Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marbelle---

koleżanki znalazły sobie facetów i nie mają dla mnie czasu

Polecane posty

Gość marbelle---

moje najlepsze koleżanki mają facetow - ostatnio dwie weszły w związek. ja jestem singielką. odkąd wszystkie przyjaciółki spędzają czas ze swoimi facetami ja znalazłam się na aucie - sama sobie i nie wiem co ze sobą zrobić. nawet babskiego wieczoru nie da się zorganizować bo jak nie jedna to druga idzie do kina, na randkę, jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i zawsze sama
nie martw sie, ja tez tak mam i odkad pamietam zawsze tak mialam. Zostalam sama, w sumie to zawsze bylam sama, one zmienialy facetow jak rekawiczki a mnie nikt nie chcial. tak jest nadal. z biegiem czasu bedzie coraz gorzej, bedziesz sie czula coraz bardziej samotna, w koncu zupelnie odsunieta od towarzysta. Oni spotykaja sie parami a dla takich jak my nie ma miejsca, to jest bledne kolo. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunnkiz
zgadza sie to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunnkiz
"Zostalam sama, w sumie to zawsze bylam sama, one zmienialy facetow jak rekawiczki a mnie nikt nie chcial. tak jest nadal. z biegiem czasu bedzie coraz gorzej, bedziesz sie czula coraz bardziej samotna, w koncu zupelnie odsunieta od towarzysta. Oni spotykaja sie parami a dla takich jak my nie ma miejsca" tak oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie beznadziejne
koleżanki, ja jestem w związku a nie zaniedbuje dawnych znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinkowa Kasia
Kobietki, to najwidoczniej byłyscie tylko zapełniaczami dla tych pseudokolezanek:]..Ja dawniej tez byłam sama , ale kolegowałam sie z takimi dziewczynami i jedna miała pozniej faceta(pozniej narzeczonegO) ale przez niego sie im posypało i jak z Nim byla to sie od nas oddaliła a teraz ja znalazłam super faceta(narzeczony) i ja nie olałam nikogo:) wszystko da sie pogodzic:) trzeba tylko chciec a laski które majac faceta i trzymajac sie jego kurczowo to sa bardzo ograniczone:) bez obrazy oczywiscie:) jesli jest sie solidarnym to mimo zwiazku nadal bedzie sie spotykac z kumpelami/znajomymi itd:) Radze Wam nie uzalac sie nad nimi tylko sie rozejrzec za chłopakami:0 wyjsc na jakis spacer, troszke sie odpicowac:) ale w granicach rozsadku, pory i okolicznosci :P i byc moze ktos dołaczy do Was na tym spacerze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbelle---
mam 25 lat, a przedział wiekowy naszej babskiej paczki to 23-30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinkowa Kasia
marbelle--- to jestes w moim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marbelle---
Kasiu :) trzymamy się w sześć. kiedyś niemal co weekend jakaś impreza, wyjście na zakupy, na koncert, babski wieczór u którejś z paczki. a teraz... próbuję ustawić spotkanie u siebie - i mam 4 odpowiedzi, że nie bo coś z facetem i żeby inny termin wymyślić, i jedną że może ale nie na 100% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i zawsze sama
i w moim :) U mnie nie ma juz szansy no to, ze ktos mnie zechce i pokocha. Jestem kobieta, ktorej nikt nie chce :( Na pewno masz jeszcze jakis innych znajomych bo ja juz nie... wszyscy sparowani i nie patrza na takie nieszczescie tego swiata jak ja. Ciezko byc w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa80
to wreszcie wyjdzcie do ludzi a nie siedzicie w waszym towarzystwie i dziwicie sie ze nikt was niechce, trzeba cos w sobie zmienic wziac sie za siebie i kto nieprobuje ten niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssss
wiadomo, że przez jakiś czas jest fansynacja. w sumie mój facet zaniebduje swojego najlepszego przyjaciela, wczesniej widywali się ok 5x w tygodniu. teraz ok 1-2x ale to chyba oczywiste, że chłopak woli się ze mną spotykać niż z kolegą? ja mu nie zabraniam się z nim spotykać, on sam tak woli. a pozatym ja mogę się w trójkę z nimi też spotkać, aby pogadać itp ale ten kolega jest zazdosny troche o niego, że on ma dziewczyne, a tamten nie. a pozatym mam czas na znajomych których lubie, chociaz wolę spędzić czas z chłopakiem, bo nie widujemy się codziennie, więc tęsknie za nim. ale może ja nie zaniedbuje nikogo, bo moja dawne przyjażnie zakończyły się wraz z zakończonymi szkołami, więc kontakt raz na jakiś czas i mi i im wystarcza. Ale ogólnie uważam, że to nie powód faceta, ale wasze zajęcia. jesli chodziłaś z nimi np na siłownie, to pewnie kolanka nadal chce tam z Tobą chodzić a nie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinkowa Kasia
marbelle--- no ok nieraz cos wypadnie a to praca, szkola, ale spotkanie z facetem nie ucieknie albo mozna razem sie jakos zebrac, uwazam ze dla chcacego nic trudnego gorzej jak ktos cos robi tak na pol gwizdka;/...ja tam nieraz spotkałam sie ze znajomymi choc miałam na 2 dzien wazny egzamin:) dała i z tym i z egzaminem rade...Mówie Ci brak checi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghjj
bo baby tak mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety jak juz kogoś znajdą to są tylko w swojego misia wpatrzone i nie wyobrajaza sobie żeby przez jeden dzień sobie odpuścić randke i zrobić babski wypad, muszą non stop wisieć na nim a koleżanek juz nie widza bo wszystko kręci się wokół misiaczka, tylko gdy misio zawiedzie, zdradzi to raptem przypominają sobie o kolezankach żeby mieć komu się wyplakac w rękaw...wiele moich koleżanek tak ma. Faceci to potrafią Mimo bycia zwiazku znaleźć czas dla kumpli a kobiety to się sraja za przeproszeniem za facetami, tak to wygląda. To żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest a potem placz ze przyjaciol brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.12 dokladnie, budzą się z ręką w nocniku z własnej głupoty tzn zbytniego wpatrzenia w faceta i jednocześnie olewania koleżanek. A faceta nigdy nie można być pewnym, on raz jest a raz go nie ma, taka to różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×