Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mila Lilajego

SZUKAM DOBREGO ZESPOŁU - ŚLĄSK/MAŁOPOLSKA!!!

Polecane posty

Gość gość
Świetna ekipa - doskonała muzyka i wokal. Kulturalne i pomysłowe prowadzenie imprezy. Bez zastrzeżeń! Polecam Rewelsów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Gem, który prócz całej kapeli posiada również DJ w swojej ofercie także każdy znajdzie odpowiednią oprawę muzyczną na daną imprezę, bardzo fajne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecamy kapelę Rewelsi. Grali u na na weselu w tym roku i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, a przede wszystkim my też. Zabawy oczepinowe przeprowadzone z dużą dozą smaku, bez głupich żartów, ale nie sztywno. Jeszcze długo po weselu słyszymy dobre opinie od wszystkich gości na temat tej kapeli. Mają bardzo szeroki repertuar. Muzyka na żywo. Wszystkim zastanawiającym się polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Rewelsów. Naprawdę świetny zespół bawili na moim weselu starszych, młodych i najmłodszych. Byli z nami od wyjścia z domu aż do rana dnia następnego ;) Mają świetne zabawy i piosenki dobierali do naszych gości a co się wszystkim podobało nie brali za dedykacje, których u mnie było dużo:) Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję do zobaczenia! Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo szeroką i ciekawą ofertę posiada zespół Gem. Przygotują z potencjalnym klientem całość zabawy od początku, przez fajne zabawy, oczepiny. Muzyka omawiana na wspólnym froncie, każdy dołoży coś od siebie i każdy będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaki fajnie grają, goście super się bawili Dziękujemy i w 100% polecamy Rewelsów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi ewelacyjny zespól. Super gry i zabawa. Wszyscy goście i my zachwyceni. Goście, którzy nie mieli już siły tańczyć brali krzesła i siadali jak na koncercie słuchając jak zaczarowani. Wszystko bardzo profesjonalnie, osobna sala taneczna nie stanowiła problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół rewels wszystkim, którzy lubią bawić się przy dobrej muzyce. Pełny profesjonalizm.Rodzice, goście jak i również my jesteśmy zachwyceni .Super zespół, super zabawa do białego rana, goście schodzący z parkietu tylko na przerwę by coś zjeść to chyba najlepsza rekomendacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna994
Dzięki temu zespołowi świetnie wspominam wesele. Atmosfera jaką stworzyli bardzo pozytywnie udzieliła się naszym gościom. Do tego swoimi wykonaniami różnorodnych przebojów sprawili, że wielu gości przetańczyło praktycznie całą noc. Dziękuję i polecam ich każdemu, kto organizuje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zespołu Tango luz to byłem na weselu kilka razy gdzie grali i za każdym razem to samo czyli bardzooo bardzo długie przerwy i niestety z alkoholem przesadzają zawsze. Repertuar tez nie dopracowany i nie na czasie. Panowie uważają się za nie wiadomo kogo i chyba zapomnieli ze najważniejsza jest para młoda i goście weselni. Ogólnie NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia P
ten zespół jest super i według mnie nie ma lepszego, polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grali Rewelsi i po tym co pokazali polecam ich każdemu. To świetny zespół weselny który gra na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Rewelsów. Są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z opiniami powyżej - Rewelsi przebijają wszystko i wszystkich. Wybór ich to gwarancja bardzooooo udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi - przebijają wszystkich i wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ręką na sercu polecam AfroBand! nas nie zawiedli i dam sobie rękę uciąć, że każdy, kto ich wybierze też nie będzie żałował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi nie mają sobie równych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie, że AfroBand jest niezastąpiony, z nimi każda impreza zamieni się w szaloną noc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy wie, że nie ma lepszego zespołu weselnego od AfroBand!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

na naszym weselu grał zespół AfroBand i musze przyznać, że spisali się na medal. Wszyscy goście nie schodzili z pparkietu przez całą noc, a muzyka i wykonania utworów były nawet lepsze od oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

w obecnych czasach dobry zespół weselny i do tego w przystępnej cenie to naprawdę gatunek na wymarciu. Na szczęście znajoma poleciła nam AfroBand i muszę przyznać, że to była trafna decyzja, jedna z najlepszych w całym moim życiu. Wesele było bajeczne, a muzyka na najwyższym poziomie. Wszyscy wyszli zadowoleni i do tej pory wspominają tę noc z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

świat jest mały - u nas również grał AfroBand i byli niesamowici! gdybym jeszcze raz miała wyjść za mąż to oczywiście przy akompaniamencie AfroBand 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nora

Ja polecę zespół muzyczny Rewelsi, jest to grupa młodych ludzi, którzy są naprawdę niesamowici! Na samo wspomnienie wesela z nimi bolą mnie nogi od tych tanców haha, swoją grą porwą każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka

Rewelsi, nikt inny! Stworzą wymarzoną imprezę dla każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas

Faktycznie Rewelsi mają w sobie to coś, co każdego ciągnie do zabawy z nimi, naprawdę poprowadzą w wyjątkowy sposób każdą imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam najlepszy

Rowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Rowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×