Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wakaaacje

jaka miejscowość nad morzem na wyjazd z małym dzieckiem?

Polecane posty

Gość wakaaacje

Chcemy się w lipcu wybrać z córką nad morze, będzie miała 4 miesiące. Jaką miejscowość polecacie, żeby można było pospacerować i miło spędzić czas z maleństwem? Nie byłam w Polsce na wakacjach kilka dobrych lat, dlatego się nie orientuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma 4 latka, Ja co roku jestem w Kołobrzegu, odkad się urodziła, jest to miasto jak mówią dla emerytów i rodzin z dziećmi, nie ma tam dyskotek, jest spokój i dużo atrakcji zawsze dla dzieci.Ogólnie jestem zakochana w Kołobrzegu, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog pytanie
najlepiej jakaś mała miejscowość typu Chłopy, Sarbinowo, Grzybowo, no chyba, ze lubisz tłumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog pytanie
a dl amnie osobiście Kołobzreg owszem, ale nie w sezonie, bo tłumy są strasznie. Za to uwielbiam jeździć tam zimą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karwia ,Rewal ja mieszkam nad morzem 30 lat i czasami jeździmy do znajomych właśnie do Karwi tak jest super ,nie ma tłumów .Kołobrzegu raczej nie polecam mieszkałam tam 2 lata ,nie ma spokoju bo domyślam się że jak jedziesz z dzieckiem do zależy Tobie aby nie szwendały się po plaży pijane mordy a szwendają się w krynicy ,w Jastrzębiej łeba też pustakami nie grzeszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakaaacje
dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam nad morzem i mogę faktycznie polecić Jarosławiec, chałupy, Sarnbionowo. Inne miejscowości są bardzo zatłoczone latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zachodniopomorskie
tam jest wiele małych miejscowości gdzie można jechać w szczycie sezonu i nie ma tłumów - Ustronie, Rewal - czasami bywa tłoczno, Sianożęty, Międzywodzie, Mielno, Dziwnów, Dziwnówek, Niechorze. Jest w czym wybierać. I jest tam wspaniale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska a a a
Ja polecam Pobierowo :) tam jest super sama tam jezdze z synem a na lato pojedziemy już w czworke z Mala Majeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Grzybowo, świetne miasteczko wypoczynkowe. Mnóstwo rodzin z dziećmi, blisko do morza. Jeżeli mogę polecić pensjonat, to Szekla. Tanio, ładne pokoje (prosić o duży!), na każdym piętrze aneksy kuchenne, także można samemu gotować, ale dla leniuszków jest też stołówka :) mnóstwo terenu zielonego do zabawy z dzieckiem, miejsce na ognicho i grilla. Byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Grzybowo, świetne miasteczko wypoczynkowe. Mnóstwo rodzin z dziećmi, blisko do morza. Jeżeli mogę polecić pensjonat, to Szekla. Tanio, ładne pokoje (prosić o duży!), na każdym piętrze aneksy kuchenne, także można samemu gotować, ale dla leniuszków jest też stołówka :) mnóstwo terenu zielonego do zabawy z dzieckiem, miejsce na ognicho i grilla. Byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Chomiczówki w Łebie możesz się wybrać na rodzinny pobyt, szczególnie ze względu na zróżnicowane czasu wolnego dla dzieciaków i dorosłych. Jako rodzic przyznam miałem duży spokój. Żona też zadowolona. Dzieci wybawiły się za wszystkie czasy. Dobrze zjedliśmy, pogoda dopisała, ale w razie gdyby coś się zrąbało to zawsze jest bezpłatny basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×