Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nokijaczarna

jakie KURSY polecacie???

Polecane posty

Gość szymmon44
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości kursów o świetnych predyspozycjach to polecam https://aasynetu.pl/ niesamowitej jakości profesjonalne kursy dzięki którym możecie nabyć bardzo dobrą wiedzę z zakresu obsługi komputera, poczty, Facebooka - istna rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa65
Mysle, że jeżeli ktoś jest zainteresowany fizjoterapią to warto udać się na kurs w http://szkolenia-mazur.pl stawiaja przede wszytskim na jakośc szkoleń i profesjonalne podejście do ucznia. Na pewno wyniesiesz z nich sporo dodatkowej wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenna123
Dla każdego, kto wynajmuje lub zamierza wynajmować mieszkanie czy lokal na biuro i chce dowiedzieć się jak zrobić to skutecznie, by jak najlepiej zadbać o własne interesy, powinien zapisać się na kurs do Akademii Najemcy http://akademianajemcy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue Education Wrocław
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 Wrocław, tel 535 400 556, mail: wroclaw@blue.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.blue.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że warto zrobić dobry kurs zawodowy. Ja podczas studiów zrobiłam kurs masażu w www.kursal.pl. Mają w ofercie sporo innych zawodów. Warto zajrzeć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nabór zimowy W18 rozpoczęty! Zapisz się do naszej szkoły, wybieraj kierunki, zdobądź wymarzony zawód już w rok! W swojej ofercie mamy gimnazjum, liceum i szkoły policealne dla dorosłych w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym do wyboru. Zajęcia w centrum, własne pracownie zawodowe, wykwalifikowana kadra, wydajemy legitymację na zniżki, zaświadczenia o nauce. Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl, www.nova.edu.pl Polub nas na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaKowaczewa
To zależy , co kto ma ukończone , w sensie jaki ma zawód . Ja jestem terapuetą zajęciowym i bardzo polecam kursy integracji sensorycznej z firmą Soyer . Po tym kursie otrzymałam certyfikat ;)a samą firmę bardzo polecam , jest juz dość długo na rynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatahogata
a nie myślałaś np o księgowości? teraz w akademii biznesu mają sporo fajnych kursów i naczuczą cię wszystkiego, ja robiłam u nich pakiet ms office i bardzo mi się przydał w pracy w życiu-choćby podczas napisania Cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbertus44
Zależy jeszcze jakie szkolenia mogą Cię interesować. Moim zdaniem wato zrobić na pewno z Pakietu Microsoft bo samodzielnie m.in w excelu naprawdę ciężko się odnaleźć. Ja na takim szkoleniu byłam w Firmie Informatycznej Szansa i zdecydowanie polecam. Super nauczyciele, którzy zwracają przede wszystkim uwagę na potrzeby klienta. Do tego dają konkretną dawkę wiedzy i przydatnych umiejętności. W mojej opinii było warto, a dodatkowo otrzymałam na koniec certyfikat Microsoft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renix
Kursy przede wszystkim powinny być dobrze przygotowane i prowadzone. Warto wybrać takie dobrze przygotowane. Szczerze mówiąc to Soyer jest doskonałym organizatorem i bardzo dobrze prowadzą kursy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja robiłem kursy w firmie szkoleniowej Kar-Group. Zobacz sobie mają wiele kursów. I mogę polecić jakość i obsługę firmy. http://kar-group.elk.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z angielskim pracy nie masz? Za korki w moim mieście można dostać 50 zł za godzinę i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to polecam wam udać się do firmy www.mmpasja.edu.pl Jest to centrum edukacji, które organizuje kursy kosmetyczne. Mają bardzo szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki669
Możesz uczyć angielskiego przez skypa online. Jeśli do biura to oprócz znajomości języka potrzebna będzie znajomość Excela. Można tego nauczyć się na kursie https://eduexcel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.akademia-spa.pl, maja profesjonalne kursy masażu. Byłam tym już dość dawno, ale wiedzę i doświadczenie nabyte u nich stosuje po dziś dzień. Gorąco zachęcam do odwiedzenia strony, tam szczegółowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkkaa

Po wszelkiego rodzaju kursy polecam zerknąć na akcjaserca.pl . Robiłam u nich swego czasu kurs instruktora pływania. Wybór mają bardzo duży, natomiast ceny na tyle konkurencyjne, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przekwalifikowałam, bo u mnie w mieście najwyższe stawki były na kasie. 🙂 Zrobiłam kurs sprzedawcy-kasjera w Centrum Doskonalenia Zawodowego i na tej podstawie podpisano ze mną umowę, bo dzięki temu kursowi uzyskałam kwalifikacje zawodowe. Sam kurs odbyłam szybko i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×