Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifilinka

czy wy tez nie wychodzicie na dwór z dzieckiem po szczepieniu>?

Polecane posty

Gość fifilinka

wczoraj córka miala 3 dawkę infarnixu ibv + hib. czy tez nie wychodzicie z dzieckiem przez 3 dni ;po szczepieniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę o czymś takim, moje nie reagowały na szczepienia i normalnie funkcjonowaliśmy. Jakby miały gorączkę to wtedy bym ich nie męczyła spacerami, ale jak nic się nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie wychodzę a zaraz po szczepieniu idziemy na spacer ,jak dotąd moje dzieci nie gorączkowały po szczepieniu więc chodziliśmy na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxf
moje zawszew byly bardzo marudne i maly podwyzszona temperature wiec nie wychodzilam na dwor ale tylko 1-2 dni w zaleznosci jak dlugo sie objawy utrzymaywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja nie wychodzilam - zwłaszcza po szczepieniach zimą - lepiej dmuchać na zimne niż potem rozpisywać się na kafe jakie to dziecko ma problemy po szczepienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja nie wychodzilam - zwłaszcza po szczepieniach zimą - lepiej dmuchać na zimne niż potem rozpisywać się na kafe jakie to dziecko ma problemy po szczepienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem w czym w ogóle
problem. 3 dni nie można wychodzić na zewznątrz po stawianiu dziecku baniek, ale po szczepieniu?? Moje dzieci też nie miewają objawów poszczepiennych, więc zachowujemy się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooomozcie
ja tez nie wychodzilam przez jeden dzien, jak byla brzydka pogoda to na drugi dzien tez i nie z powodu objawow, ale chcialam zeby dzieci sie niczym nie zarazily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×