Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jeszcze 7 kilo

SCHUDŁAM 15 kilo,do mety zostało mi 7 kilo

Polecane posty

Witam waze 75 kg i mam 180 cm wzrostu,chce wazyc 68 kg,jak kilka lat temu. napisze co robilam ze schudlam 15 kilo,oczywiscie dla kogos moze to byc dobra metoda a dla drugiej osoby nie za bardzo,kazdy z nam ma inny organizm. -ćwiczenia codziennie przez godz,aby byc calym mokrym[teraz cwicze 5 razy w tyg na silowni,albo w domu na orbitreku,steperze lub rowerku,basen czasem tez] -śniadanie obfite[jak nie jem sniadania caly dzien mam napady glody] -posilki co 2-3 godz,male porcje -nie jem nic po 18 nawet po 17.ale jak nie zjem obiadu i wroce pozno to jem nawet o 20 -do kazdego posilku cos białkowego,bo jak zjem same warzywa to sytosc mam tylko na godzinke -duzo wody niegazowanej dziennie -slodycze tylko po sniadaniu albo po wczesnym obiedzie,nigdy na wieczor,oczywiscie jak jestem na imprezie to zjem kawałek tortu -nigdy sie nie glodze -nie licze kalorii to by bylo na tyle,oczywscie wiem ze łatwo mi mowic ale na poczatku tez mi bylo ciezko,ale dalam rade,zawsze jadlam wieksze porcje a teraz mam jesc male?ale dalam rade,tak samo slodycze?jadlam je caly czas,batony,czekolady,lody,non stop,ale teraz jem je bardzo rzadko,tak samo ćwiczenia,komus sie wydaje to nierealne,dla mnie tez bylo,zaczylam od 5 minut dziennie,teraz godz dla mnie to pestka,a jaka mam skore i brak cellulitu,do kazdego posilku daj cos bialkowego,zawsze jem mleko,jogurty,kurczaka,tunczyka,fasolke i wiele innych,nauczylam sie tworzyc dania bardzo smaczne, tak samo jak ide na imprezke to jem wszytko,po prostu cwicze zawsze w tym dniu,pije tez alkohol,oczywiscie mowie tu o imprezce raz w tyg a nie czesciej. przez miesiac nie jadlam slodyczy wcale,zrobilam sobie odwyk od nich,ale jak ktos nie moze wytrzymac to trzeba zjesc bo sie czlowiek pozniej rzuci ze zdwojona sila na wszystko zostalo mi jeszcze troche ale sadze ze dam rade,nie zapszepaszcze swojego wysilku i tego jak sie teraz dobrze czuje w swoim ciele a nie wiecznie najedzona i jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak schudnac 5 kilo
kurcze ja mam podobnie,ale mniejszy wzrost,chce schudnac 5 kilo w miesiac,i do tego jeszcze dwa mi zostanie,jest tu kilka dziewczyn ktore walcza z 5 kilogramami,ale to jest fajne ze tyle juz za nami,jak sobie przypomne ze schudlam 7 kilo i zostalo mi 15 kilo a teraz jest odwrotnie,ale sie ciesze i warto dalej dzialac zeby osiaganac swoj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze teraz leciec,ale bede pozniej albo jutro,to pogadamy ok:) ja juz teraz wiem-jak ktos sie wezmie ostro za siebie to wygra walke ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś na sb
gratuluję, ja mam 14kg za sobą i zostało mi jeszcze 3kg nie mam juz na tyle silnej woli żeby trzymać ściśle dietke sb pozwalam sobie na jakies smakołyki czasem ale nie tyje nawet po wypaśnym grillowaniu itp zaczełam skakac na skakance i czekam na efekty ;) moja dieta tez nie zadna glodowka czy liczenie kcl takie sa najlepsze a efekty super mimo wolniejszych spadkow kg samopoczucie lepsze i chec walki z kg silna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś na sb
ja nie ćwiczylam przez ten czas teraz sie za to biore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×