Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

S_Gosia_S

Pomocy!!! Jakies plamy u 6cio miesieczniaka

Polecane posty

Witam mamusie. Mam ogromny problem moj synek ma straszna wysypke takie malenkie plamki czerwono a raczej jasno rozowe;( Wczoraj gdy go kapalam i zobaczylam na brzuszku mial tak po 3 o to moze dzis rano nie bylo tak samo a dzis wrocilismery ze spaceru i jest caly zwalony. Co to moze byc?? Dodam ze nic nie jadl nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipaplalipapp
idz do lekarza moze to azs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis juz zaden GP po 19 mnie nie przyjmie a dzwonilam do szpitala to powiedzieli ze mam isc do GP. Ale jak maz wroci z pracy to pojade i tak na izbe przyjec;( Tylko chcialam waszej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Musze odnowic temat poniewaz nadal jestem bezsilna. Bylam wczoraj w szpitalu z moim syneczkiem i ''PANI DOKTOR'' stwierdzila ze jest to wirus. Ale jaki wirus to juz nic wiecej nie powiedziala. A mnie dreczy to. Od kiedy plamki wyskakuja przy wirusie??? Moze sie myle ale wirus kojarzy mi sie z goraczka, wymiotami biegunka a nie z jasnorozowymi plamkami na ciele maluszka;(;( Do tego dzis mu wyskoczyly jeszcze plamki za uszamki i jest ich wiecej niz wczoraj;( a na kosci ogonowej z tych malenkich plamek zrobily sie duze plaki;(;(;( Jeju nie wiem co mam robic mamusie pomocy od czego to moze byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dodam ze zadnych badan malemu nie zrobili testow alergicznych nie zrobia mu bo jak stwierdzila to nie jest na tle alergicznym;(;(;( I wyslala nas do domu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo infekcji wirusowych daje wysypki plamiste, niekoniecznie z goraczka; chociazby rozyczka, parwowirusy czy adenowirusy; u takich malych dzieci przebieg infekcji moze byc bardzo nietypowy; moj synek tez mial taka wysypke plamista bez innych objawow, pediatra powiedzial dokladnie to samo co lekarz u ktorego bylas; pokrzywka alergiczna zdecydowanie rozni sie od wysypki infekcyjnej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
do dermatologa... mnie sie wydaje ze potowki... caly dzien na przuszek posypuj zasypke np alantan... i lekko ubierz bo moze byc to efekt przegrzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
brzuszek*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sa potówki. On ma takie maleńkie plamki jasnoróżowe na calej główce na szyi i pod brodka też na twarzy czole nosku powiekach w brwiach cale cialo brzuszek klatka piersiowa plecki na kosci ogonowej z tych palenkich plamek dzis juz zrobily sie 2 duze place. Na nozkach i raczkach tez ma ale nie tak duzo w sumie to w zgieciach ma najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
z opisu wnioskuje ze potowki i w tych duzych plackach moze zagniezdzic sie drozdzak... no ale najlepiej isc do dermatologa... na pogotowiu to sie guzik znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z opisu wnioskuje ze to wlasnie wysypka wirusowa; wskazuje na to sposob jej postepowania i rodzaj zmian; nie wierze ze dziecko wysypaly potowki nagle od stop do glow w przeciagu 24 godz; autorko jesli sie denerwujesz to pojdz do innego lekarza;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lionne wydaje mi sie ze masz racje. Wlasnie wyczytalam w necie i tak mi sie zdaje ze to jest wirusowe. Teraz dokladnie obejrzalam malego i na szyjce juz znikaja a na brzuszku tak jakby byly bledsze. Mam problem z tym aby udac sie tu do innego lekarza w Polsce byloby duzo latwiej. Dziekuje Wam bardzo za pomoc jednak na kafeterii sa jeszcze mili i pomocni ludzie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×