Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nightshade

SCHUDNĄĆ DO ŚWIĄT -5KG!!! Zapraszam :)

Polecane posty

Witam wszystkich zainteresowanych :) Może cos o mnie... mam 174 cm wzrostu, obecna waga 66,5 kg, marzy mi się 61-62 kg :) Od zeszłego tygodnia jestem na diecie.... jem 500-800 kcal dziennie, codziennie się ważę... udało mi się zrzucić w tym czasie 3,5 kg :) Do celu zostałomi ok. 5kg.... może ktoś się przyłączy, będzie razniej w grupie :) Zapraszam zdecydowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadłospis na dziś : Sniadanie: twarożek Obiad: gotowane kotlety sojowe, pomidor, sałata Kolacja: serek wiejski + jabłka w ramach przekąski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo-jo-jo-joooo
i potem j0-jo sie klania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
ja bardzo chetnie sie przyłączę już od dawna stosuję dietę MŻ, a od początku lutego jeżdżę na rowerku stacjonarnym średnio 5 razy w tygodniu przez ok 40 min dziennie. dziś mam wielkiego doła. mam tak wielki wzdęty brzuch, że czuję się jakbym miała ze 200 kg :/ mój wzrost 174 cm waga 69 kg. bardzo chciałabym zrzucić te 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
Nightshade jak udało Ci się zrzucić te 3,5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mieszaniec55 .... jak miło, że nie jestem sama :) :) Jesteśmy tego samego wzrostu, no i waga podobna.... fajnie :) Te 3,5 kg schudłam ograniczając się właśnie do 500-800 kcal dziennie, zaczęłam od tamtego poniedziałku w weekend jadłam normalnie tylko mniej niż zazwyczaj.... ogólnie stawiam na duzo białka w diecie, ale są i owoce czy warzywa na przekąskę... staram się jeść tak co 2-3h, żeby nie dopuścić do uczucia głodu i najpózniej o 19 jakaś lekka kolacja też mam problem z brzuchem... tylko zjem cos więcej i wystaje jak balon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt więcej nie dołączy???..... Szkoda :( Tak czy siak, będę pisać choćbym sama była..... Dzisiejszy dzień dietkowo udany, jestem już po kolacji.... wyszło dziś ok 600 kcal. i nie jestem głodna nawet :) muszę tylko jeszcze pić większe ilości wody... cięzko będzie, bo w zupełności mi wystarcza 0,5 l.... więc od jutra jeszcze nad tym będę pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) tez mam taki cel 5 kg i od wczoraj zaczełam diete sb powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 dzięki :) Tobie też życzę powodzonka na sb.... a na Wielkanoc o 5 kg mniej..... oby się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie nam :) musi :) pozdrawiam zagladne tu jeszzce , pewnie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po wielkanocy
2 razy tyle przytyjesz. Jakim cudem chcesz życ na 500 kcal? Jak chcesz zeby twoje cialo i mozg funkcjonowaly? Jak skonczysz diete i zaczniesz jesc troche wiecej to organizm bedzie magazynował wszystko co sie da "na zapas". Dodatkowo rozwalasz sobie metabolizm i zeby jeszcze kiedys schudnąć bedziesz potrzebowala coraz mniejszej ilosci kalorii, a w koncu bez roznicy - jedzac duzo czy malo, i tak bedziesz tyla. Latwo jest sie przeglodzic, schudnac i sie cieszysc - na krotko. Nic trudnego, banał. Trudniej włączyc w odchudzanie MYŚLENIE i schudnąć zdrowo. Ale Twoje ciało i Twoje zdrowie, rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też , też
Też chciałabym schudnąć z 5 kg (164 cm, 65 kg), ale mogę nie jeść pieczywa, ziemniaków, czy w dzień słodyczy ale jak przychodzi godz 20 i noc to kuszą mnie słodycze. Czy na diecie np 800-1000 cal można zjeść czekoladę, chałwę, ciastka? Czy się schudnie coś wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po wielkanocy dzieki za poradę, drugi raz już sie tak odchudzam, miałam miesiąc przerwy gdzie jadłam normalnie i wrócił mi tylko 1 kg, więc widocznie nie każdego się to tyczy..... z jednym się tylko zgodzę tak jak piszesz.... moje ciało, moje zdrowie, więc robię co chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też , też mam to samo... uwielbiam słodycze, a zwłaszcza wieczorami :( nieraz sobie na odrobinę pozwolę, ale wliczam to w dzienne kalorie, jednak to już naprawdę raz na jakiś czas, bo nie umiem poprzestac na 1 kostce czekolady :( jak mi sie bardzo chce słodkiego to pije cole light i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też , też
Ja potrafię wchłonąć calutką czekoladę lub chałwę 100g :-( A cole light można pić i sie schudnie??? Jejku już bym zjadła chałwę,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaha
cola light nie ma prawie kalorii ma zero prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w klubie.... u mnie też czekolada na jeden raz, za chałwą akurat nie przepadam.... cola light może i nie zdrowa, ale piję ją bezkarnie i nie widzę żeby miała jakiś wpływ na chudnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może cola nie ma wplywu na chudniecei ale po niej nie przytyjesz , tyle ze jest ni za zdrowa ale czasem tez pije jak mnie ciagnie na slodkie :) tearz nie pije bo na sb nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cole light piję codziennie, bo jest dla mnie to taki zamiennik herbaty ( której nie lubię ), a samej wody nie dałabym rady, zresztą tak jak pisałam to za mało piję niestety :( serene63 tak patrzę na Twoją stopkę i postanowiłam, że też się zmierzę, będzie dla porównania pózniej ile cm i gdzie ubyło, bo z wagą to różnie nieraz bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano waga pokazała o 0,4 kgmniej niż wczoraj :) czyli od początku diety już 4 kg mniej :D jestem na półmetku, teraz będzie najgorzej, walka o ostatnie 4-5 kg.... ale jestem dobrej myśli, poza tym mam dużo czasu, więc napewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokonałam pomiarów i wygląda to tak :o : Biust: 93 cm Talia: 73 cm Biodra: 101 cm Udo: 59 cm Łydka: 35 cm No cóż do ideału to mi jeszcze dużo brakuje :P, najbardziej mi zalezy, żeby schudnąć w biodrach i udach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie jest zle:) a ja zmienilam stopke , bo bylam rano u krawcowej ( pietro nizej w moim bloku) , i poprosialm ja zeby mnie zmierzyal fachowo :) wiec wymiary deko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghdfghfghjdfghj
kurwa mac no pyszne sa z serem topionym z prezpisu ojeju tzn zeby to do piekarnika i niech sie ser rozpusci do tgeo pomidora i pieprzu i odrobine szczypiorka http://www.youtube.com/watch?v=fjy3AT4iEUs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 jak bym chciała mieć tyle w udzie co Ty :o , pewnie nogi to masz zgrabne :) w talii podobnie mamy, ale dla mnie znów talia nie jest dużym problemem, tylko ten wielki tyłek i górna część ud :( a tak wogóle to gdzie się mierzy prawidłowo obwód uda, bo nie wiem czy dobrze zmierzyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi moze i sa zgrabne ale jat teraz sie odchudze z brzucha, nogi tez moga poleciec z wagi beda za chude wtedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 więc życzę Ci, żeby tylko w talii Ci ubyło ;) ja nie mam "za chudych" miejsc... raczej mi się wszystko równomiernie rozkłada ;) Tak myślałam co dziś zjeść i wstępnie mój jadłospis na dziś wygląda tak : Sniadanie: serek wiejski Obiad: grilowana pierś z marchewką i groszkiem Kolacja: duży jogurt 0% Plus do tego jakieś drobne przekąski typu jabłko lub zupka fit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mlautko jesz j ja na sb jestem pojedzona na sniadanie zjadąłm juz galarete z indyka,3 parowki z miesa z szynki ( 93 % miesa z szynki w parowkach) ,łyzeczka chrzanu, kawa z mlekiem teraz 2 sniadanie pestki z dyni, pestki z slonecznika , ozrechy wloskie, tu juz jest jakies 550 kcal , a dow ieczora bedzie jeszce duzo wiecej jeszcze 4 posilki , a sie chudnie :) dla mnie rewelka ta dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
hej, ja mam 180cm i tez chce schudnac 5kg, w sumie nie wiem ile teraz waze, mysle ze cos ok 65-66kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dż...
serene, gdzie ty takie fajne parowki kupilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×