Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ale babka

Kto ma długi i komorników na głowie ?

Polecane posty

Gość dlugiman
niestety najgorzej jest w przypadku kiedy masz normalną pracę na umowę lub cokolwiek udomuntowane.Paradoksalnie Ci co mają małe długi i żyją od wypłaty do wypłaty są najprości do ściągniecia,a Ci co mają kolosalne długi są ustawieni :) wiem coś o tym !!! Oni mają to w duppie i komornicy wiedzą doskonale że z takiego ,jak sam nie bedzie chciał zapłacić to mogą mu skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
Gorzej jak się przepisy zmienią.... Zaczną ścigac tych co siedzą za granicą ( uciekli do Anglii , Holandii, Szwecji czy Niemiec) Zaczną stosować spłatę długów co do np. rodziny dłużnika.... Tyle tylko że prawo nie działa wstecz.... :) to może jedyne pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeterM
Alebabka napisz do mnie pcgen4444@gmail.com.Gdyby nie pomoc znajomego do dziś tkwiłbym w długach nie do splacenia.Albo najlepiej niech napisze do mnie Twój mąż.Pomogę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babka
jak ? co dasz mu pożyczkę pod zastaw domu którego nie jest włascicielem ?? takich naciągaczy jak ty jest więcej na internecie hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina33
ja miałam taką sytuacje, ścigał mnie komornik, maiłam spore długi. Planowałam wyjazd do angli ale przez przypadek trafiłam na tą stronę http://centrumdluznika.pl/ Pomyślałam , że nic mi nie szkodzi spróbować, okazało się że od ręki mogą mi pomóc. Nie musiałam uciekać za granicę i zastanawiać się co to będzie jeśli choć na tydzień będę chciała wrócić. do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odzyskać zadłużenie od dłużnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z kancelarii www.kancelariaultimatum.pl, polecili mi dobrze jak odzyskać dług oraz pomogli w rozwiązaniu wszystkich kwestii formalnych. Możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odzyskanie długu to ja także zwróciłam sie po pomoc do eksperta, czyli do komornika. Inaczej nic bym nie odzyskala.. Pomógł mi komornik sądowy http://www.tarnow-komornik.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka991
Z komornikiem takim jak np http://www.czosnyka-komornik.pl/ da się dojść do porozumienia w sprawie spłaty długow. Najgorsze co można zrobić to ukrywać się i unikać spłacania należności. Nie ma co kombinować bo tak czy siak komornik ściągnie wszystkie długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam własną firmę i mam kilku dłużników którzy migają się od spłacenia należności. Teraz skontaktowałem się z komornikiem sądowym www.jkrukkomornik.pl i mam nadzieje, że pomoże mi odzyskać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę www.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon

ja to windykatora mam, ale o tyle spoko, że to kruk, bo nie cisną mnie i idą na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×