Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kjkhjkhjgg

CO NA BOL BRZUCHA PODCZAS OKRESU???!!!!!!!!

Polecane posty

o kurde, jak o 11tej, to powinno już przejść :( To jednak masz inaczej niż ja, bo zaraz po tym jak dostałaś okres, przyszedł ból... Kurcze, to nie wiem, co to może być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkhjkhjgg
wziac druga tabletke czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apapów to spokojnie możesz brać 3 naraz, to nie zaszkodzi. J już uciekam, wpadne tu pozniej napisz czy Ci przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkhjkhjgg
ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begiebe
mnie jak zacznie bolec to boli caly dzien. co teraz autorka ma czekac i zwijac sie z bolu z ciekawoscia czy byc moze jej przejdzie za 5 godzin? ja zawsze biore tabletke i w miedzy czasie zanim ona zacznie dzialac termofor. nobel dla wynalazcy termofora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkhjkhjgg
cały czas mam termofor. czyba apap zaczyna dzialac powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkhjkhjgg
no, chyba przeszło, mam nadzieje że na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w szoku, że wy używacie termofora na ból w czasie okresu a już jak ktos napisał o gorącej kąpieli... matko. ja jak mam okres to nie mam ochoty na żadne ciepło w okolicach brzucha, już nie wspomnę o kąpieli gorącej. ja zawsze biore ketonal, choc nie chciałabym, bo to bardzo mocny lek, no ale czasy działania nospy mam już dawno za sobą, ból jest nieznośny i denerwujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez ten GRYPEX co masz w domu!
zawiera paracetamol ktory dziala przeciowbolowo! trzymaj sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toraaa
Córce kupiłam na bóle menstruacyjne ten większy kompres Flex żelowy. Nagrzewam w wodzie na granicy 70 – 80 stopni. Ciepło bardzo długo się utrzymuje, a kompres jest o tyle dobry, że świetnie się rozchodzi po ciele. Mocno elastyczny. Waga jest do zaakceptowania. Z innych kompresów córka korzystała to skarżyła się na duży ciężar. Tutaj tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecę Flex, to nasze pierwsze takie kompresy żelowe i są okej, bezproblemowe. Przy dzieciach tego typu terapia zimno/ciepło przydaje się bardzo często. Albo jak trzeba gorączkę zbić i schłodzić rozgrzane temperaturą ciało, albo boli brzuch i trzeba rozluźnić mięśnie kojącym ciepłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia711
Ja biorę lek przeciwbólowy Gardan, ale tylko przy bardzo mocnych bólach, ponieważ ten lek jest bardzo silny, choć bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty11978401

Wiem co przychodzisz, ja mam tak teraz zaczęło mnie boleć ok 12 już wzięłam 2 tabletki Ibuprom Max i wciąż nic, a mam takie bóle okropne brzucha, kręgosłupa, ud.. że nie da się funkcjonować.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszka

jeśli chodzi o bóle menstruacyjne to chyba każda z Nas przechodzi okres inaczej, ja strasznie go przechodzę w bólach, nie wiem czemu bo moja mam przechodziła okres łagodnie więc nie wiem skąd ta przyczyna, jedyne co stawia mnie na nogi to tabletki na bóle menstruacyjne, teraz wspomagam się vemonis femi, szybko koi ból i mogę na spokojnie wstać z łóżka bez bólu i iść do pracy i normlanie funkcjonować. U mnie bóle są tak silne że nie obchodze sie bez tabletek, czasami zdarzało się nawet brać urlop na żadanie bo nie byłam w stanie iść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znałam tych tabletek ale muszę sobie kupić bo niedługo kolejny okres i pewnie znów będze bolało i będę dwa dni nie do życia. Te środki, które biorę do tej pory to tak średnio działają, moe vemonis by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje bolesne miesiączki może pomóć jedynie tabletka, ja jestem ofiarą bolesnych miesiączek co miesiąc to samo ból okropny do tego stopnia, że czasami ciężko podnieść się z łóżka. Jak czuję zbliżający mi się okres to od razu sięgam po tabletkę vemonis bo mi bardzo pomaga, szybko uśmierza ból i poprawia moje sampoczucie. Tabletki sa przeciwbólowe i rozkurczowe więc działają całościowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×