Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uboga krewna

Czy farbowane na czarno włosy wyglądają tandetnie?

Polecane posty

Gość uboga krewna

Bo właśnie sobie zrobiłam i mi się podobają. Ale w sumie uświadomiłam sobie, że wszystkie dziewczyny jakie znam z czarnymi włosami to spalone na solarce dziunie. Co myślicie o tym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
też mi się kojarzą z prażynkami z solarium, długie czarne włosy, mocny makijaż - brak smaku i stylu. Ale oczywiście nie wiem jak ty wyglądasz, mowię o swoim pierwszym skojerzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uboga krewna
No, ja oczywiście tak nie wyglądam, w przeciwnym wypadku nie zadawałabym pytania :D Głupie dziunie, teraz i platynowy i czarny kojarzy się z plastikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie kazda dziewczyna to pusta spalona przez solarium lalunia :P I tez co ma kolor wlosow z tandeta ? Jak ktos sie urodziny z czarnymi wlosami to ma je farbowac bo sa tandetne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz zafarbować na bardzo ciemny, prawie czarny brąz. Wygląda bardziej naturalnie, niż czerń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko że czarne włosy
naturalne, a farbowane, to niebo i ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to nie jest jeszcze tak zle jesli komus pasuje tylko nie moge patrzec na rude laski pofarbowane na czarno to od razu sie rzuca w oczy i wtedy to wyglada masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uboga krewna
No właśni o tę różnicę mi chodzi. Od razu widać, że farba to farba. I pytałam z ciekawości, chciałam wiedzieć czy innym też się kojarzy z plastikami z solarium. :P A ciemne brązowe już miałam ale chciałam coś nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalne, a farbowane, to niebo i ziemia. Rude ponoć też :-o Ja jestem ruda w oryginale i wyglądałam strasznie. Teraz farbuję na baaardzo ciemny brąz i wyglądam zdecydowanie lepiej. Robię hennę na brwi i rzęsy, co daje naturalny wygląd. Nikt by nie powiedział, że kolor moich włosów jest wynikiem farbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie moge patrzec na rude laski pofarbowane na czarno to od razu sie rzuca w oczy i wtedy to wyglada masakrycznie. Bo często zapomina się o brwiach i rzęsach. Poza tym wiele rudzielców ma dość specyficzny koloryt skóry. Mnie to - na szczęście, ominęło i moje włosy mają naturalny, brunatny kolor. Robię jeszcze płukanki z kawy i orzecha włoskiego. Czasem z henny. I jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errt33333
ja nie farbuje i dobrze mi z tym, natura wie jaki kolor ma nam dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uboga krewna
errt33333 - czy temat brzmi "Farbujecie włosy"? Ciekawe czy jak natura daje komuś trzeci sutek to też wie co robi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×