Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b1991

Jak to można zrozumieć

Polecane posty

Jak w tytule, jak rozumiecie stwierdzenie ze ktoś ma zamiary wobec 2 osoby ale nie wie kiedy się to stanie czy za miesiąc czy za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutekWoczach
Istotne jest w jakiej kwestii ma ten zamiar, bo przeciez moze planować popełnienie zabójstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutekWoczach
Jesli usłyszałabym to od mężczyzny z ktorym jestem w związku, pomyslalabym, ze chce sie oświadczyć. Jesli od takie z ktorym chcialabym byc w związku, pomyslalabym, ze chce byc z inna, ale jak mu nie wyjdzie przyjdzie do mnie. Napisz cos więcej, w jakiej sytuacji tak powiedzial i jakie sa relacje miedzy wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestesmy oficjalnie razem ale bardzo się zbliżyliśmy do siebie. i trochę się dziwnie poczułam gdy to usłyszałam zależy mi na tej osobie on twierdzi ze jestem dla niego ważna itd. i teraz mam mieszane odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutekWoczach
Jesli użył wyrażenia miesiac, a nie np. rok, to nie brzmi to tak zle. Moze musi uporządkować wczesniej jakies swoje sprawy, ale dla mnie to troche dziwne, bo albo ktos chce sie z kims związać, albo nie chce. No chyba, ze jestescie ze sobą tak blisko, ze zareczyny wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×