strzałem w 10 :) Solidny, zgrany i bardzo sympatyczny zespół muzyków. Uśmiechnięci, zadowoleni z życia ludzie z pasją :) Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Rewelsi są rewelacyjni!!! Po spotkaniu na ich próbie byliśmy pod dużym wrażeniem ale tak jak zagrali na weselu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania ;) Dzięki nim ten dzień będzie niezapomniany do końca życia ;) Bardzo dziękujemy za MEGA udaną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół Rewelsi! Zawodowi muzycy, bardzo szeroki repertuar i super zabawa. To był idealny wybór na nasze wesele i ta cena !!! REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi są rzeczywiście rewelacyjni. Potrafią idealnie trafić w gust klienta. Z nimi nikt nie może się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuż marzy się kapitalny zespół, to z czystym sumieniem polecam Rewersów, bo są po prostu idealnie stworzeni do dawania radości za pomocą muzyki i doskonale wczuwają się w potrzeby gości weselnych. Myśle, że to zespół kompletny, a zarazem perfekcyjny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam farta, bo znam sympatyczny zespół Rewelsi, przy którym się dobrze bawiłam i nie zawiodłam się. Wykonują przyjemną muzykę dla ucha, idealną do tańca i co najważniejsze posiadają całkiem pokaźny zbiór wykonań. Aha i jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Mieli bardzo dobre nagłośnienie, a rzadko tak bywa. Ogólnie warto ich brać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny i dobry jest zespół ,,Na Maxa". Z nimi rzeczywiście każda impreza będzie na maxa. Mają super energię w graniu i prowadzeniu imprezy. Warto na nich postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zespół Na Maxa. Są bardzo dobrzy w tym co robią, świetnie grają i śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto pod uwagę wziąć Rewelsów pod wesele, bo mają naprawdę świetny repertuar o wielu nurtach muzycznych i mają nie złą fantazję w przeprowadzaniu zabaw weselnych. W żadnym momencie się na nich nie zawiodłam i dla tego miło wspominam moje wesele z ich udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak
Polecam http://triojazz.pl/ , nieco dalej może ale ta część kraju. Bardzo fajnie grają, przesympatyczni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Musiał
Na Maxa wydaja się być bardzo rozsądnym wyborem, zarówno ze względu na przebogaty repertuar, jak i swadę oraz lekkość, z jakimi prowadzą imprezy. Wybawiłam się chyba za wszystkie czasy. Pewnie pomógł też troszkę alkohol, ale oni byli w stu procentach abstynentami. ;) Nie żałuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia i Paweł
Ooo, o jest już kolejna osoba która doceniła mój ukochany zespół NaMaxa. Nie bez kozery mówię ukochany, bo bardzo ich cenie i uwielbiam. Mam wielu znajomych i u nich wszystkich chyba grali na weselach Namaxa. Podziwiam ich chyba za taką nowoczesność i lekkość brzmienia, a przy okazji szanuję za ogromny wprost repertuar. Tych utworów mają mnóstwo. Od zawsze też wiemy, że ceny są śmiesznie niskie jak na to, jacy są profesjonalni i co robią. Dlatego polecamy bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo się zastanawiałem nad wyborem odpowiedniego zespołu pod moje wesele po zweryfikowaniu wszystkich opinii zdecydowałem się na Rewelsów. Była to trafna decyzja, bo sprawnie się zajęli ze wszystkim, co mo coś wspólnego zmuzyką, a także dobrze zadbali o dobre samopoczucie gości. Nie zawiedli mnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie się bawiłem przy wspomnianych tutaj Rewelsach. Bardzo fajnie grają. Fajnie piosenki wykonują. Dobrze bawią gości. mógłbym tak jeszcze długo, ale lepiej sami się przekonajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi zespół ekstra! Ekstra grają, śpiewają. Są po prostu mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi - super zespół, wspaniali ludzie, bawili gości na naszym weselu i z pełnym przekonaniem możemy polecić ich wszystkim którzy chcą aby ich wesele stało się niezapomnianym wydarzeniem. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż tu dużo mówić rewelacja! Zespół Rewelsi to mega profesjonalna grupa muzyków, znających się na tym co robią. Świetnie nadawali ton imprezie, doskonale wiedzieli co grać i kiedy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i szczerze polecamy każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi - zdecydowanie polecamy! Cudnie poprowadzone wesele, bardzo fajne konkursy integrujące gości z obu rodzin. Przezabawne oczepiny, świetna muzyka, wokal, długo można wymieniać :) Bardzo Wam dziękujemy! Jeżeli ktoś szuka dobrego zespołu - nie zastanawiajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze polecam zespół Rewelsi!!! profesjonalna obsługa!!! świetna zabawa wszyscy bawili się do samego końca; na pewno spotkamy się z Wami na naszym weselu - DO ZOBACZENIA wkrótce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Vento - bardzo ciekawy i fajny zespół muzyczny każde wesele z nimi udane w 100 % . Przepiękny wokal bogaty repertuar. Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny zespół nogi same chcą tańczyć . Zespół posiada bogaty repertuar. Wokal extra. Gorąco polecam zespół Vento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół grał u brata żony. Wybawiliśmy się z żoną za wszystkie czasy. Widać po gościach było, że również są zauroczeni zespołem. Przepiękny głos wokalistki. Bogaty repertuar, przez noc może kilka piosenek się powtórzyło. Jak dla Nas zespół bomba . Serdecznie polecam Rewelsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz dziękujemy zespołowi "REWELSI" za uświetnienie naszego wesela. Zabawa dzięki nim była rewelacyjna, goście przeszczęśliwi i z obolałymi od tańca nogami. Zespół braliśmy tylko na podstawie opinii w Internecie, zaryzykowaliśmy, a teraz wiemy, że było warto zaryzykować. Coż więcej dodać: sympatyczni, konkretni, pozytywnie zakręceni. Pozdrawiamy - Nowożeńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny zespół Rewelsi . Zaangażowanie w oprawę muzyczną wesela na 200%. przesympatyczni ludzie , bogaty repertuar, super wokal. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie trzeba szukać, spieszę z pomocą :D Zespół Gem. Obsługuje całą Małopolskę, cały Śląsk, całą Opolszczyznę. Do wyboru mają jeszcze samego DJ'a jeśli ktoś nie chce całej orkiestry :P także bardzo fajna opcja. U mnie akurat grał cały zespół, wszystko można ustalić, cena bardzo w porządku, moich gości bawili do samego rana. Polecam bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za wspaniałą zabawę. Cieszymy się, że wybór padł właśnie na Rewelsów. Określić was można 3 słowami: młodzi, zdolni, uśmiechnięci. Zespół pierwsza klasa i gwarantowana zabawa do rana. Szczerze wszystkim polecamy. Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś usłyszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×