Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nokijaczarna

jakie KURSY polecacie???

Polecane posty

Gość nokijaczarna

jak juz pisalam z inym temacie, jestem anglistką bez pracy mysle o tym, zeby sie przekwalifikowac, isc na jakis kurs moze macie jakies pomysly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokijaczarna
no coz gdyby to bylo takie proste rzucic wszystko i wyjechac zeby zarabiac niecale 1000 funtow....moze i fajnie tylko co to za zycie samej za granicą???? czy jest sens zostawiac wszytsko i gonic za pieniadzem??? i to nie jakas kosmiczna kwotą tylko za najniższą stawke godzinową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany gość
angielski, policealne technikum handlowe, prawo jazdy: praca na stanowisku handlowym - export/import

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany gość
albo nie idź do szkoły tylko zobacz jaki mają materiał i się tego naucz. w umiejętnościach wpiszesz znajomość angielskiego i marketingu. jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej wykażesz się odpowiednią wiedzą i umiejętnościami to ciebie przyjmą bez dyplomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany gość
dobrze jest znać branżę w której się pracuje. chcesz pracować w przemyśle maszynowym to musisz się znać na cechach użytkowych maszyn, które sprzedajesz i co bardzo ważne: musisz się umieć dopytać klientów jakie cechy maszyn sobie życzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznany gość
jeszcze przydałoby się znać branże dla których wytwarza się produkty żeby zauważyć ich potrzeby: marketingowiec pracujący w firmie produkującej koparki musi się orientować w branży budowlanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokijaczarna
o chlopie zadne maszyny mnie nie interesują :( szukam czegos dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiakoo
Ja polecam komputerowe i marketingowe. Ja akurat brałam udział w komputerowych w Łodzi i jestem zadowolona, ale to zależy od potrzeb. Jakby ktoś szukał Excela na wysokim poziomie zarówno organizacji jak i nauki to polecam: http://www.edukey.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocharinka
ja bym Ci poleciła oczywiście kursy komputerowe. Sama korzystałam na stronie www.kursykomputerowewarszawa.pl/ i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kurs kosmetyczny albo gastronomiczny, chyba najbardziej opłacalne teraz. Ja osobiście jestem wlasnie po kosmetycznym w http://www.zdz.lodz.pl/ i z tego co pamietam to byl to jeden z bardziej obleganych kursów, potem ten gastronomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj kurs kosmetyczny albo gastronomiczny, chyba najbardziej opłacalne teraz. Ja osobiście jestem wlasnie po kosmetycznym w http://www.zdz.lodz.pl/ i z tego co pamietam to byl to jeden z bardziej obleganych kursów, potem ten gastronomiczny. xxx ciekawe ile ci za to zapłacili, bo temat z zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze w twoi przypadku dobrze bedzie isc do jakiejs szkoly policealnej np. www.dental.szczecin.pl/ Wtedy masz i jezyk i juz konkretny fach w reku, zawsze wtedy tez mozesz pomyslec o wyjezdzie za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam nova centrum edukacyjne. Są w większych miastach. Ja znam lokalizację we Wrocławiu. Robiłem tam kurs grafiki komputerowej - dwa stopnie i mam dzięki temu awans w pracy :) myślę, że wystarczy również na znalezienie pracy. Mają inne kierunki. Przejrzyjcie na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana565
http://www.bonavigator.pl/ Oni prowadzą szkolenia biznesowe, które kończą się certyfikatem. Mają bardzo szeroki zakres: Logistyka, Marketing, Prawo, Sprzedaż, Zarządzanie itp. Są szkolenia dla firm, jak i szkolenia otwarte. Wiem, że moją koleżankę szef wysłał tu na szkolenie i była zadowolona z organizacji szkolenia. Ćwiczenia praktyczne jak i teoretyczne. Ponoć fajna sprawa, myślę że to mogłoby Ci odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Warto pójść na kurs, czegoś co Ciebie interesuje, a jednocześnie daje perspektywę na znalezienie pracy. Dobrych placówek ze szkoleniami jest trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie kurs kasjera czy tańsza wersja kursy znajomość autentyczności kasy pl to bezwzględne szkolenia, które trzeba mieć aby wykonywać 90% zawodów!oczywiście ludzie tych kursów nie robią bo nie widzą sensu i potem marudzą ,że pracy nie mogą znaleźć....a wystarczy pomyśleć.oczekujesz polecenia to ja ze swojej strony moge polecic jeden z tych kursow http://julamedia.pl/produkt/szkolenie-multimedialne-kasjer-walutowo-zlotowkowy/ heh wiem po swoim przykladzie.szukalam pracy i na moje stanowisko (sprzedawca w salonie ) bylo 10 osob mialam kurs kasjera i zgadnijcie kto prace dostał?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys na kursie kasjera byłam wyjazdowo i płaciłam dużo więcej a teraz taka wygoda,że te firmy szkoleniowe ułatwiają na platformie do nauki.tylko korzystać jak ktoś chce zaoszczedzić i czas i kaskę.ja do racjonalnych należę więc jak miałabym przepłacac za to samo to wole opcję w domu skoro się różni tylko formą nauki a świadectwo i program mają taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam kursy interpersonalne :) Znam ciekawą stronę ze szkoleniami. Portal nazywa się rekrutacyjna rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo gorąco również polecam rekrutacyjnarewolucja.pl, portal z szeroką gamą szkoleń, które mogą pomóc Ci znaleźć pracę swojego życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
polecam skorzystać z kursów i szkoleń dostępnych na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja002
Dobrze jest też znać Excela na poziomie chociaż średniozaawansowanym. Jak szukałam pracy to wielu pracodawców zwracało na to uwagę. I nie był to wymóg proforma. Widzę teraz jak przydaje mi się znajomość excela w pracy. Kurs zrobiłam sobie zdalnie na https://chcesieuczyc.pl/. Mam certyfikat i każdy pracodawca, z którym miałam styczność go uznawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego doświadczenia wiem ,że najlepiej robić szkolenia zawodowe ale nie koniecznie sprzedazowe czy z kadr bo każdy to robi .najwazniejsze żeby mieć wiedze po kursie bo to się przydaje w pracy. polecam portal inwestycja w kadry tam jest dużo sprawdzonych szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to dużo sie można dowiedzieć na szkoleniach realizowanych przez Eduexpert. Zazwyczaj robią te szkolenia 1 dniowe, z całym pakietem – materiały plus wyżywienie. Co do konkretnych kosztów to na stronie www.eduexpert.pl ą dokładną rozpiskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Akademię Nauki. Szkolenie nie jest lekkie, bo jest dużo nauki w krótkim czasie i nawet myślałem, ze nie dam rady. Wszyscy w grupie zdali. Polecam u nich trenera Monikę, niestety nazwiska nie pamiętam. Naprawdę super się z nią pracowało. Jeden z najlepszych jakich w życiu spotkałem, a byłem na wielu szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam stronę z kursami jak www.myskills.pl gdzie można znaleźć coś dla siebie w odpowiedniej cenie. Miałem okazję korzystać z jednego kursu od nich i jestem zadowolony podejściem i profesjonalizmem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na kurs związany z moją pasją i skończyłam kurs florystyczny w http://www.artico.com.pl/ w Krakowie, teraz planuję otworzyć swoją własną kwiaciarnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławeki
A w którą stronę chcesz iść? Bo kierunków jest sporo... Ja wybrałem opcję, która da mi pewną pracę i przyzwoitą pensję. Zrobiłem kurs na wózki widłowe (w kursy Marko we Wrocławiu, bardzo porządna szkoła i cena dobra) mam uprawnienia i pracę szybko znalazłem. Ale to jak kto woli... i kto w czym się widzi. Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie takie kursy jak moja siostra http://reaktor.pwn.pl/kursy/ a robi to wszystko po to żeby jeszcze bardziej utrwalić swoją wiedzę i nauczyć sie nowych rzeczy. Pomoże jej to na pewno w znalezieniu lepszej pracy. Zawsze warto jest stawiac na swój rozwój. Takze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×