Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nie chcialabym byc niegrzeczna

co myslicie o butach wojasa?

Polecane posty

Gość noname_lca
A ja kupiłem w sklepie firmowym Wojas półbuty na grubszej podeszwie - takie na sezon jesienno zimowy. Po miesiącu użytkowania (do pracy w biurze) podeszwa w jednym bucie zaczęła odklejać się w dwóch miejscach. Złożyłem reklamację. Otrzymałem odpowiedź, że reklamacja została odrzucona. Jako powód wskazano: uszkodzenie mechaniczne. Interweniowałem drogą e-mail i telefoniczną w centrali Wojas. Następnie otrzymałem SMS z informacją, iż obuwie zostało naprawione. Udałem się do sklepu po odbiór obuwia i stwierdziłem, że zostało "naprawione" bardzo niestarannie, a dodatkowo but został ubrudzony klejem (amatorska robota). Nie przyjąłem takiego obuwia i odwołałem się ponownie żądając wymiany na nowe. Dostałem odpowiedź, że mogę wybrać sobie dowolną parę obuwia, więc tak tez zrobiłem. Mimo, iż wybrałem inny model to już na trzeci dzień widzę jakby w jednym miejscu podeszwa zaczynała odchodzić od skóry. Podsumowując: obuwie Wojas jest bardzo kiepskiej jakości, jeśli chodzi o trwałość, a i normalnością jest, że lewy but nie jest identycznie wykonany (szycie) jak prawy, a cena wysoka. Mam zdecydowanie tańsze buty, które zdecydowanie dłużej wytrzymały, a jak już zaczęły rozklejać się to mi podeszwy wymienili na nowe i dalej w nich śmigam. jednym słowem nie polecam firmy Wojas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfasjonizt
ja z reguly nie wydaje duzych pieniedzy na buty, bo lubie zmieniac fasony i style, ale chetnie sie dowiem, która firma tak chętnie honoruje różne reklamacje :) jak jeszcze mozna na tym tyle zyskac, to chyba warto sie podzielic tą wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misanna
Ja miałam podobnie w jednej firmie, tak ze mialam zabarwiona całą stope na granatowo i nijak. Jak widac co osoba to inna reakcja. Mnie po prostu pekl w butach obcas, bez zadnej wyraznej przyczyny tym bardziej, ze szpilki nie byly jakos eksploatowane. Na szczescie nic sie nie stalo, ale buty do razu pojechaly do reklamacji. Najpierw jakas odmowa, ale nie dałam za wygraną, wysmarowalam pismo i juz za drugim razem reklamacje mi przyjeto. Trudno jednak powiedziec od czego to zalezy, ze z jedni robia to do reki, a inni nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L0LITA
Ja tam lubię buty dobrej jakości i wstyd przyznać, ale potrafię wydać na nie sporo :). Wojas to akurat jedna z moich ulubionych marek. Mam stamtąd dwie pary balerinek, kozaki za kolano i bikersy i wszystkie je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borovvka
z wojasa mam akurat jedną parę - czółenka, które kupiłam na wesele siostry. przyznaję, że były mega wygodne i przetańczyłam w nich całą noc bez żadnego obtarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliatek
to dobrze wiedzieć, bo przymierzam się wlasnie do zakupu butów na majowy ślub przyjaciół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jesieni w 2014 kupilam kozaki Wojas, na szpilce. 699 PLN. W styczniu tego roku zlamal mi sie obcas. Bylam przekonana, ze kupilam te buty w firmie przyjaznej klientowi, ktora dba o jego interesy i rozpatrzy reklamacje pozytywnie. Bardzo sie mylilam. W opinii rzekomy rzeczoznawca napisal, ze buty nie byly uzywane zgodnie z ich przeznaczeniem (nie gralam w nich w koszykowke ani nie szlam pobiegac!) oraz zgadywal, ze buty klejone byly Kropelka oraz widoczna jest ingerencja szewska w obuwie! Czyli nie powinnam ich naprawiac ani o nie dbac, a zepsute wyrzucic... Napisalam odwolanie. Czekam. Zastanawiam sie, co zrobic w razie odmowy. Chodzi o wymiane zlamanego obcasa (koszt moze 20 PLN). Mysle, ze firma Wojas lekcewazy klientow, nie stosuje zasady pomocy klientowi w problemie wynikajacym z niskiej jakosci towarow uzytych do produkcji obuwia, czyli nie poczuwa sie do zadnej odpowiedzialnosci wzgledem klienta. Co moge zrobic, zeby dochodzic swoich praw w razie kolejnej odmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, ja nigdy nie miałam problemów z butami z wojasa, ale może to dlatego, że nigdy nie spotkałam się z tym, żeby się coś uszkodziło na tyle, aby zgłaszać reklamację i mam nadzieję, że tak zostanie, bo same buty z wojasa sa bardzo ładne, kupuję od kilka lat i nigdy się jeszcze nie zawiodłam na ich butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pytania o reklamacje, najlepiej dzwonić do infolinii i wyjaśnić im sprawę, bo wydaje mi się, że chętnie się dogadają. Co do pytania otwierającego w ogóle dyskusje - no, buty z Wojasa nie należą do najtańszych, ale ogólnie są dobre jakościowo. w ogóle z tego, co kojarze to była jedna z tych firm obuwniczych, które zrodziły się po tym masowym upadku tego rodzaju firm na początku lat 90. Badura chyba jeszcze jest z teog okresu, ale ich butów nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!!! Obuwie wyjątkowo złej jakości i wyjątkowo drogie. Po 4 miesiącach użytkowania rozsypało się ( podeszwa pękła na pół), reklamacja została odrzucona, stwierdzono, że to wina użytkowania. Ich buty chyba służą wyłącznie do dekoracji regałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam
NIE! Wyprodukowali złe obuwie. Powód: felerna skóra. Przyznała się do tego Pani przez telefon z działu reklamacji. Wymienili przyszwy przednie, tylne zostawili bez zmian. Ponowna reklamacja z prośbą o wymianę przyszew tylnych - odrzucona. Już jednak ta skóra jest ok?? Brak szacunku dla klienta, brak dbania o markę. Szczerze polecam Venezię. Mam kozaki, dwie pary balerin - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stópka
Znam problem małych rozmiarów, sama mam 152 cm i stópkę 35, co zazwyczaj kończy się zakupem dziecięcych butów. A wiadomo jak każda kobieta lubię, oryginalne rzeczy. Szukałam, szukałam i tadaaaa: https://e-kaja.pl/kategoria/44/kolekcja-damska rozmiary zaczynają się od 35! A i ceny bardziej ogarnięte niż w zwykłych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria1999
Ja osobiście nigdy nie miałam zastrzeżeń co do jakości obuwia Wojas. Byłam stałą klientką firmy Wojas od wielu lat. Do teraz. W dniu 06.02.2017 zwróciłam nieużywany towar do jednego z stacjonarnych sklepów Wojas. Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego Wojas (https://wojas.pl/info/regulamin-sklepu) oraz informacją od pracownika sklepu stacjonarnego, powinnam otrzymać zwrot należnych mi pieniędzy w terminie do 14 dni. Tymczasem dzisiaj mija miesiąc i ja nadal nie otrzymałam zwrotu moich pieniędzy. Pisałam kilka maili (na adres: sklep@wojas.pl), jak również wysłałam wiele wiadomości poprzez formularz kontaktowy na stronie wojas.pl. - wszystkie pozostały bez odpowiedzi. Próbowałam się do dodzwonić do firmy Wojas (na nr 18 47 917 00) - bez rezultatu. Nie rozumiem dlaczego firma Wojas nie przestrzega regulaminu, który sama stworzyła? Nie rozumiem dlaczego mają problem ze zwrotem pieniędzy klientowi, który zwrócił nieużywany towar?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś to była marka. Dziś mamy średnio ładne za i niezbyt dostosowane do stopy - myślę o tych damskich, które powinny być bardzo wygodne. Jakieś takie niewygodne w palcach i "kłapiące" w pięcie. Za cenę, jaka proponuje firma oczekiwałam czegoś wygodniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.. 2 miesiące temu kupione zamszowe espadryle. Buty faktycznie jeden od drugiego bardzo różnią się wykonaniem, jakbyś dwa różne nr nosiła. Po pierwszym deszczu zdeformowały się tyly i wkładka tak że teraz chodzenie w nich powoduje powstawanie odcisków na piętach- źle dostosowanie do stopy. Po miesiącu gruba biała podeszwa zaczęła się odklejać na tyłach. Powiem jedno, za 300 zł można kupić buty luks w innych firmach choćby w Bayla- mam od nich sztyblety za 360 i są nie do zdarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszej aplikacji znajdziecie mnóstwo butów na przecenie, dlatego polecam tam zajrzeć - mZakupy.com :) Mamy tam oferty z wielu różnych sklepów, więc dla każdego zakresu cen można coś znaleźć :) Monika z mZakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze badziewie,najgorsza firma obuwnicza,dwa razy buty zakupione u nich i za kazdym razem oddane do reklamacji,reklamacje odrzucone, nie kupujcie butow wojasa,totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wojasa polecam lasockiego, wojas to beznadzieja. lasocki jest tanszy i zdecydowanie lepszej jakosci. w balerinach od lasockiego chodze juz trzeci sezon i nic sie z nimi nie dzieje, a wojasa juz po miesiacu odklejaja sie czubki, reklamacji nie uznaja,pisza ze złe użytkowanie, nie polecam,dno i chańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam,chyba,ze ktos lubi wyrzucać pieniadze w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam szpilki ze srebrnym obcasem. Wygodne. Trzy razy miałam je na nogach i z fleków zostały wspomnienia. Reklamację odrzucono. Rozumiem że fleki należy wymienić w zakresie własnym ale nie po trzech użyciach. Buty kosztowały 299 zł. A ile będą mnie kosztowały usługi szewskie? Chińszczyzna więcej nie kupię i nikomu nie polecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają absurdalne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny chore dodatkowo ich postawa przy reklamacji świadczy o wyłudzaniu pieniędzy od klientów. W dziale reklamacji obsługa tragicza, bezczelna kobieta która próbuje krzykiem i zastraszaniem zmęczyć klienta i może odpuści. Bujanie się z reklamacja od 3 miesięcy A ich rzeczoznawca wydał opinie tylko nie wiem o jakich butach mówi bo nic się nie zgadza. Ludzie jest tyle innych firm tam tylko się liczy kasa A towar to bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty z firmy wojas to syf rozklejają się po 2 miesiącach firma umywa ręce nie przyjmują reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam zdecydowanie!!!!!!!!!! buty zakupiłam w kwietniu w maju zaczęły się rozklejać , firma nie uznaje reklamacji ,twierdzi że wszystko wina klienta. znajomi mają to samo odradzam drożyzna i dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wojasa już od dawna nawet nie zachodzę, bo ma absurdalne ceny. Ceni się jak jakieś Ecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaW
A czy kupiliście kiedyś śmierdzące stęchlizną buty w Wojasie? Ja się tak dałam nabrać na promocję... W połowie kwietnia w sklepie Wojasa był przedziwny zapach właśnie stęchlizny, ale ja nie myślałam, że to będzie się trzymało butów na wieki. Potrzebowałam pilnie ładnych butów na przyjęcie, więc próbowałam sobie wmówić, że to klej, lakier, skóra tak śmierdzi. I wietrzyłam kilka miesiecy. W sumie miałam je na sobie 2 razy i za każdym razem byłam skrępowana, bo wiedziałam, że ten zapach się roznosi. Oczywiście reklamacji nie przyjęto, odwołania również. Wciskają mi, że to u mnie w domu zatęchły. Mogę im wysłać obuwie sprzed kilkunastu lat, które mam i jakoś mi nie zatęchło. W każdym razie Wojasa będę z daleka omijać i znajomych ostrzegać. A wtedy im pewnie zaśmierdział się cały magazyn i szybciutko upłynnili na "promocji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka88SW
ja mam tylko kilka par, ale na szczęście wszystkie dobrze wykonane i pachnące. ;) może jakbyś reklamowała od razu to by uwzględnili? ja styczność z ich obsługą miło wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie butów w Wojasie, bo jak coś się z nimi stanie to nie uzyskacie tego czego wymagacie w reklamacji. Doświadczyłam tego, że firma jest takim krętaczem, nie zależy jej w takim razie na klientach tylko swoim interesie. Bardzo serdecznie NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszaniasta
Ja nie myślę tylko wiem, bo sama kupuje, że Wojas robi bardzo dobre jakościowo buty i do tego ładne i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×