Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oleksandra1098

Co to jest shemale?? Pomocy??

Polecane posty

Gość oleksandra1098

Dziewczyny jestem lesbijką i poznałam cudowną dziewczynę, śliczną i inteligentną, zakochałam się. Jednak ona ostatnio na spotkaniu pocałowała mnie, a potem wyznała, że jest shemale'm, pokazała mi nawet swojego.. ptaszka, całkiem duży. Co ja mam o tym myśleć? Co to jest shemale?? Czy ona może włożyć mi tego ptaka?

To po prostu ktoś, kto urodził się mężczyzną, przeszedł kurację hormonalną, ale zostawił męskie narządy rozrodcze.

Gość oleksandra1098
Podszywaczu akurat do analu nie mam żadnych wątpliwości. Chodzi mi o to skąd ona tego penisa ma? O co w tym chodzi? Uprawiał ktoś kiedyś sex z kimś takim?

Gość oleksandra1098
no i jest jeszcze cos jej jajka sa jakies wieksze czy to moze byc od nadmiaru moczu?

Gość oleksandra1098
Ok już wiem o co chodzi. A uprawialiście kiedyś sex z kimś takim?

Gość oleksandra1098
no i jest jeszcze cos jej jajka sa jakies wieksze czy to moze byc od nadmiaru moczu? Jesteś pierdzielnięty podszywacz;/

Gość 6 / 10
sprawdź w necie o co w tym chodzi. jeśli się naprawdę się kochacie to nie widzę przeszkód...

Gość Akaderra
Chodzi mi o to skąd ona tego penisa ma? Z wyprzedaży.. :P

Gość Akaderra
Czy ona może włożyć mi tego ptaka? Tak, ale tylko raz. Potem jej odpadnie.

Pod względem czysto anatomicznym będzie to jak seks z mężczyzną, pod względem psychologiczny-emocjonalnym... Cóż, to już zależy od was. ;)

Gość wójekstaruhuejk
Co to jest shemale?? Pomocy?? to że możecie się dymać bez obaw o ciąże lub jak odstawi hormony skąd ma ptaka ? Czarnobyl walnął blisko XD

Gość lolitka40anios
super! mam pytanie.Poznałam pare 2 facetów. jeden z nich jest gejem a drugi bi.Myslała,że oboje są gejami i świetnie się nam rozmawiało i spęedzało razem czas.wszyscy naokoło mi mowili,że jeden z nich mnie podrywa a ja tego nie widzę( zaznaczam,że ci ludzie nie wiedzą,że to geje) no i odkąd ten jeden mi wyznal,ze jest bi nasza przyjazn sie zmieniła. chyba zaczęłam coś do niego czuć- MASAKRA

Gość lolitka40anios
NIE ABSOLUTNIE. Raczej boję się tego,że nie chce wchiodzić z butami w ich związek. zdarzyłam zauważyc,że ten drugi jest zazdrosny i próbuje mnie zniechęcić do tego bi. Mowi o nim brzydkie rzeczy i czuje taki niesmak,że może to przezemnie.

Gość lolitka40anios
wogóle to mi zal naszej przyjażni ale cóż miłość nie wybiera.

Gość oleksandra1098
Postanowilam sprobowac seksu z Dominika. Kocham ja bardzo jestem tego pewna:). Nie bedzie musiala nakladac wibratora do seksu na pasie:):):)

Gość lolitka40anios
u nas to wszystko jest skomplikowwane bo ja mam męża , mieszkamy w innych miastach i ogólnie ciężko jest. wiem,że jak zrezygnuję z tej miłośći to będę cierpieć do końca życia.czasem czuję się,że to tylko jakiś sen, film ...wystarczy sie obudzic lub przełączyc kanał.gdyby to było takie proste

Porozmawiaj z nim. Spytaj czy on jest świadom tego jak się w takiej sytuacji czujesz. Wtedy myślę, że szybko zrozumiesz czy myśli tylko o sobie i swojej przyjemności, czy mu też na Tobie zależy.

Gość Pattersson
Oleksanra tutaj masz wyjaśnienie kto to jest Shemale: Słowo shemale pochodzi od angielskich wyrazów „she ona i „male mężczyzna. Uogólniając, nazywa się tak kobiety z męskimi narządami płciowymi. Według naukowców człowiek nie rodzi się jako shemale zwykle jest to osoba nieokreślona płciowo, która dzięki przyjmowaniu syntetycznych hormonów żeńskich nabywa trzeciorzędowe cechy płciowe. Chodzi tutaj głównie o wzrost tkanki tłuszczowej na biodrach, pośladkach, zaokrąglenie piersi czy zmianę rysów twarzy. Takie osoby nazywa się transgenderystami M/K czyli z mężczyzny na kobietę. Transgenderyści nie identyfikują się ze swoją płcią genetyczną

Ja mam taką koleżankę, co była kiedyś kolegą. Długo przyjmowała hormony, potem zrobiła operację usunięcia męskich narządów i miała zrobienia z tego damskich. Dobrze ktoś napisał, że to trudna operacja i kosztowna, ona wzięła na to kredyt, i do tego po operacji były komplikacje(wypadło jej wszystko i od nowa trzeba było to "umiejscawiać") Dodam, że do dziś jest sama, wygląda super, lepiej niż niejedna kobieta, ale jednak po bliższym poznaniu każdy facet ucieka jak się dowiaduje, że była mężczyzną.

Gość doktorek od psycholi
Shemale to chory psychicznie mezczyzna, ktoremu sie ubzduralo, ze jest kobieta. Taki osobnik najczesciej wszczepia sobie implanty piersi, czasami zazywa hormony zenskie, aby z wygladu bardziej przypominac kobiete. Czesto jednak te hormony powoduja zanik erekcji a to bardzo niepozadane, gdyz osobniki shemale najczesciej pracuja jaki prostytuci i klienci wymagaja od nich sprawnego sprzetu. Czasami shemale po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, udaja sie do chirurga i kaza sobie wykonac imitacje zenskich narzadow plciowych na miejsce meskich. Wtedy mowimy na nich po prostu zboczeniec, juz bez okreslenia "shemale".

Gość Byczq
Oleksandra , jak tam idzie? Pewnie już sie nie wypowiada bo zdechła od jego ptaka.

Gość frywolna na maksa
masz fajnie ,bedziesz miała cycuszki do pieszczenia i ptaszka do wkładania

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować