Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kupująca buty nałogowo :-)

czas na buty - opinie

Polecane posty

Gość kupująca buty nałogowo :-)

Hej, co myślicie o sklepie "czas na buty". Czy któraś z was kupowała tam buciki? Jakiej są jakości i jak z rozmiarami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModowaKornelia87
Ja właśnie kupiłam przepiękne botki i to w cenie - 40% :) Wystarczy pobrać kupon rabatowy na http://kuponiarnia.pl/promocje/czasnabuty/ i kupisz w niższej cenie. Co do jakości to wszystko jest ok - póki co;) Ale są piękne, więc nawet jak na 1 sezon to warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeeBee
W czasnabuy.pl buty są niby skórzane - ale to chiński szajs. Śmierdzą, są niewygodne i niewyprofilowane. Pewnie rozpadną się po kilku miesiącach... UWAGA - zawsze pytajcie o rozmiar, bo to co podają na stronie jest nieprawdą!!! Ogólnie - nie polecam, bo: - są błędne opisy (długość wkładki) - towar to zwykła chińszczyzna - obsługa klienta nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zawiodłam na tym sklepie. Pierwsze zamówienie wyglądało tak, że na 3 pary jedna miała mega odbarwienia na górze. Pozostałe dwa pary butów bardzo fajne, tyle że rozmiar zaniżony (mimo, że wg długości wkładki podanej na stronie powinien być ok). Drugie zamówienie - jedna para fajna, druga beznadzieja - paski od sandałów jakieś niewymiarowe i jakby się miały rozlecieć od razu - trzecia para uszkodzona po górze. To na tyle mojej przygody z tym sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temisimi3
A patrzyliście już tutaj https://www.apia.com/pl_pl/damskie-buty-c.html jakie jest tam dostępne włoskie obuwie damskie ? Lubię dobrej jakości obuwie, które przede wszystkim jest eleganckie. Buty muszą być pasować do naszego stylu i przede wszystkim być mega wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA98
uważajcie na ten sklep. brak kontaktu z sklepem, nie zwracają pieniędzy za zwroty pomimo wielu wiadomości do nich,oni odpisali po 3 dniach że zaraz to sprawdzą a przelewu dalej nie widać jeżeli przelewu nie będzie do końca tygodnia,wyciągnę z tego konsekwencje kwota nie jest duża poniżej 50zł,lecz z 10 osób zostanie oszukanych to już jest 500zł!(już pomijam fakt że zwrot był na mój koszt,co jest dla mnie absurdalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashmartyna
Dokładnie tak, ja również lubie kupować w sprawdzonych sklepach. Dla mnie sprawdzonym sklepem jest na przykład born2be.pl :) Nigdy nie miałam problemów z zamówieniami, rozmiary butów zgodne z opisem, obsługa przez telefon bardzo miła, dla mnie super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdddddd
nie lubie butów z czas na buty.pl może i na zdjęciach wyglądają na ładne i jest ich duży wybór ale są naprawde niewygodne, jakby źle dopasowane, często za duże, źle wyprofilowane i brzydko posklejane czasami widać na nich klej w miejscu łączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa8
Ja tam w szpilkach raczej nie chodzę, wolę mimo wszystko buty sportowe. A takie kupuję zazwyczaj w sklepie https://butypremium.pl/ ze względu na najniższe ceny i duży wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Kilka razy zastanawiałam się nad kupnem butów tej marki, ale jakoś nigdy nie mam odwagi... Chyba lepiej wybierać sprawdzonych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolatopaz
Dużo częsciej korzystam z https://funkee.pl/, bo po prostu lepsza jakosc butów bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej rozejrzeć się na alfasan.pl Bardzo szeroka oferta i korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajaaa
ja nigdy nie kupowałam online ale ostatnio własnie zdecydowałam się za zakupy w sklepie butypremium.pl i to był strzał w dzisiątkę :D buty piekne, lepsze niz na zdjeciach... bardzo wygodne no i taniutkie jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piter2000
ja zamówiłem jedną parę ze sklepu butypremium.pl na próbe , wlasnie wczoraj odebrałem przesylke. super są.. szkoda ze od razu nie wzialem jeszcze jednej pary która mi sie podobala :( nooo nic, domówię je po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę razy u nich kupowałam. Wydaje się wszystko ok. Nie miałam z nimi nigdy problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakup butów, to gorąco polecam Boutique Meggi - bardzo duży wybór obuwia, świetna jakość i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na multu.pl moja sprawdzona stronka :) Teraz mają ogromne wyprzedaże na black friday, warto tam zerknąć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

ja zamawiam praktycznie tylko przez Schaffashoes. A teraz jest ostatnia szansa na super promki akurat. Piękne szpileczki sobie zamówiłam <3 http://schaffashoes.pl/manufacturer/130/guess.html?fbclid=IwAR1XIHzuLqX8kFZOUVJnhiQ_NnRnJy3PNAiiEUIueWfBV4bchgTVqLsqyuA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerinea

W przypadku butów - ja zawsze kupuje online. Ostatnio szczególnie dużo, bo kupiłam wiosenną kolekcję butów z sklepu internetowego, który bardzo gorąco mogę polecic - www.BucikSklep.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karysia

Też często zamawiam buty przez internet, przede wszystkim dlatego, że można znaleźć je w dobrej cenie. Ostatnio i tak chodzę ciągle w jednych, moich ulubionych i najwygodniejszych -  kupionych na stronie butki.pl - cieszę się, że odkryłam ten sklep, bo mają buty w naprawdę dobrych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majole

Słuchajcie, a nieco innym temacie, ktoś z Was naprawiał buty samodzielnie? Szukam jakiegoś dobrego kleju do sklejenia małej dziury i zastanawiam się, czy warto kupić ten Tadam, który reklamują w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahata

Tak, kleiłam jakiś czas temu sportowe buty na siłownię. Powiem Ci, że nie widać, że sama ingerowałam w naprawę, wygląda bardzo profesjonalnie i trzyma się póki co świetnie, buty, które były już spisane na straty sprawdzają się jeszcze całkiem dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty bardzo słabej jakości, tektura. Zamawiałam 2 pary botków na płaskim i w szpic. Rozpadają się po 2 mies. W dodatku "śmierdzą" jak chińszczyzna. Cena nie adekwatna do jakości obuwia. Mega rozczarowana. Nie polecam tu zakupów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×