Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

jestem zawistną kobietą

Polecane posty

wkurzyłam sie dizsiaj bo gdy ja muszę nad wszystkim sama pracować, inna znajdize zawsze frajera któy jej zrobi projekt, usmeichnei sie do wykladowcy i dostanei zal na "pan da 3" i tak jest ze wszystkim, ja o wsyzstko się staram, rzetelnei uczciwie a w nagrodę dostaję kwestionowanie moich kompetencji, nabijanei sie etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo brzydule musza sie starac
a piekne wystarczy ze sie slodko usmiechnal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
bo tak mają brzydkie kobiety :P ja załatwiam wszystko na uczelni i w pracy- na uśmiech i słodkie oczy :P i też mi zazdrośnice dogadują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
o tak, na pewno jesteś śliczna :D i to właśnie dlatego nie masz na stanie nikogo, kto by za Ciebie robił projekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem madra i uczciwa, a potem muszę jeszcze facetowi udowadniać że to ja sama zrobiłam, bo on trkatuje mnei z góry jakby projekt nei był mój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo brzydule musza sie starac
oklamuj sie ze swoja uroda jak tak sobie chcesz. Piekne maja poprostu latwiej w zyciu w przeciwienstwie do brzydul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi face tzasugerował (w projkcie zespołowym że podpiełam sie pod kolegów, co było bezpodstawnym oskarżeniem i został za to skarcony!) a kaumpeli wpisał zal za NIC (zero obecnosci an zajeciach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
nie no, ona jest piękna. tak bardzo, że potencjalni wykonawcy projektów wstydzą się proponować swoje usługi :D nie ma to jak oślepiająca uroda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość springgrl
to się nie staraj i zacznij postępować tak jak one. Uśmiech na twarzy pierś do przodu i działasz.Chyba, że traktowanie kobiet przedmiotowo jest dla Ciebie poniżające, no to wtedy nie marudź i pogódź się z takim stanem rzeczy.Your choice. ech życie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
hahah, a ja ostatnio zaliczyłam egzamin ustny po jednym pytaniu :P cała reszta dostawała 4, 5 pytań :D a wykładowca faajny, już jedną studentkę wyrwał hihi (zostawił dla niej rodzinę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
wypowiedź z 15.06 była o Tobie fiku, ujęłam Cię w 3 osobie. ależ domyślna jesteś, jak na świetną studentkę przystało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie i ku przestrodze
Takie Zosie samosie często kończą same, ew. z gromadką kotów przy boku :) Dobrze, że chociaż zdajesz sobie sprawę z tego, że jestes zawistna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo brzydule musza sie starac
i dlatego wykladowcy uwazaja cie za plagiatorke taaaa :D ale ci matka najebala bzdur do lba ze az zal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
u mnie też państwowa uczelnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wypowiedź z 15.06 była o Tobie fiku, ujęłam Cię w 3 osobie. ależ domyślna jesteś, jak na świetną studentkę przystało " napisałma przecież: "Ja jestem dumna i ambitna, a do tego zdolna i sama potrafię "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
O jeżu malusieńki... chodziło mi o moją wypowiedź: "nie no, ona jest piękna. tak bardzo, że potencjalni wykonawcy projektów wstydzą się proponować swoje usługi nie ma to jak oślepiająca uroda " którą zripostowałaś: "Kupela jest mniej atrakcyjna, choc ładna" :D kurs logiki by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie by sie przydał kurs logiki: odpowiedizałm ci an pytanie: "Ja jestem dumna i ambitna, a do tego zdolna i sama potrafię "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
to zapiszmy się razem. ja zaliczę go po jednym pytaniu, a Ty oblejesz koncertowo, bo wykładowca ma rozwinięte poczucie estetyki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Kupela jest mniej atrakcyjna, choc ładna"" jest odpowiedizą na: "oklamuj sie ze swoja uroda jak tak sobie chcesz. Piekne maja poprostu latwiej w zyciu w przeciwienstwie do brzydul" naucz sie czytać ze zrozumeineim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo brzydule musza sie starac
To czemu jestes zawistna? jesli nie chcesz byc takie jak one to jaki ma sens zalozenie tego topa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to zapiszmy się razem. ja zaliczę go po jednym pytaniu, a Ty oblejesz koncertowo, bo wykładowca ma rozwinięte poczucie estetyki " no tak skoro na nic innego cie nei stać to musisz pokazać dupę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo brzydule musza sie starac
Mniej atrakcyjna twoim zdaniem ale dla wykladowcow /kumpli moze jest lepsza od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wkurzyłam się, że moją pracę się kwestionuje a osobie któa przez całe studia nic nei zrobiłą sama trakruje sie ulgowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj się,
nie muszę pokazywać dupy, wystarczy twarz :D ale u Ciebie z twarzą ciężko, więc zapewne od razu sięgasz po ciężki (sic!) kaliber :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpela jest wesoła i sympatyczna :) dobrze jej życzę, nie mam pretensji do niej, tylko wkurza mnei ż eode mnei sie wymaga a inni sa na innych prawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×