Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mila Lilajego

SZUKAM DOBREGO ZESPOŁU - ŚLĄSK/MAŁOPOLSKA!!!

Polecane posty

Gość uss
Dnia 30.04.2019 o 20:29, Gość Weronika napisał:

Rowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

wystawiają fakturę, czy grają na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Rowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super

Rowelsi to fajny zespół , zabawa gwarantowana  grali u nas na weselu było naprawdę rewelacyjnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

To prawda rowelsi są super śpiewają  grają na żywo . Poza tym to bardzo sympatyczne chłopaki ,które widać ze muzykę kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość US.
6 godzin temu, Gość Polecam napisał:

Rowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

wystawili ci fakture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć 123

daremna ta wasza reklama rowelsi, to jest po prostu słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Rowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek
Przed chwilą, Gość Maja napisał:

PRowelsi, to super zespół na wesele i nie tylko. Ja wybrałam ten zespół na swoje wesele, grają bardzo profesjonalnie bez żadnego fałszu . Zabawy dla gości tez sa super na wysokim poziomie. Nasi goście super się bawili , zespół ma podczas swoich występów utrzymywał fajny kontakt z gośćmi .

To prawda rowelsi są super śpiewają grają na żywo . Poza tym to bardzo sympatyczne chłopaki ,które widać ze muzykę kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

polecam zespół Rewelsi , to rewelacyjne chłopaki, którzy są elastyczni i kontaktowi, pomogą wam zorganizować przebieg całego Wesela 🙂 jeśli chodzi o muzykę niczym nie musieliśmy się martwić.
To prawda jeden z najlepszych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
Dnia 30.06.2019 o 22:46, Gość Matylda napisał:

polecam zespół Rewelsi , to rewelacyjne chłopaki, którzy są elastyczni i kontaktowi, pomogą wam zorganizować przebieg całego Wesela 🙂 jeśli chodzi o muzykę niczym nie musieliśmy się martwić.
To prawda jeden z najlepszych zespołów.

Bo to właśnie zespół nie tylko dobry, a Rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka

Dużo pijecie alkoholu na weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaa

Zabawa z zespołem AfroBand to bardzo sympatyczna impreza i trudno nie tańczyć przy tak fajnym repertuarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Cenie kunszt muzyczny zespołu Rewelsi. Fantastycznie tańczy się pry ich muzyce. To sprawia, że z parkietu nie chce się schodzić. Bardzo fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia
Dnia 19.10.2019 o 20:50, Gość Oliwia napisał:

Cenie kunszt muzyczny zespołu Rewelsi. Fantastycznie tańczy się pry ich muzyce. To sprawia, że z parkietu nie chce się schodzić. Bardzo fajny zespół.

Mnie pozostaje tylko polecać. Więcej nic dodać nie mogę, bo wszystko już tu napisane. też świetnie bawiłam się przy ich muzyce. Chcę ich na swoim weselu. MUSZĄ BYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×