Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość quwdhqd

Chcę się wyprowadzić z domu

Polecane posty

Gość quwdhqd

Ojciec-alkoholik, awanturnik, damski bokser. Matka? Milczy, boi się go, więc nic z tym nie robi. Mam 19 lat i "o 22 w domu". "po pysku" oj ojca już nie raz dostałam. Zawsze, gdy był pijany i zawsze można powiedzieć, że za darmo. Nie chcę tu mieszkać. Chcę się wyprowadzić. Przez tę całą sytuację nie mam warunków do nauki. Myślę o tym, by uciec za granicę... Nie wiem, co robić. Wiem, że dłużej tego nie zniosę. Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nskindsndsk
Wyjedź jako au pair. Potem się możesz gdzieś zahaczyć za granicą- zobaczysz, ale najważniejsze, że nie będzie Cię w 'domu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwdhqd
Opiekunka? Myślałam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nskindsndsk
No to działaj Dziewczyno :) Wystarczy Ci pods ang, i oczywiście załatwiaj to przez agencję, przynajmniej jak na 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nskindsndsk
i w ogole jesli masz jakies pytania, to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwdhqd
Chodzi o to, że boję się. Można trafic na różne rodziny. ;> Poza tym, mam tu chłopaka. Powiedział, że możemy wyjechać, ale nic w ciemno, więc nie wystarczy praca dla mnie. Trzeba znaleźć mieszkanie i prace dla niego... a to już większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nskindsndsk
Tzn tak: - to, że się boisz- to normalne. Jeśli chodzi o rodziny to jest loteria, ale jak się w ogole nie zdecydujesz to będziesz siedzieć w domu i zapewne tracić czas na takie fora jak to. - masz tu chłopaka i chcecie wyjechać. W ciemno- teraz mozna powiedziec byłoby to harakiri. I trzeba dodac, że już nie ma takiego parcia żeby przyjmować Polaków- o pracę jest wszędzie ciężko, au pair zawsze będzie potrzebna. Wystarczy jak Ty pojedziesz na jakis czas, obadasz co gdzie i jak i potem TWoj chlopak moze do Ciebie dolaczyc gdzies niedaleko. - i zeby znalezc mnieszkanie, juz musisz miec ze soba troche kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwdhqd
Jako au-pair muszę dobrze władać niemieckim bądź angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwdhqd
lola, a co mają do gadania? Jeżeli jesteś pełnoletnia, to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwdhqd
Zależy od kraju. Tzn wystarczą podstawy. Jednym z celów takiego wyjazdu jest nauka języka więc nie bój żaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwdhqd
Nie zmiania to faktu, że się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×