Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Korneliaaaa..

oryginalne imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
Jak oryginalne to Seksburga:) będzie gwarantowalo powodzenie u plci przeciwnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojęcie oryginalności jest różne.. dla jednych to będą imiona, które kiedyś były często nadawane, a dziś to rzadkość (np. Mieczysława, Bolesław), imiona, które brzmią jakoś "zagranicznie", imiona, które ktoś gdzieś zasłyszał.. Dla mnie oryginalne to np. kiedyś było Idalia.. poznałam ją gdy miałyśmy ok 12-13 lat.. dziś mamy 33.. a Idalia jest imieniem już teraz częściej nadawanym i nie wzbudza takich reakcji (zdziwienie, zaciekawienie), jak kiedyś. Znałam osoby o imionach: Pia, Vanilia, Gioia, Olimpia, Synthia.. i myślę, że to mogą być oryginalne imiona. Na studiach, na roku zaś też mieliśmy jedną "oryginalną" jak na nasze roczniki (dziewczyny ur. 81-83)- Bogumiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrianna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia (łac. amelia, z gr. α = "bez" + μέλος, μέλεα = "kończyna, kończyny") – wada wrodzona polegająca na całkowitym braku kończyny lub kończyn. Może stanowić część zespołu wad wrodzonych lub występować jako wada izolowana, w części przypadków będąca wynikiem działania szkodliwych czynników (teratogenów) na rozwijający się zarodek lub płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczekoladova
Ja mam na imię Julia i czasem sobie myślę że mam zbyt popularne imię. Szczególnie na moim roczniku. W szkole w mojej klasie nie mam żadnej innej Julii ale w równoległej klasie sportowej jest ich 5. Piszecie że nigdy nie dalibyście na imię dziecku Julka. Co jest w nim złego? Później będzie moda na np. Grety czy Weroniki, a później nawet na Scholastyki. Ja uważam że lepiej dać na imię Oliwia niż Genowefa. Zrobilibyście takiemu dziecku krzywdę. Inne dzieci by się z nich śmiały :( Mimo to ja nazwę moje dzieci tak: - Dziewczynkę: Dominika albo Estera - Chłopczyka : Maksym. Nie podobają mi się do przesady oryginalne imiona ale takie które poprostu nie często się spotyka. Wolę jednak oryginalne imiona u chłopców niż u dziewczynek. Maksym to zupełnie coś innego niż Maksymilian a jest oryginalne. Na moim roczniku znam 3 Maksymilianów a Maksyma żadnego. I jeśli będziecie chceli zarejestrować i ochrzcić takiego Maksyma to pamiętajcie: dopilnujcie żeby nie było pomyłki z Maksymilianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klemens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Stellę i Ariela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze Gerarda i Halszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prakseda, Petronela, Balbina, Brunhilda, Gracjanna, Bibianna. Swiętosława,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1234pinezka
aurelia mona delfina malina julietta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie córki. Sławna Maja ma 13 lat młodsza Marcelinka 8( w całym temacie ani razu nie mignęło mi to imię). Jak kiedyś będzie trzecia córka to Melania lub Michalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arjana Lorena Gaja Oktawia Eryka Roberta Estera Ernestyna Faustyna Sofia Naomi Afrodyta Gertruda Kornelia Otylia Jagoda Brygida oryginalne imiona z mojego otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julita, Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasha ? Oj mamuśka chyba sie na pannę Grey zapatrzyła ...dobrze że rodzina z glowy to wybiła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubomira Aurelia Łucja Eleonora Korneliusz Ignacy Konstanty Ludwik Michał Rafał ( tak ma na imię mój syn) Leonarda Wawrzyniec Julian/ Julisz Emilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faustyna, Dagmara, Aurelia, Nikoletta, Noelia, Berenika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja córka ma na imię Zoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Fiora? Adelajda, Silja, Marita? , ja osobiscie zakochalam sie w szkockim Saorise (wymowa "Sirsza"). Marze by dac takie imie. Mnie sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blandyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micaela Gomez
Micaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beha
Freja. Najpiekniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córki o nietypowych imionach , dlatego że zawsze podobały mi się niebanalne imiona... :) najstarsza córka Noemi 15 lat mój wybór , druga jest Ewa 10 lat, mąż nalegał na to imię , jestem całkiem znane , trzecia córka... mężowi podobało się Julia... ja nie bardzo chciałam , ale poszliśmy na kompromis i Jest Julianna :) 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Vivien i Vanessie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w 20 tygodniu ciąży. Niestety moj bąbelki nie chce pokazać płci :) Mamy wybrane imiona dla chłopca Julian a dla dziewczynki Klaudyna :) Myślę , że to oryginalne , ale nie przesadzone imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozalia, Bianka , Lilianna, Róża, Gaja, Zoja , Aurelia , Irmina , Paola , Paula , Pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje typy to Klementynka i Reginka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albertyna Morgana Armida Henrietta Aurora Letycja Emma Iris Cecylia Klaryssa Dalila Debora Eleanora Elissa Erminia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba Samuela lub Miriam mogą wydawać się dziwne ale na pewno są wyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×