Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelowa

Pozyczka z WONGA

Polecane posty

Gość gość
Wonga sronga pedalskie cwele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście osobom które chcą mieć pewną pożyczkę w ratach a mają niską zdolność mogę polecić firmę która mi pomogła pomimo kiepskiej sytuacji Wystarczy wypełnić formularz na stronie formularz25.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nimi to nie mam doswiadczenia, ale z tych co wiem ze uczciwiew jest toi na pewno https://www.vivus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczki pozabankowe: - pierwsza pożyczka za DARMO - chwilówki - pożyczki długoterminowe -> WWW.POZYCZKIVIP.PL -> WWW.POZYCZKIVIP.PL -> WWW.POZYCZKIVIP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz dobry bank i dobrą ofertę kredytu samochodowego https://www.bgzbnpparibas.pl Uwazam ze jesli mamy już korzystać to tylko z takich rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadek
Powiem, że nie znam dobrych pożyczek bo za każdą trzeba mniej lub więcej zapłacić. Tanią pożyczkę ma bank Raiffeisen. Jest nieoprocentowana rozłożona na 24 raty a jedyny kosz to prowizja bankowa (2,99%) od pożyczonej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszka

Jak długo czeka się u nich na przyznanie gotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość oszka napisał:

Jak długo czeka się u nich na przyznanie gotówki?

Witam! Oszka, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: www.wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abelard

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki w wonga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 19:16, Gość abelard napisał:

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki w wonga?

Witam! Abelard, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: www.wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie polecam Szybką Gotówkę - brałam u nich pożyczki na różne potrzeby i byłąm bardzo zadowolona, mam z nimi tylko pozytywne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×