Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmm....

Kobieta i siłownia

Polecane posty

Gość hmmmmmm....

Witam, od pewnego czasu chodze na silownie, dlatego, ze po wysiłku fizycznym lepiej sie czuje. Głownie cwicze brzuch i ramiona. Wiadomo, ze poprzez parominutowe machanie hantelkami nie wyrobia mi sie miesnie, a czasem mam wrazenie, ze niektorzy tak mysla(kobieta z ciezarkami). I tu moje pytanie-dlaczego co niektorzy mezczyzni "dziwnie" sie patrza na kobiety chodzace na silownie. Pochodze z mniejszego miasta, wiem, ze w wiekszych norma jest to, ze kobiety chca i dbaja o siebie poprzez cwiczenia na silowni. Moim zdaniem takie kobiety nalezy podziwiac za samą motywacje. Panowie-co Wy sadzicie o kobietach cwiczacych na silowni-podsmiechujecie sie z nich czy podziwiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie-co Wy sadzicie o kobietach cwiczacych na silowni-podsmiech*jecie sie z nich czy podziwiacie? Ci którzy chodzą tam na podryw zapewne marnują czas na takie akcje. Normalni faceci chodzą na siłownię, by poćwiczyć i nie oglądają się za pannami. Ba! Mają je w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinach
Damascenka masz racje. Facet idzie na silownie przypakowac. Gdy chce poderwac - idzie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tam chodzisz na konkurs popularności czy ćwiczyć, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątek weekendu początek
Kobiety na ogół robią aeroby, brzuszki, ewentualnie machają 1-4 kilogramowymi sztangielkami albo ćwiczą pośladki na maszynie oczywiście bez dodatkowego obciążenia :D Więc nikt nie pomyśli, że ćwiczą na masę, spokojnie :D :D A facet jak to facet, lubi popatrzeć na ładne ciałko. Jeśli czujesz się nieswojo na siłowni wybierz fitness :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda pakerka
Jak mnie wkurzają te laski na siłowni!!! Chodzą takie parę lat, udają, że ćwiczą, a efektów zero... Tylko maszyny zajmują. Spadajcie na fitness lale, a siłownie zostawcie tym, co chcą naprawdę poćwiczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia,,,,
do tego wyzej: żałosny koleś jesteś... przeciez kobiety chodza poćwiczyć dla zdrowia, lepszego samopoczucia itp a nie po to żeby wyrobić takie mięśnie jak facet, zresztą kobieta nie będzie miała takich mięśni jak mężczyzna, zresztą po co, bo jakby to wyglądało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia,,,,
do tego wyzej: żałosny koleś jesteś... przeciez kobiety chodza poćwiczyć dla zdrowia, lepszego samopoczucia itp a nie po to żeby wyrobić takie mięśnie jak facet, zresztą kobieta nie będzie miała takich mięśni jak mężczyzna, zresztą po co, bo jakby to wyglądało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda pakerka
Po pierwsze: jestem kobietą. Po drugie: kto powiedział, że kobiety nie chodzą na siłownię po to, by przypakować? Dla zdrowia i lepszego samopoczucia powiadasz...? Pytanie dlaczego takie prozdrowotnie ćwiczące panny przychodzą zawsze umalowane jak na imprezę i najczęściej skąpo ubrane, a ćwiczą tak, aby tylko się przypadkiem nie spocić? I się jarają, że instruktor biega za nimi jak piesek za suką :O To może im faktycznie samopoczucie poprawić, ale korzyści dla zdrowia nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda pakerka
Na szczęście nie Ty decydujesz o mojej płci :) Masz jakiś problem? Może z tym, że mężczyźni, jak sama stwierdziłaś, mają Cię w poważaniu? Oj, jak mi przykro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy Wy chodząc na siłownie przyjmujecie jakies suplementy, odzywki ? Wspomagacie sie czymś takim dla lepszych, konkretniejszych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady mozna cwiczyc a po treningu ppodejsc do danej panny i sie postarac umówic na randke ;) a potem seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Wszechrzeczy
Na siłowniach w których byłam nigdy faceci nie patrzą się dziwnie na kobiety. Kobiet jest tam dużo więc, nie są jakimś niesamowitym widokiem. Fakt widuję laski w pełnym makijażu, hasające głównie parami, gadające non stop ze sobą a ich największą aktywnością jest spacerek na bieżni. Na szczęście nie jest ich dużo. Ja nie chodzę na siłownię aby ładnie wyglądać czy wyrwać przystojniaka ale aby porządnie się sponiewierać :) Jakoś nikt nie zwraca na mnie specjalnie uwagi, no chyba że słyszą jak z rozmawiam z trenerem po angielsku (mieszkam w Holandii a tam szprecha się po holendersku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę regularnie i nikt się na mnie nie gapi, zresztą ja nie mam czasu na patrzenie czy ktoś się gapi Bo jak pisał ktoś wyżej idę się tak sponiewierać, że nie mam sił na lustrowanie czy ktoś się patrzy czy nie :D a i też lubię niunie w pełnej tapecie, którym się nawet lekko czółko nie zapoci podczas ćwiczeń :D I rzeczywiście potrafią kłapac tak głosno , że własnych myśli człowiek nei słyszy :/ tego akruat nie lubie, bo nie można w ciszy i spokoju ćwiczyć nie wiem, ja zawsze jestem upocona, umęczona i czuję się super po siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne suplementy mają w www.swiatsupli.pl, które realnie potrafią zastąpić codzienną kawę. Używam ich mieszanki białko w połączeniu z kofeiną i przyznam, że podbija mi energię jedna tabletka praktycznie przez cały dzień. Duża wydajność produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalll
Lubię bardzo suplementy od SportDefinition. Mają wysoką jakość mieszanek w niewygórowanych cenach. W kwestii sklepów to jest teraz ich multum. Najczęściej składam zamówienia przez portal http://bodypak.pl. bardzo bogaty, sprawny kontakt z obsługą, wysyłka robiona tak szybko jak to możliwe, bez zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja od swojego trenera dowiedziałam się, że powinnam stosować suplementy potreningowe i tak buszowałam po internecie i znalazłam między innymi tę stronę https://centrumodzywek.net/ zamawiałyście może tam jakieś produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stworzeniu odpowiedniej rzeźby polecam suplement largomass, dzięki niemu udało mi się stworzyć odpowiednią masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement wspierający wzrost masy mięśniowej, a mianowicie largomass, stosowałem przez 3 miesiące i jestem niesamowicie zaskoczony pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zastanawiam się jak wyciągnąć moją kobitkę na siłownię? Bardzo chciałbym, abyśmy razem trenowali, ale jej ciągle się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kup jej dla zachęty jakiś przydatny gadżet na siłkę ;) Zerknij sobie na sklep https://www.poundoutgear.com/ , masz tam mnóstwo pomysłów do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×